Bussen van Amsterdam naar Eindhoven

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Eindhoven

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

7

Gemiddelde

15

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Eindhoven bedraagt ongeveer € 15 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 7.

goedkoopste
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht1h 55m 23:55Eindhoven
0 overstappen
8 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht2h 0m 11:00Eindhoven
0 overstappen
8 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
04:30Amsterdam1h 45m 06:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
18:00Amsterdam1h 45m 19:45Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
16:30Amsterdam1h 45m 18:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Eindhoven

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
04:30Amsterdam1u4506:15Eindhoven
0 changes
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht2u011:00Eindhoven
0 changes
carrier-logo
09:00Amsterdam1u4510:45Eindhoven
0 changes
carrier-logo
11:30Amsterdam1u4513:15Eindhoven
0 changes
carrier-logo
13:30Amsterdam1u4515:15Eindhoven
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam1u4516:45Eindhoven
0 changes
carrier-logo
16:30Amsterdam1u4518:15Eindhoven
0 changes
carrier-logo
18:00Amsterdam1u4519:45Eindhoven
0 changes
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht1u5523:55Eindhoven
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
137 tuifly netherlands
do
20 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
213 Air Arabia Maroc
vr
21 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
za
22 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
zo
23 jun.
21 NS International | IC
7 Eurolines France
490 tuifly netherlands
ma
24 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
218 openskies
di
25 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
123 tuifly netherlands
do
27 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
151 openskies
vr
28 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
261 pegasus
za
29 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
zo
30 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
ma
1 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
238 pegasus
di
2 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
wo
3 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
209 pegasus
do
4 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
vr
5 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
285 pegasus
za
6 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
255 openskies
zo
7 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
154 tuifly netherlands
ma
8 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
261 pegasus
di
9 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Eindhoven

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

1u 25m

Average

1u 57m

bus per day

17

Distance

111 km

Of the 17 bus that leave Amsterdam for Eindhoven every day 17 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 111 km distance in an average of 1u 57m but if you time it right, some bus will get you there in just 1u 25m .

The slowest bus will take 4u 5m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
04:30Amsterdam1h 45m 06:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
18:00Amsterdam1h 45m 19:45Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
16:30Amsterdam1h 45m 18:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
11:30Amsterdam1h 45m 13:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
13:30Amsterdam1h 45m 15:15Eindhoven
0 overstappen
23 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Eindhoven

Gem. reistijd:
2 uren 6 minuten
Gem. busticket:7
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Eindhoven
Afstand busreis:111 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France

Welke bussen rijden er van Amsterdam naar Eindhoven?

Bussen van Amsterdam naar Eindhoven rijden meermaals per dag in minder dan 4 uur. De reis is rechtstreeks en brengt je naar de stationsweg in Eindhoven. FlixBus is momenteel de enige busmaatschappij die dit traject aanbiedt. Elke dag vertrekken de bussen in de middag en in de avond naar de lichtstad. De bus is de goedkoopste manier van reizen op dit traject. Voor een rechtstreekse reis betaal je gemiddeld 9 euro.

Welke bustijden gelden voor FlixBus van Amsterdam naar Eindhoven?

De kortste busreis van Amsterdam naar Eindhoven duurt 2 uur en vertrekt dagelijks om 19:30 uur vanaf Station Sloterdijk in Amsterdam. Dit station is gemakkelijk te bereiken met de bussen van GVB, Connexxion of EBS. Ook metrolijn 50 stopt hier. De eerste bus gaat elke dag om 08:00 uur en de laatste bus om 19:30 uur. Deze reis kost je gemiddeld 7 euro en is daarmee ook direct de goedkoopste keus op dit traject.

Vanaf welk busstation vertrekt FlixBus in Amsterdam?

De busparkeerstrook voor FlixBus in Amsterdam ligt aan de Radarweg. De halte is bereikbaar door station Sloterdijk via de hoofdingang te verlaten en naar de tegenoverliggende rijbaan te lopen. Dit is de halte voor zowel de directe als de indirecte lijnen. Voor laatstgenoemde is een overstap vereist op het Centraal Station van Nijmegen. Na de overstap duurt het nog 1 uur voordat je in Eindhoven aankomt. Het is ook mogelijk om op het Centraal Station in Den Haag over te stappen om vervolgens 2 uur en 15 minuten later aan te komen in Eindhoven.

Op welk busstation komt FlixBus aan in Eindhoven?

Bij aankomst aan de Stationsweg ben je binnen 5 minuten lopen op het Centraal Station of in het centrum van Eindhoven. Eindhoven is groot geworden mede dankzij Philips en belangrijke gebouwen als het Philips Museum en het muziekgebouw Frits Philips zijn vlakbij dit station. Ook ben je op 15 minuten loopafstand van het Philips Stadion van PSV.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Eindhoven

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
06:201h 25m07:45
AmsterdamEindhoven
za 22 jun.
Bus
Flixbus
06:201h 25m07:45
AmsterdamEindhoven
zo 23 jun.
Bus
Eurolines France
07:002h09:00
AmsterdamEindhoven
De snelste bussen van Amsterdam - Eindhoven op basis van reistijd
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
06:201h 25m07:45
AmsterdamEindhoven
za 22 jun.
Bus
Flixbus
06:201h 25m07:45
AmsterdamEindhoven
di 25 jun.
Bus
Flixbus
06:201h 25m07:45
AmsterdamEindhoven
Terugreis bussen Eindhoven - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
18:251h 25m19:50
EindhovenAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
07:153h 55m11:10
EindhovenAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
18:251h 25m19:50
EindhovenAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Eindhoven
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone