Bussen van Amsterdam naar Keulen

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

20

Gemiddelde

24

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Keulen bedraagt ongeveer € 24 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 20.

goedkoopste
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht11h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht6h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht9h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
10:00Amsterdam, Station Duivendrecht10h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht9h 40m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
22 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Keulen

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
08:00Amsterdam, Station Duivendrecht12u2520:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht11u2520:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
10:00Amsterdam, Station Duivendrecht12u3022:30Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
10:00Amsterdam, Station Duivendrecht10u2520:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht11u4522:30Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht9u4020:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht9u2520:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht11u3022:30Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht6u2520:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht8u3022:30Köln, Köln/Bonn Flughafen
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
20 Eurolines France
100 Eurowings
do
20 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
18 Eurolines France
100 Eurowings
vr
21 jun.
30 Deutsche Bahn
17 Flixbus
220 Eurowings
za
22 jun.
30 Deutsche Bahn
18 Eurolines France
343 Swiss
zo
23 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
28 Eurolines France
Vind prijzen
ma
24 jun.
20 Deutsche Bahn
16 Eurolines France
258 openskies
di
25 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
14 Eurolines France
299 TAP Portugal
wo
26 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
14 Eurolines France
110 Eurowings
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn
16 Eurolines France
263 pegasus
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn
17 Flixbus
Vind prijzen
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
16 Eurolines France
200 Swiss
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
17 Flixbus
237 tarom
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
17 Flixbus
Vind prijzen
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
17 Flixbus
130 Eurowings
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn
16 Eurolines France
190 Eurowings
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
16 Eurolines France
261 tarom
vr
5 jul.
17 Deutsche Bahn with connection
17 Flixbus
Vind prijzen
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
17 Flixbus
187 Swiss
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
17 Flixbus
Vind prijzen
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn
17 Flixbus
90 Germanwings
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
17 Flixbus
90 Eurowings

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

3u 40m

Average

7u 35m

bus per day

19

Distance

214 km

Of the 19 bus that leave Amsterdam for Keulen every day 9 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 214 km distance in an average of 7u 35m but if you time it right, some bus will get you there in just 3u 40m .

The slowest bus will take 12u 30m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht6h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht8h 30m 22:30Köln, Köln/Bonn Flughafen
2 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht9h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
10:45Amsterdam, Station Duivendrecht9h 40m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
22 1Enkele reis
carrier-logo
10:00Amsterdam, Station Duivendrecht10h 25m 20:25Köln, Köln/Bonn Flughafen
1 overstap
20 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Keulen

Gem. reistijd:
6 uren 28 minuten
Gem. busticket:17
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Keulen
Afstand busreis:214 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France, Deutsche Bahn

Algemene informatie over de reis van Amsterdam naar Keulen

Tussen de Nederlandse hoofdstad Amsterdam en de Duitse metropool Keulen zijn er verschillende verbindingen. Bussen, treinen en vliegtuigen reizen rechtstreeks tussen deze twee steden, die circa 270 kilometer van elkaar liggen. Daarom is een busreis Keulen ideaal om er even een paar dagen tussenuit te gaan. Bovendien ligt het in het Ruhrgebied, waardoor behalve toeristen ook zakenreizigers gebruik maken van het traject Amsterdam Keulen.

Bus van Amsterdam naar Keulen

De voordeligste manier voor een reis van Amsterdam naar Keulen is met de bus. Flixbus rijdt ongeveer zes keer per dag in drie uur rechtstreeks naar de Duitse stad. Ook is het mogelijk om met Megabus te reizen. De bussen van Flixbus vertrekken van station Amsterdam Sloterdijk en Megabus gaat vanaf het parkeerterrein P+R Zeeburg. De aankomst in Keulen is afhankelijk van de busmaatschappij op ZOB Köln, Gummersbacher Str. of de Kostgasse.

Trein van Amsterdam naar Keulen

Met de trein kan men rechtstreeks in ruim tweeënhalf uur de reis Amsterdam Keulen maken. De treinen van DB Bahn vertrekken vanaf het centraal station en arriveren op het Hauptbahnhof in het centrum van Keulen of op station Köln Messe in stadsdeel Deutz. Vanaf ongeveer 5 uur starten de eerste treinen met de rit Amsterdam Keulen. Overdag rijdt de DB Bahn om de paar uur naar de Duitse metropool. Even na middernacht kan men nog op de laatste trein stappen.

Vliegen van Amsterdam naar Keulen

Voor een snelle business trip of spontane zin in shoppen kan men ook het vliegtuig Amsterdam Keulen nemen. KLM vliegt er gemiddeld bijna drie keer per dag vanaf Schiphol rechtstreeks naar toe. De duur van deze vlucht is iets korter dan een uur. Wie een overstap niet erg vindt, heeft nog veel meer luchtvaartmaatschappijen om uit te kiezen. Zo vertrekken ook German Wings en Turkish Airlines naar de stad met zijn beroemde dom.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Keulen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
06:304h 20m10:50
AmsterdamKeulen
za 22 jun.
Bus
Eurolines France
09:009h 25m18:25
AmsterdamKeulen
De snelste bussen van Amsterdam - Keulen op basis van reistijd
di 2 jul.
Bus
Flixbus
15:503h 40m19:30
AmsterdamKeulen
vr 12 jul.
Bus
Flixbus
15:503h 40m19:30
AmsterdamKeulen
ma 15 jul.
Bus
Flixbus
15:503h 40m19:30
AmsterdamKeulen
Terugreis bussen Keulen - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Eurolines France
09:457h 45m17:30
KeulenAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Eurolines France
09:459h 45m19:30
KeulenAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
01:153h 55m05:10
KeulenAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone