Bussen van Amsterdam naar Luxemburg

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Luxemburg

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

20

Gemiddelde

39

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Luxemburg bedraagt ongeveer € 39 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 20.

goedkoopste
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 14:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
40 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht22h 15m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
42 1Enkele reis
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 3h 0m 14:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
43 1Enkele reis
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht20h 30m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
1 overstap
46 1Enkele reis
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 2h 30m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
49 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Luxemburg

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
09:00Amsterdam, Station Duivendrecht4u013:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht2u013:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
11:00Amsterdam, Station Duivendrecht3u014:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht23u013:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht0u014:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam, Station Duivendrecht3u3018:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht2u3018:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
19:00Amsterdam, Station Duivendrecht23u3018:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht22u1518:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht20u3018:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
71 NS International
18 Flixbus
356 Lufthansa
do
20 jun.
71 NS International
18 Flixbus
329 Lufthansa
vr
21 jun.
71 NS International
18 Flixbus
356 Lufthansa
za
22 jun.
71 NS International
20 Flixbus
207 Alliance Air
zo
23 jun.
71 NS International
20 Flixbus
357 Swiss
ma
24 jun.
71 NS International
18 Flixbus
292 Smartwings
di
25 jun.
38 NS International
19 Flixbus
265 Air France
wo
26 jun.
38 NS International
18 Flixbus
299 Air France
do
27 jun.
38 NS International
18 Flixbus
265 Air France
vr
28 jun.
48 NS International
18 Flixbus
236 Sas Airways
za
29 jun.
48 NS International
20 Flixbus
227 Air France
zo
30 jun.
48 NS International
20 Flixbus
267 KLM
ma
1 jul.
38 NS International
18 Flixbus
267 KLM
di
2 jul.
38 NS International
19 Flixbus
236 KLM
wo
3 jul.
38 NS International
18 Flixbus
210 Air France
do
4 jul.
38 NS International
18 Flixbus
236 KLM
vr
5 jul.
48 NS International
18 Flixbus
208 KLM
za
6 jul.
48 NS International
19 Flixbus
208 KLM
zo
7 jul.
48 NS International
20 Flixbus
208 KLM
ma
8 jul.
38 NS International
18 Flixbus
210 Air France
di
9 jul.
38 NS International
19 Flixbus
182 Sas Airways

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Luxemburg

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

5u 45m

Average

15u 52m

bus per day

20

Distance

319 km

Of the 20 bus that leave Amsterdam for Luxemburg every day 6 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 319 km distance in an average of 15u 52m but if you time it right, some bus will get you there in just 5u 45m .

The slowest bus will take 1d 4u and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
22:00Amsterdam, Station Duivendrecht20h 30m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
1 overstap
46 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht22h 15m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
42 1Enkele reis
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht23h 0m 13:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
50 1Enkele reis
carrier-logo
19:00Amsterdam, Station Duivendrecht23h 30m 18:30Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
65 1Enkele reis
carrier-logo
14:00Amsterdam, Station Duivendrecht1d 14:00Luxembourg, Avenue de la Faiencerie
2 overstappen
40 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Luxemburg

Gem. reistijd:
7 uren 42 minuten
Gem. busticket:19
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Luxemburg
Afstand busreis:319 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus

Welke bussen rijden er van Amsterdam naar Luxemburg?

  • Welke busmaatschappijen bieden er bussen van Amsterdam naar Luxemburg aan?
  • Voor een goedkope busreis naar Luxemburg kun je terecht bij Flixbus, Ouibus of Eurolines.
  • Is er een rechtstreekse busreis mogelijk?
  • Ouibus en Flixbus bieden rechtstreekse bussen van Amsterdam naar Luxemburg aan.
  • Hoe lang duurt de kortste busreis?
  • Je kunt al na 5 uur en 45 uur in Luxemburg zijn met de snelste busreis van Flixbus.
  • Hoe lang van tevoren zijn er bustickets beschikbaar?
  • Tickets voor bussen van Amsterdam naar Luxemburg kun je 45 dagen van tevoren bestellen bij Eurolines, bij Flixbus kun je 4-6 weken aanhouden en bij Ouibus 4 maanden.
  • Zijn er bustickets bij Omio beschikbaar?
  • Omio kan bustickets van Amsterdam naar Luxemburg snel en efficiënt voor je regelen.

Welke busreizen biedt Eurolines aan van Amsterdam naar Luxemburg?

Eurolines zet dagelijks ongeveer 6-10 bussen van Amsterdam naar Luxemburg in. Het zijn wel altijd busreizen met één of twee overstappen. Je snelste reismogelijkheid duurt exact 22 uur.

Welke busreizen biedt Flixbus aan van Amsterdam naar Luxemburg?

Via Flixbus kun je dagelijks vijf busreizen naar Luxemburg boeken. De snelste directe bus van Flixbus doet er 5 uur en 45 minuten over. De snelste reis met overstap neemt 7 uur en 35 minuten in beslag.

Welke busreizen biedt Ouibus aan van Amsterdam naar Luxemburg?

Ouibus biedt directe busreizen en ritten met overstap aan. De maatschappij rijdt ongeveer 1 à 2 keer per dag. Zowel bij de rechtstreekse busreizen als bij de ritten met overstap mag je rekenen op een reisduur van 7 uur en 55 minuten.

Vanaf welk busstation vertrekken bussen in Amsterdam?

Bussen van Flixbus en Ouibus vertrekken van het ruim opgezette station Amsterdam Sloterdijk. Met de metro, bus of trein kun je hier heel gemakkelijk komen.

Eurolines vertrekt vanaf station Duivendrecht. Deze locatie is goed te bereiken met de metro, een aantal stoptreinen of met stadsbussen.

Een aantal bussen van Ouibus vertrekt vanaf Schiphol Airport. Vanuit Amsterdam ben je binnen een half uur met de trein op Schiphol.

Op welke busstations komen bussen aan in Luxemburg?

Bussen van Eurolines stoppen bij Avenue de la Faiancerie, in de buurt van het universiteitscomplex. Om in het centrum te komen maak je gebruik van stadsbussen.

Bijna alle bussen van Flixbus hebben Rue Mercier als eindstation. Het centrale trein- en busstation van Luxemburg bevindt zich op loopafstand.

Bussen van Ouibus hebben Place de la Gare als eindstation. Vanaf de halte loop je in een paar minuten naar het nabijgelegen centraal station, waar je over kunt stappen op de trein of de vele stadsbussen.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Luxemburg

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
04:157h 30m11:45
AmsterdamLuxemburg
za 22 jun.
Bus
Flixbus
06:205h 50m12:10
AmsterdamLuxemburg
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
03:557h 50m11:45
AmsterdamLuxemburg
De snelste bussen van Amsterdam - Luxemburg op basis van reistijd
za 22 jun.
Bus
Flixbus
06:205h 50m12:10
AmsterdamLuxemburg
zo 30 jun.
Bus
Flixbus
06:205h 50m12:10
AmsterdamLuxemburg
zo 7 jul.
Bus
Flixbus
06:205h 50m12:10
AmsterdamLuxemburg
Terugreis bussen Luxemburg - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Flixbus
14:005h 50m19:50
LuxemburgAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Eurolines France
11:008h 45m19:45
LuxemburgAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Eurolines France
11:008h 45m19:45
LuxemburgAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone