Bussen van Amsterdam naar Kopenhagen

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Kopenhagen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

46

Gemiddelde

65

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Kopenhagen bedraagt ongeveer € 65 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 46.

goedkoopste
carrier-logo
05:10Amsterdam, Sloterdijk16h 25m 21:35København, Ingerslevsgade
1 overstap
46 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:40Amsterdam, Sloterdijk12h 40m 09:20København, Ingerslevsgade
0 overstappen
50 1Enkele reis
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13h 35m 08:50København, Ingerslevsgade
1 overstap
51 1Enkele reis
carrier-logo
07:40Amsterdam, Sloterdijk16h 5m 23:45København, Ingerslevsgade
1 overstap
66 1Enkele reis
carrier-logo
15:05Amsterdam, Sloterdijk16h 0m 07:05København, Ingerslevsgade
1 overstap
83 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Kopenhagen

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
01:45Amsterdam, Sloterdijk14u5016:35København, Ingerslevsgade
0 changes
carrier-logo
05:10Amsterdam, Sloterdijk16u2521:35København, Ingerslevsgade
0 changes
carrier-logo
07:40Amsterdam, Sloterdijk16u523:45København, Ingerslevsgade
0 changes
carrier-logo
15:05Amsterdam, Sloterdijk16u007:05København, Ingerslevsgade
0 changes
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13u3508:50København, Ingerslevsgade
0 changes
carrier-logo
20:40Amsterdam, Sloterdijk12u4009:20København, Ingerslevsgade
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Bus
Flight
vr
21 jun.
42 Flixbus
233 Sas Airways
za
22 jun.
39 Flixbus
186 Cityjet
zo
23 jun.
39 Flixbus
153 Sas Airways
ma
24 jun.
33 Flixbus
113 Norwegian Air Shuttle
di
25 jun.
33 Flixbus
99 Norwegian Air Shuttle
wo
26 jun.
35 Flixbus
59 openskies
do
27 jun.
45 Flixbus
65 Norwegian Air Shuttle
vr
28 jun.
45 Flixbus
99 Norwegian Air Shuttle
za
29 jun.
46 Flixbus
149 KLM
zo
30 jun.
45 Flixbus
92 Norwegian Air Shuttle
ma
1 jul.
49 Flixbus
154 Norwegian Air Shuttle
di
2 jul.
37 Flixbus
72 Norwegian Air Shuttle
wo
3 jul.
35 Flixbus
85 openskies
do
4 jul.
39 Flixbus
79 Norwegian Air Shuttle
vr
5 jul.
46 Flixbus
113 Norwegian Air Shuttle
za
6 jul.
41 Flixbus
115 openskies
zo
7 jul.
49 Flixbus
126 Norwegian Air Shuttle
ma
8 jul.
49 Flixbus
92 Norwegian Air Shuttle
di
9 jul.
49 Flixbus
64 Norwegian Air Shuttle
wo
10 jul.
45 Flixbus
79 Norwegian Air Shuttle

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Kopenhagen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

12u 40m

Average

14u 55m

bus per day

6

Distance

621 km

Of the 6 bus that leave Amsterdam for Kopenhagen every day 1 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 621 km distance in an average of 14u 55m but if you time it right, some bus will get you there in just 12u 40m .

The slowest bus will take 16u 25m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
20:40Amsterdam, Sloterdijk12h 40m 09:20København, Ingerslevsgade
0 overstappen
50 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
19:15Amsterdam, Arena13h 35m 08:50København, Ingerslevsgade
1 overstap
51 1Enkele reis
carrier-logo
01:45Amsterdam, Sloterdijk14h 50m 16:35København, Ingerslevsgade
1 overstap
94 1Enkele reis
carrier-logo
15:05Amsterdam, Sloterdijk16h 0m 07:05København, Ingerslevsgade
1 overstap
83 1Enkele reis
carrier-logo
07:40Amsterdam, Sloterdijk16h 5m 23:45København, Ingerslevsgade
1 overstap
66 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Kopenhagen

Gem. reistijd:
14 uren 4 minuten
Gem. busticket:45
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Kopenhagen
Afstand busreis:621 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus

Bus van Amsterdam naar Kopenhagen: reisinformatie

De bus Amsterdam-Kopenhagen rijdt in 13,5 uur naar de Deense hoofdstad. De busverbinding is in handen van Eurolines, één van de bekendste maatschappijen voor internationale busreizen. De bussen rijden zowel doordeweeks als in de weekend om 7.00 uur 's ochtends weg uit onze hoofdstad. Deze Eurolines dienstregeling geldt zeven dagen per week zodat men altijd op de gewenste dag de busreis Kopenhagen kan maken.

De bus nemen vanuit Amsterdam

De bussen naar Kopenhagen vertrekken standaard vanaf het Eurolines busstation in Duivendrecht. Passagiers van de bus Amsterdam Kopenhagen kunnen gemakkelijk met het openbaar vervoer naar deze opstapplaats reizen. Het Eurolines busstation ligt namelijk naast treinstation Duivendrecht, ten zuidoosten van het centru,. Tevens is er op deze plek een metrostation gevestigd dat te bereiken is met metro 50 en 54. De bus is een andere optie waar reizigers graag gebruik van maken. Er zijn immers diverse stadsbussen die bij station Duivendrecht een stop maken.

In Kopenhagen aankomen met de bus

In de Deense hoofdstad Kopenhagen hangt een ontspannen sfeer. De stad is hip, sfeervol en heeft alles wat men van een hoofdstad kan verwachten: musea, mooie paleizen, een pretpark en natuurlijk tal van gezellige winkels en restaurants. Wie met de bus naar Kopenhagen reist, komt aan op het Ingerslevsgade busstation. Dit busstation ligt op 5 minuten lopen van pretpark Tivoli en op ruim een kwartier lopen van de beroemde winkelstraat Strøget. Vanaf het busstation kan men de reis echter ook goed met het openbaar vervoer vervolgen. Ingerslevsgade busstation ligt namelijk tegenover het belangrijkste treinstation van Kopenhagen. Alle lijnen van de stadstrein S-tog lopen via dit station.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Kopenhagen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Bus
Flixbus
18:4012h 40m07:20
AmsterdamKopenhagen
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
17:1513h 35m06:50
AmsterdamKopenhagen
De snelste bussen van Amsterdam - Kopenhagen op basis van reistijd
za 22 jun.
Bus
Flixbus
18:4012h 40m07:20
AmsterdamKopenhagen
do 27 jun.
Bus
Flixbus
18:4012h 40m07:20
AmsterdamKopenhagen
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
18:4012h 40m07:20
AmsterdamKopenhagen
Terugreis bussen Kopenhagen - Amsterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
19:0516h 15m11:20
KopenhagenAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
19:1512h 35m07:50
KopenhagenAmsterdam
ma 24 jun.
Bus
Flixbus
19:0518h 10m13:15
KopenhagenAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone