Bussen van Amsterdam naar Boedapest

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Boedapest

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

60

Gemiddelde

80

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Boedapest bedraagt ongeveer € 80 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 60.

goedkoopste
carrier-logo
16:55Amsterdam, Sloterdijk22h 40m 15:35Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
60 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
16:55Amsterdam, Sloterdijk22h 20m 15:15Budapeszt, Autóbuszállomás
1 overstap
60 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
11:15Amsterdam, Sloterdijk1d 11:40Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
68 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
11:15Amsterdam, Sloterdijk1d 11:20Budapeszt, Autóbuszállomás
1 overstap
68 1Enkele reis
carrier-logo
10:25Amsterdam, Sloterdijk22h 20m 08:45Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
70 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Boedapest

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
00:10Amsterdam, Arena7u5008:00Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk20u5506:25Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk20u3506:05Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
10:25Amsterdam, Sloterdijk22u2008:45Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
11:15Amsterdam, Sloterdijk0u2511:40Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
11:15Amsterdam, Sloterdijk0u511:20Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
14:15Amsterdam, Sloterdijk22u3512:50Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
14:15Amsterdam, Sloterdijk22u5513:10Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
16:55Amsterdam, Sloterdijk22u4015:35Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
16:55Amsterdam, Sloterdijk22u2015:15Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
18:30Amsterdam, Sloterdijk4u5023:20Boedapest
0 changes
carrier-logo
19:10Amsterdam, Sloterdijk21u5517:05Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
19:10Amsterdam, Sloterdijk23u3518:45Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
22:30Amsterdam, Sloterdijk21u4020:10Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
22:30Amsterdam, Sloterdijk21u2019:50Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes
carrier-logo
23:15Amsterdam, Sloterdijk1u000:15Budapest, Könyves Kálmán körút
0 changes
carrier-logo
23:15Amsterdam, Sloterdijk0u4023:55Budapeszt, Autóbuszállomás
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Bus
Flight
vr
21 jun.
60 Flixbus
144 Iberia Express
za
22 jun.
61 Flixbus
145 KLM
zo
23 jun.
63 RegioJet
288 Vueling
ma
24 jun.
46 RegioJet
150 Germanwings
di
25 jun.
46 RegioJet
106 openskies
wo
26 jun.
46 RegioJet
161 KLM
do
27 jun.
46 RegioJet
96 easyJet
vr
28 jun.
55 Flixbus
189 Lot Polish Airlines
za
29 jun.
46 RegioJet
93 easyJet
zo
30 jun.
46 RegioJet
179 Lot Polish Airlines
ma
1 jul.
46 RegioJet
205 Alitalia
di
2 jul.
46 RegioJet
100 Eurowings
wo
3 jul.
46 RegioJet
164 Air France
do
4 jul.
56 RegioJet
139 easyJet
vr
5 jul.
54 Flixbus
150 Eurowings
za
6 jul.
56 RegioJet
129 easyJet
zo
7 jul.
56 RegioJet
177 openskies
ma
8 jul.
49 Flixbus
150 Air France
di
9 jul.
46 RegioJet
90 Eurowings
wo
10 jul.
52 Flixbus
150 Air France

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Boedapest

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

20u 35m

Average

23u 37m

bus per day

17

Distance

1146 km

It's difficult to get from Amsterdam to Boedapest without changing at least 1 times.

snelste
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk20h 35m 06:05Budapeszt, Autóbuszállomás
1 overstap
90 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
09:30Amsterdam, Sloterdijk20h 55m 06:25Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
90 1Enkele reis
carrier-logo
22:30Amsterdam, Sloterdijk21h 20m 19:50Budapeszt, Autóbuszállomás
1 overstap
83 1Enkele reis
carrier-logo
22:30Amsterdam, Sloterdijk21h 40m 20:10Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
83 1Enkele reis
carrier-logo
19:10Amsterdam, Sloterdijk21h 55m 17:05Budapest, Könyves Kálmán körút
1 overstap
82 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Boedapest

Gem. reistijd:
25 uren 22 minuten
Gem. busticket:52
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Boedapest
Afstand busreis:1146 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, RegioJet
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Boedapest

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Bus
Flixbus
14:5522h 20m13:15
AmsterdamBoedapest
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
11:301d 2h 15m13:45
AmsterdamBoedapest
De snelste bussen van Amsterdam - Boedapest op basis van reistijd
ma 8 jul.
Bus
Flixbus
17:1021h 50m15:00
AmsterdamBoedapest
zo 14 jul.
Bus
Flixbus
17:1021h 50m15:00
AmsterdamBoedapest
ma 22 jul.
Bus
Flixbus
17:1021h 50m15:00
AmsterdamBoedapest
Terugreis bussen Boedapest - Amsterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
06:2022h 30m04:50
BoedapestAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
21:3022h 10m19:40
BoedapestAmsterdam
ma 24 jun.
Bus
RegioJet
12:401d 30m13:10
BoedapestAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Boedapest
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone