Bussen van Amsterdam naar Bremen

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Bremen

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

20

Gemiddelde

29

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Bremen bedraagt ongeveer € 29 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 20.

goedkoopste
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht13h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht15h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht14h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
13:45Amsterdam, Station Duivendrecht16h 5m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
35 1Enkele reis
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht19h 5m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
2 overstappen
39 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Bremen

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
08:00Amsterdam, Station Duivendrecht21u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht20u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
10:00Amsterdam, Station Duivendrecht19u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht19u505:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
13:45Amsterdam, Station Duivendrecht16u505:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht15u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht14u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht13u5005:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
284 Lufthansa
do
20 jun.
20 Deutsche Bahn
Vind prijzen
283 Air France
vr
21 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
282 Lufthansa
za
22 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
282 Lufthansa Cityline
zo
23 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
254 KLM
ma
24 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
265 tuifly netherlands
di
25 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
221 KLM
wo
26 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
221 KLM
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
221 KLM
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
221 KLM
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
164 Alliance Air
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
192 KLM
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
192 KLM
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
164 Air France
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
192 KLM
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
192 KLM
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
166 KLM
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
20 Flixbus
192 KLM
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn
25 Flixbus
166 KLM
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
192 KLM
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
166 KLM

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Bremen

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

4u 35m

Average

11u 11m

bus per day

17

Distance

275 km

Of the 17 bus that leave Amsterdam for Bremen every day 9 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 275 km distance in an average of 11u 11m but if you time it right, some bus will get you there in just 4u 35m .

The slowest bus will take 21u 50m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht13h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht14h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht15h 50m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
33 1Enkele reis
carrier-logo
13:45Amsterdam, Station Duivendrecht16h 5m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
1 overstap
35 1Enkele reis
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht19h 5m 05:50Bremen, ZOB am Hauptbahnhof
2 overstappen
39 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Bremen

Gem. reistijd:
6 uren 33 minuten
Gem. busticket:21
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Bremen
Afstand busreis:275 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Bremen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
15:005h 20m20:20
AmsterdamBremen
za 22 jun.
Bus
Flixbus
05:405h 35m11:15
AmsterdamBremen
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
05:405h 35m11:15
AmsterdamBremen
De snelste bussen van Amsterdam - Bremen op basis van reistijd
zo 7 jul.
Bus
Flixbus
03:105h 5m08:15
AmsterdamBremen
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
15:005h 20m20:20
AmsterdamBremen
wo 3 jul.
Bus
Flixbus
15:005h 20m20:20
AmsterdamBremen
Terugreis bussen Bremen - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
10:505h 30m16:20
BremenAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
10:505h 30m16:20
BremenAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
04:105h 30m09:40
BremenAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone