Bussen van Amsterdam naar Rijsel

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Amsterdam
Naar Rijsel

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

5

Gemiddelde

15

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Rijsel bedraagt ongeveer € 15 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 5.

goedkoopste
carrier-logo
07:00Amsterdam, Sloterdijk Station4h 5m 11:05Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
19:00Amsterdam, Station Duivendrecht4h 0m 23:00Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
9 1Enkele reis
carrier-logo
15:15Amsterdam, Sloterdijk Station3h 30m 18:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
10 1Enkele reis
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht3h 30m 23:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
11 1Enkele reis
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht5h 45m 21:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
11 1Enkele reis

Bustijden

Amsterdam naar Rijsel

Bussen weergeven voor morgen, do 20 jun.
carrier-logo
07:00Amsterdam, Sloterdijk Station4u511:05Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
10:00Amsterdam, Sloterdijk Station7u4017:40Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
10:00Amsterdam, Sloterdijk Station6u1016:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
15:15Amsterdam, Sloterdijk Station3u3018:45Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht5u4521:45Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
19:00Amsterdam, Station Duivendrecht4u023:00Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht3u3023:45Lille, Gare Lille Europe
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Bus
wo
19 jun.
9 Eurolines France
do
20 jun.
5 Ouibus
vr
21 jun.
9 Eurolines France
za
22 jun.
5 Ouibus
zo
23 jun.
10 Flixbus
ma
24 jun.
5 Flixbus
di
25 jun.
5 Flixbus
wo
26 jun.
5 Flixbus
do
27 jun.
5 Flixbus
vr
28 jun.
10 Flixbus
za
29 jun.
10 Flixbus
zo
30 jun.
10 Flixbus
ma
1 jul.
10 Flixbus
di
2 jul.
10 Flixbus
wo
3 jul.
10 Eurolines Switzerland
do
4 jul.
10 Flixbus
vr
5 jul.
10 Flixbus
za
6 jul.
10 Flixbus
zo
7 jul.
10 Flixbus
ma
8 jul.
10 Flixbus
di
9 jul.
10 Flixbus

De snelste bussen

Van Amsterdam
Naar Rijsel

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

3u 30m

Average

5u 21m

bus per day

23

Distance

231 km

Of the 23 bus that leave Amsterdam for Rijsel every day 16 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 231 km distance in an average of 5u 21m but if you time it right, some bus will get you there in just 3u 30m .

The slowest bus will take 7u 40m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
20:15Amsterdam, Station Duivendrecht3h 30m 23:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
11 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
15:15Amsterdam, Sloterdijk Station3h 30m 18:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
10 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
19:00Amsterdam, Station Duivendrecht4h 0m 23:00Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
9 1Enkele reis
carrier-logo
07:00Amsterdam, Sloterdijk Station4h 5m 11:05Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
carrier-logo
16:00Amsterdam, Station Duivendrecht5h 45m 21:45Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
11 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Amsterdam naar Rijsel

Gem. reistijd:
5 uren 2 minuten
Gem. busticket:9
Beginpunt bus:Amsterdam
Eindpunt bus:Rijsel
Afstand busreis:231 km
BusBusmaatschappijen:Eurolines Switzerland, Flixbus, Eurolines France, Ouibus
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Amsterdam naar Rijsel

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Bus
Eurolines France
17:004h21:00
AmsterdamRijsel
za 22 jun.
Bus
Ouibus
05:004h 5m09:05
AmsterdamRijsel
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
05:454h 35m10:20
AmsterdamRijsel
De snelste bussen van Amsterdam - Rijsel op basis van reistijd
wo 3 jul.
Bus
Eurolines Switzerland
13:153h 30m16:45
AmsterdamRijsel
vr 21 jun.
Bus
Eurolines France
17:004h21:00
AmsterdamRijsel
za 22 jun.
Bus
Ouibus
05:004h 5m09:05
AmsterdamRijsel
Terugreis bussen Rijsel - Amsterdam
vr 21 jun.
Bus
Eurolines France
07:004h11:00
RijselAmsterdam
za 22 jun.
Bus
Ouibus
16:404h 5m20:45
RijselAmsterdam
zo 23 jun.
Bus
Ouibus
16:404h 5m20:45
RijselAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Rijsel
BusAmsterdam City Centre

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone