Bussen van Amsterdam naar Bazel

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Bazel

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

42

Gemiddelde

54

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Bazel bedraagt ongeveer € 54 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 42.

goedkoopste
carrier-logo
15:15Amsterdam, Arena12h 55m 04:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
42 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
16:30Amsterdam, Sloterdijk11h 40m 04:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 overstappen
46 1Enkele reis
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk13h 40m 23:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
52 1Enkele reis
carrier-logo
03:30Amsterdam, Sloterdijk15h 5m 18:35Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
53 1Enkele reis
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13h 5m 08:20Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
54 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Bazel

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
03:30Amsterdam, Sloterdijk15u518:35Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
08:30Amsterdam, Sloterdijk14u022:30Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk13u4023:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
10:25Amsterdam, Sloterdijk16u2002:45Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
15:15Amsterdam, Arena12u5504:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
16:30Amsterdam, Sloterdijk11u4004:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13u508:20Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes
carrier-logo
21:15Amsterdam, Sloterdijk11u508:20Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
80 Deutsche Bahn with connection
40 Flixbus
129 easyJet
do
20 jun.
80 Deutsche Bahn with connection
42 Flixbus
93 easyJet
vr
21 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
35 Eurolines France
93 easyJet
za
22 jun.
70 Deutsche Bahn
46 Flixbus
148 easyJet
zo
23 jun.
60 Deutsche Bahn with connection
56 Flixbus
246 easyJet
ma
24 jun.
60 Deutsche Bahn with connection
29 Eurolines France
153 easyJet
di
25 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
42 Flixbus
79 easyJet
wo
26 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
37 Flixbus
68 easyJet
do
27 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
40 Flixbus
79 easyJet
vr
28 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
29 Eurolines France
75 easyJet
za
29 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
40 Flixbus
109 easyJet
zo
30 jun.
70 Deutsche Bahn with connection
52 Flixbus
167 easyJet
ma
1 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
35 Eurolines France
118 KLM
di
2 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
39 Flixbus
118 KLM
wo
3 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
39 Flixbus
65 easyJet
do
4 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
39 Flixbus
56 easyJet
vr
5 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
32 Eurolines France
79 easyJet
za
6 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
47 Flixbus
86 KLM
zo
7 jul.
90 Deutsche Bahn with connection
43 Flixbus
86 KLM
ma
8 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
32 Eurolines France
90 easyJet
di
9 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
Vind prijzen
51 easyJet

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Bazel

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

11u 5m

Average

13u 28m

bus per day

8

Distance

569 km

Of the 8 bus that leave Amsterdam for Bazel every day 2 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 569 km distance in an average of 13u 28m but if you time it right, some bus will get you there in just 11u 5m .

The slowest bus will take 16u 20m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
21:15Amsterdam, Sloterdijk11h 5m 08:20Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 overstappen
56 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
16:30Amsterdam, Sloterdijk11h 40m 04:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
0 overstappen
46 1Enkele reis
carrier-logo
15:15Amsterdam, Arena12h 55m 04:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
42 1Enkele reis
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13h 5m 08:20Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
54 1Enkele reis
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk13h 40m 23:10Basel, Meret Oppenheim-Strasse
1 overstap
52 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Bazel

Gem. reistijd:
14 uren 36 minuten
Gem. busticket:41
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Bazel
Afstand busreis:569 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Bazel

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Eurolines France
16:3013h 45m06:15
AmsterdamBazel
za 22 jun.
Bus
Flixbus
01:3015h 5m16:35
AmsterdamBazel
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
14:3011h 15m01:45
AmsterdamBazel
De snelste bussen van Amsterdam - Bazel op basis van reistijd
do 27 jun.
Bus
Flixbus
19:1511h 5m06:20
AmsterdamBazel
za 29 jun.
Bus
Flixbus
19:1511h 5m06:20
AmsterdamBazel
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
14:3011h 15m01:45
AmsterdamBazel
Terugreis bussen Bazel - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
02:5012h 50m15:40
BazelAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
08:0014h 55m22:55
BazelAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Eurolines France
19:1513h 30m08:45
BazelAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Bazel
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone