Bussen van Berlijn naar Amsterdam

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Berlijn
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

26

Gemiddelde

48

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Berlijn naar Amsterdam bedraagt ongeveer € 48 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 26.

goedkoopste
carrier-logo
08:30Berlijn10h 30m 19:00Amsterdam
0 overstappen
26 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
21:00Berlin, ZOB8h 55m 05:55Amsterdam, Station Duivendrecht
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20h 15m 15:45Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
55 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB22h 0m 17:30Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
56 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20h 0m 15:30Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
60 1Enkele reis

Bustijden

Berlijn naar Amsterdam

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
08:30Berlijn10u3019:00Amsterdam
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB0u019:30Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB2u021:30Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20u015:30Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB22u017:30Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20u1515:45Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB21u1516:45Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB19u014:30Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB2u3022:00Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB2u1521:45Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes
carrier-logo
21:00Berlin, ZOB8u5505:55Amsterdam, Station Duivendrecht
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
48 FlixTrain
26 Citybus Express
137 easyJet
za
22 jun.
Vind prijzen
26 Citybus Express
165 easyJet
zo
23 jun.
78 FlixTrain
26 Citybus Express
132 easyJet
ma
24 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
201 JOON
di
25 jun.
36 FlixTrain
26 Citybus Express
119 Sas Airways
wo
26 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
25 Eurolines France
100 easyJet
do
27 jun.
33 FlixTrain
26 Citybus Express
178 easyJet
vr
28 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
119 Sas Airways
za
29 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
113 easyJet
zo
30 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
96 easyJet
ma
1 jul.
36 FlixTrain
26 Citybus Express
79 easyJet
di
2 jul.
31 FlixTrain
26 Citybus Express
97 easyJet
wo
3 jul.
40 Deutsche Bahn
25 Eurolines France
84 easyJet
do
4 jul.
33 FlixTrain
25 Eurolines France
67 easyJet
vr
5 jul.
56 FlixTrain
26 Citybus Express
96 easyJet
za
6 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
72 easyJet
zo
7 jul.
38 FlixTrain
26 Citybus Express
122 easyJet
ma
8 jul.
33 FlixTrain
26 Citybus Express
71 easyJet
di
9 jul.
26 FlixTrain
26 Flixbus
66 easyJet
wo
10 jul.
30 Deutsche Bahn
26 Citybus Express
67 easyJet

De snelste bussen

Van Berlijn
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

8u 5m

Average

13u 44m

bus per day

34

Distance

577 km

Of the 34 bus that leave Berlijn for Amsterdam every day 14 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 577 km distance in an average of 13u 44m but if you time it right, some bus will get you there in just 8u 5m .

The slowest bus will take 1d 2u 30m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
21:00Berlin, ZOB8h 55m 05:55Amsterdam, Station Duivendrecht
0 overstappen
35 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
08:30Berlijn10h 30m 19:00Amsterdam
0 overstappen
26 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB19h 0m 14:30Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
60 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20h 0m 15:30Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
60 1Enkele reis
carrier-logo
19:30Berlin, ZOB20h 15m 15:45Amsterdam, Station Duivendrecht
1 overstap
55 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Berlijn naar Amsterdam

Gem. reistijd:
12 uren 2 minuten
Gem. busticket:24
Beginpunt bus:Berlijn
Eindpunt bus:Amsterdam
Afstand busreis:577 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France, Citybus Express

Welke bussen rijden er van Berlijn naar Amsterdam?

  • Vanuit Berlijn kun je een bus van FlixBus, PolskiBus, CityBusExpress, DeinBus en Infobus naar Amsterdam nemen.
  • In de meeste gevallen reis je met deze busmaatschappijen dan zonder overstap onderweg.
  • De snelste busreis van Berlijn naar Amsterdam duurt 7,5 uur.
  • De goedkoopste bustickets op dit traject zijn vanaf 25 euro.
  • Reizen met de bus is voordeliger dan een treinreis of een ticket voor het vliegtuig.

Vanaf welke busstations vertrekken bussen in Berlijn?

Busstation Berlin ZOB is in Berlijn het belangrijkste vertrekpunt voor busreizen naar Amsterdam. Alle bussen van PolskiBus, CityBusExpress, DeinBus en Infobus en een groot aantal FlixBussen gaan hiervandaan op weg naar Amsterdam. Deze halte ligt ten zuidwesten van het centrum van Berlijn. Je komt er het makkelijkste door vanaf het Centraal Station (Hauptbahnhof) van Berlijn tramlijn S5, S7 of S75 te nemen. Vervolgens stap je na een rit van ongeveer 15 minuten uit bij halte Berlin Westkreuz en loop je een stukje in noordwestelijke richting.

FlixBus gebruikt ook andere vertrekpunten door heel Berlijn. In de buurt van het centrum kun je opstappen bij de halte Alexanderplatz en de Berlijnse dierenuin (halte Zoo). Ten zuiden van het stadscentrum ligt bij het voormalige vliegveld Tempelhof de halte Südkreuz. Verder naar het zuidoosten vind je bij luchthaven Schönefeld de halte SXF en ten zuidwesten van de stad ligt de opstapplaats Wannsee.

Tot slot vind je nog een drietal opstapplaatsen bij de belangrijkste luchthaven van Berlijn. Dit vliegveld heet Tegel Airport en ligt aan de noordwestelijke kant van de stad. Vanaf de haltes Tegel, Metro: Alt-Tegel en TXL E vertrekken hier verschillende FlixBussen naar Amsterdam.

Op welke busstations komen bussen aan in Amsterdam?

Veruit het belangrijkste aankomstpunt in Amsterdam is treinstation Amsterdam Sloterdijk. Dit is de eindhalte voor de bussen van PolskiBus, CityBusExpress, DeinBus en Infobus. Ook de meeste bussen van FlixBus stoppen bij dit treinstation. Vanaf Amsterdam Sloterdijk reis je met de trein eenvoudig door naar Amsterdam Centraal Station, dat tegen het centrum van de stad aanligt.

Ook stoppen er dagelijks meerdere FlixBussen uit Berlijn bij de halte Amsterdam Schiphol Airport. Je stapt hier dan uit voor de entree van het Sheraton Hotel en parkeerterminal P1. Een korte wandeling brengt je naar de aankomst- en vertrekterminals en het treinstation onder dit vliegveld.

Wat zijn de bustijden van FlixBus van Berlijn naar Amsterdam?

Iedere dag vertrekken er meer dan 30 FlixBussen vanaf verschillende haltes in Berlijn naar Amsterdam. De snelste van deze bussen doet 7,5 uur over de directe reis en vertrekt altijd vanaf Berlin ZOB. Wil je de eerste bus van de dag hebben, dan kun je die om 0.10 uur 's nachts nemen bij de halte Alexanderplatz. Na een rit zonder overstap kom je dan om 11.15 uur aan op Amsterdam Sloterdijk. De laatste bus uit Berlijn die naar Amsterdam gaat, vertrekt om 22.40 uur vanaf de halte SXF bij luchthaven Schönefeld. Met een overstap onderweg ben je met deze bus 14 uur en 25 minuten onderweg.

Wat zijn de bustijden van PolskiBus van Berlijn naar Amsterdam?

Dagelijks gaat PolskiBus om 0.50 uur van busstation Berlin ZOB op weg naar Amsterdam. Na een rechtstreekse busreis van 10 uur en 25 minuten kom je dan om 11.15 uur op Station Amsterdam Sloterdijk aan.

Wat zijn de bustijden van CityBusExpress van Berlijn naar Amsterdam?

In het hoogseizoen kun je iedere morgen om 8.30 uur op Berlin ZOB instappen bij CityBusExpress. Deze bus brengt je zonder overstap in 9,5 uur naar Amsterdam Sloterdijk, waar je om 18.00 uur aankomt.

Wat zijn de bustijden van Infobus van Berlijn naar Amsterdam?

De bussen van Infobus vertrekken ook dagelijks om 8.30 uur vanaf het hoofdbusstation Berlin ZOB. Met een rechtstreekse reis van 9,5 uur stap je dan om 18.00 uur in Amsterdam uit bij Station Sloterdijk.

Wat zijn de bustijden van DeinBus van Berlijn naar Amsterdam?

Ook DeinBus onderhoudt een dagelijkse busverbinding tussen Berlijn en Amsterdam. Een bus van deze Duitse maatschappij rijdt iedere morgen om 8.30 uur weg uit de Duitse hoofdstad. Onderweg hoef je niet over te stappen, zodat je rit 9,5 uur duurt. Je komt dan om 18.00 uur aan op treinstation Amsterdam Sloterdijk.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Berlijn naar Amsterdam

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
zo 23 jun.
Bus
Citybus Express
06:3010h 30m17:00
BerlijnAmsterdam
De snelste bussen van Berlijn - Amsterdam op basis van reistijd
wo 26 jun.
Bus
Eurolines France
19:008h 55m03:55
BerlijnAmsterdam
wo 3 jul.
Bus
Eurolines France
19:008h 55m03:55
BerlijnAmsterdam
do 4 jul.
Bus
Eurolines France
19:008h 55m03:55
BerlijnAmsterdam
Terugreis bussen Amsterdam - Berlijn
za 22 jun.
Bus
Citybus Express
21:008h05:00
AmsterdamBerlijn
zo 23 jun.
Bus
Citybus Express
21:008h05:00
AmsterdamBerlijn
ma 24 jun.
Bus
Citybus Express
21:008h05:00
AmsterdamBerlijn
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Berlijn
Amsterdam
BusBerlin, ZOB am Funkturm

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone