Bussen van Brussel naar Charleroi

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Brussel
Naar Charleroi

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

5

Gemiddelde

5

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Charleroi bedraagt ongeveer € 5 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 5.

carrier-logo
21:00Brussel21:50Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
carrier-logo
07:20Brussel08:10Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
carrier-logo
13:10Brussel13:50Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
22:00Bruxelles, Gare du Nord1h 15m 23:15Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
07:15Bruxelles, Gare du Nord1h 10m 08:25Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis

Bustijden

Brussel naar Charleroi

Bussen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
07:15Bruxelles, Gare du Nord1u1008:25Charleroi
0 changes
carrier-logo
07:20Brussel0u5008:10Charleroi
0 changes
carrier-logo
07:50Brussel0u5008:40Charleroi
0 changes
carrier-logo
08:10Brussel1u1009:20Charleroi
0 changes
carrier-logo
13:10Brussel0u4013:50Charleroi
0 changes
carrier-logo
21:00Brussel0u5021:50Charleroi
0 changes
carrier-logo
22:00Bruxelles, Gare du Nord1u1523:15Charleroi
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
di
25 jun.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
wo
26 jun.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
do
27 jun.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
vr
28 jun.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
za
29 jun.
12 SNCB | IC
6 Flixbus
zo
30 jun.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
ma
1 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
di
2 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
wo
3 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
do
4 jul.
Vind prijzen
5 Flixbus
vr
5 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
za
6 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
zo
7 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
ma
8 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
di
9 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
wo
10 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
do
11 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
vr
12 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
za
13 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
zo
14 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus
ma
15 jul.
12 SNCB | IC
5 Flixbus

De snelste bussen

Van Brussel
Naar Charleroi

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

40m

Average

57m

bus per day

7

Distance

49 km

Of the 7 bus that leave Brussel for Charleroi every day 7 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 49 km distance in an average of 57m but if you time it right, some bus will get you there in just 40m .

The slowest bus will take 1u 15m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

carrier-logo
13:10Brussel13:50Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
carrier-logo
07:50Brussel08:40Charleroi
0 overstappen
6 1Enkele reis
carrier-logo
21:00Brussel21:50Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
carrier-logo
07:20Brussel08:10Charleroi
0 overstappen
5 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
08:10Brussel1h 10m 09:20Charleroi
0 overstappen
6 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Brussel naar Charleroi

Gem. reistijd:
1 uren 12 minuten
Gem. busticket:5
Beginpunt bus:Brussel
Eindpunt bus:Charleroi
Afstand busreis:49 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Brussel naar Charleroi

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
20:001h 15m21:15
BrusselCharleroi
za 29 jun.
Bus
Flixbus
05:151h 10m06:25
BrusselCharleroi
zo 30 jun.
Bus
Flixbus
05:151h 10m06:25
BrusselCharleroi
De snelste bussen van Brussel - Charleroi op basis van reistijd
za 29 jun.
Bus
Flixbus
05:151h 10m06:25
BrusselCharleroi
zo 30 jun.
Bus
Flixbus
05:151h 10m06:25
BrusselCharleroi
wo 3 jul.
Bus
Flixbus
05:151h 10m06:25
BrusselCharleroi
Terugreis bussen Charleroi - Brussel
do 27 jun.
Bus
Flixbus
18:251h 10m19:35
CharleroiBrussel
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
07:401h 15m08:55
CharleroiBrussel
za 29 jun.
Bus
Flixbus
07:401h 15m08:55
CharleroiBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
Charleroi
BusBruselas

Voorzieningen

BusBrüssel Gare Central

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone