Bussen van Amsterdam naar Frankfurt am Main

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Frankfurt am Main

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

25

Gemiddelde

35

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Frankfurt am Main bedraagt ongeveer € 35 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 25.

goedkoopste
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9h 15m 22:45Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 1
0 overstappen
25 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9h 45m 23:15Frankfurt am Main
0 overstappen
25 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
08:00Amsterdam9h 0m 17:00Frankfurt am Main
0 overstappen
36 1Enkele reis
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 7h 20m 22:20Frankfurt am Main, Hbf
2 overstappen
44 1Enkele reis
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 22:20Frankfurt am Main, Hbf
2 overstappen
51 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Frankfurt am Main

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
08:00Amsterdam9u017:00Frankfurt am Main
0 changes
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9u1522:45Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 1
0 changes
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9u4523:15Frankfurt am Main
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht7u2022:20Frankfurt am Main, Hbf
0 changes
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht0u2022:20Frankfurt am Main, Hbf
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
206 Sas Airways
do
20 jun.
35 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
195 Alitalia
vr
21 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
215 Lufthansa
za
22 jun.
Vind prijzen
25 RegioJet
109 Lufthansa
zo
23 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
259 Lufthansa
ma
24 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
215 Lufthansa
di
25 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
137 Lufthansa
wo
26 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
154 Lufthansa
do
27 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
154 Lufthansa
vr
28 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
154 Lufthansa
za
29 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
87 Lufthansa
zo
30 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
120 Lufthansa
ma
1 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
145 csa
di
2 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
120 Lufthansa
wo
3 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
146 Air France
do
4 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
238 tarom
vr
5 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
137 KLM
za
6 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
120 Lufthansa
zo
7 jul.
25 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
109 Lufthansa
ma
8 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
247 tarom
di
9 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
25 RegioJet
231 tarom

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Frankfurt am Main

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

5u 15m

Average

10u 33m

bus per day

13

Distance

364 km

Of the 13 bus that leave Amsterdam for Frankfurt am Main every day 11 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 364 km distance in an average of 10u 33m but if you time it right, some bus will get you there in just 5u 15m .

The slowest bus will take 1d 7u 20m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
08:00Amsterdam9h 0m 17:00Frankfurt am Main
0 overstappen
36 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9h 15m 22:45Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 1
0 overstappen
25 1Enkele reis
carrier-logo
13:30Amsterdam, Sloterdijk9h 45m 23:15Frankfurt am Main
0 overstappen
25 1Enkele reis
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 22:20Frankfurt am Main, Hbf
2 overstappen
51 1Enkele reis
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 7h 20m 22:20Frankfurt am Main, Hbf
2 overstappen
44 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Frankfurt am Main

Gem. reistijd:
8 uren 52 minuten
Gem. busticket:26
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Frankfurt am Main
Afstand busreis:364 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France, RegioJet

Welke bussen rijden er van Amsterdam naar Frankfurt am Main?

FlixBus en RegioJet hebben voordelige bustickets voor de reis van Amsterdam naar Frankfurt am Main. Iedere dag vertrekken er op verschillende tijdstippen en vanaf verschillende opstaplocaties in Amsterdam bussen van deze betrouwbare maatschappijen naar Frankfurt am Main.

De bus is de snelste en goedkoopste manier om van Amsterdam naar Frankfurt am Main te komen. Vergeleken met de trein en het vliegtuig kun je enorm veel tijd en geld besparen als je met dit comfortabele vervoermiddel naar deze grote Duitse stad reist.

Vanaf welk busstation vertrekt FlixBus in Amsterdam?

FlixBus rijdt zowel van Station Amsterdam Sloterdijk als van Amsterdam Schiphol Airport naar Frankfurt am Main. De bushalte bij Station Amsterdam Sloterdijk ligt net voor de hoofdingang, aan de Radarweg die aan de voorzijde van het station loopt. Bij de ritten van Station Amsterdam Sloterdijk naar Frankfurt Centraal Station hoef je niet over te stappen. Bij de meeste busreizen van Sloterdijk naar de luchthaven van Frankfurt am Main zit wel een overstap.

De bushalte bij Amsterdam Schiphol Airport bevindt zich op het busplein aan de Aankomstpassage 39. Dit plein ligt op de begane grond voor de ingang van het Sheraton Hotel en parkeerterminal P1. Neem je vanaf Schiphol de FlixBus naar Frankfurt am Main, dan moet je onderweg altijd overstappen.

Hoe vaak en hoe laat rijdt FlixBus vanuit Amsterdam naar Frankfurt am Main?

Iedere dag rijden er meer dan tien FlixBussen van Amsterdam naar Frankfurt am Main. In het weekend vertrekt de eerste bus om 8.50 uur, op werkdagen gaat de eerste bus om 10.25 uur weg. Elke dag rijdt de laatste bus van de dag om 23.35 uur uit Amsterdam weg. Je reistijd is afhankelijk van je eindbestemming, de drukte op de weg en een eventuele overstap onderweg.

De direct express die om 15.00 uur uit Amsterdam vertrekt is het snelste en doet 5.35 uur over de reis. Bij de FlixBus die om 16.45 uur vertrekt stap je in Karlsruhe over en ben je ruim zestien uur onderweg.

Op welk busstation komt FlixBus aan in Frankfurt am Main?

FlixBus heeft twee eindbestemmingen in Frankfurt am Main. Wanneer je naar het centrum van deze Duitse stad wilt gaan, dan neem je een bus die eindigt bij het Centraal Station. Vanaf daar is het twee kilometer lopen of vijf minuten met de tram naar het stadscentrum (halte Frankfurt Hauptwache).

Wanneer het vliegveld van Frankfurt am Main je eindbestemming is, dan neem je een bus naar Frankfurt Flughafen. Deze bus stopt dan bij het busstation voor Terminal 2 (gebied E, bij zuil 25N-27N). Bij de iets westelijker gelegen Terminal 1 stoppen de internationale ICE-trein en de tramlijnen S8 en S9. Deze brengen je dan in ongeveer een half uur naar het Centraal Station van Frankfurt am Main.

Vanaf welk busstation vertrekt RegioJet in Amsterdam?

De bus van RegioJet vertrekt vanaf het P+R terrein in Zeeburg. Deze locatie ligt vlakbij de ring A10, net voor de Piet Hein tunnel. Vanaf Amsterdam Centraal Station brengt tramlijn 26 je in ongeveer twintig minuten naar dit P+R terrein.

Hoe vaak en hoe laat rijdt RegioJet vanuit Amsterdam naar Frankfurt am Main?

De Tsjechische maatschappij RegioJet rijdt iedere dag van Amsterdam naar Frankfurt am Main. Deze bus vertrekt om 13.30 uur en komt na een rechtstreekse rit om 23.15 uur op zijn eindbestemming aan.

Op welk busstation komt RegioJet aan in Frankfurt am Main?

Je busreis met RegioJet eindigt bij het Omnibus Bahnhof (FOB) naast het Centraal Station van Frankfurt am Main. Dit busstation bevindt zich aan de Pforzheimer Straße. Vanaf deze locatie ben je met de tram of lopend snel in het centrum van de stad (Innenstadt).

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Frankfurt am Main

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
RegioJet
11:309h 45m21:15
AmsterdamFrankfurt am Main
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
11:309h 15m20:45
AmsterdamFrankfurt am Main
De snelste bussen van Amsterdam - Frankfurt am Main op basis van reistijd
ma 15 jul.
Bus
Flixbus
12:505h 45m18:35
AmsterdamFrankfurt am Main
di 23 jul.
Bus
Flixbus
17:106h 10m23:20
AmsterdamFrankfurt am Main
do 25 jul.
Bus
Flixbus
17:106h 10m23:20
AmsterdamFrankfurt am Main
Terugreis bussen Frankfurt am Main - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
RegioJet
04:258h 45m13:10
Frankfurt am MainAmsterdam
za 22 jun.
Bus
RegioJet
04:258h 45m13:10
Frankfurt am MainAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
03:559h 15m13:10
Frankfurt am MainAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone