Bussen van Brussel naar Düsseldorf

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Brussel
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

13

Gemiddelde

18

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Düsseldorf bedraagt ongeveer € 18 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 13.

carrier-logo
17:30Bruxelles, Gare du Nord3h 30m 21:00Düsseldorf, ZOB
0 overstappen
19 1Enkele reis
carrier-logo
14:45Brussels, Gare Du Midi4h 25m 19:10Düsseldorf, ZOB
0 overstappen
19 1Enkele reis
carrier-logo
11:56Brussel-Midi4h 24m 16:20Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
14:57Brussel-Midi3h 53m 18:50Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
10:19Brussel-Midi4h 11m 14:30Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis

Bustijden

Brussel naar Düsseldorf

Bussen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
06:59Brussel-Midi4u611:05Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:19Brussel-Midi4u1114:30Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:56Brussel-Midi4u2416:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:45Brussels, Gare Du Midi4u2519:10Düsseldorf, ZOB
0 changes
carrier-logo
14:57Brussel-Midi3u5318:50Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:30Bruxelles, Gare du Nord3u3021:00Düsseldorf, ZOB
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
48 Deutsche Bahn
Vind prijzen
680 Air Dolomiti
wo
26 jun.
45 Deutsche Bahn
13 Flixbus
80 Luftfahrtgesellschaft Walter
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
153 Cityjet
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn
13 Eurolines France
140 Sas Airways
za
29 jun.
18 Deutsche Bahn
9 Eurolines France
225 Alitalia Cityliner
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn
14 Eurolines Switzerland
270 Jetairfly
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn
11 Eurolines France
147 csa
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
80 Luftfahrtgesellschaft Walter
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn
11 Eurolines France
119 Iberia
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
167 csa
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
70 Luftfahrtgesellschaft Walter
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
119 Iberia
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
119 Iberia
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn
11 Eurolines France
80 Luftfahrtgesellschaft Walter
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
11 Eurolines France
70 Luftfahrtgesellschaft Walter
wo
10 jul.
20 Deutsche Bahn
11 Eurolines France
103 Cityjet
do
11 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
80 Luftfahrtgesellschaft Walter
vr
12 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines France
139 csa
za
13 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Eurolines France
136 KLM
zo
14 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
120 csa
ma
15 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Eurolines France
70 Luftfahrtgesellschaft Walter

De snelste bussen

Van Brussel
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

3u

Average

3u 49m

bus per day

12

Distance

175 km

Of the 12 bus that leave Brussel for Düsseldorf every day 8 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 175 km distance in an average of 3u 49m but if you time it right, some bus will get you there in just 3u .

The slowest bus will take 4u 30m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

carrier-logo
17:30Bruxelles, Gare du Nord3h 30m 21:00Düsseldorf, ZOB
0 overstappen
19 1Enkele reis
carrier-logo
14:57Brussel-Midi3h 53m 18:50Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
06:59Brussel-Midi4h 6m 11:05Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
10:19Brussel-Midi4h 11m 14:30Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis
carrier-logo
11:56Brussel-Midi4h 24m 16:20Düsseldorf Hbf
1 overstap
20 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Brussel naar Düsseldorf

Gem. reistijd:
4 uren 30 minuten
Gem. busticket:13
Beginpunt bus:Brussel
Eindpunt bus:Düsseldorf
Afstand busreis:175 km
BusBusmaatschappijen:Eurolines Switzerland, Flixbus, Eurolines France
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Brussel naar Düsseldorf

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Bus
Eurolines France
15:303h 30m19:00
BrusselDüsseldorf
za 29 jun.
Bus
Eurolines France
15:303h 30m19:00
BrusselDüsseldorf
zo 30 jun.
Bus
Eurolines Switzerland
12:454h 25m17:10
BrusselDüsseldorf
De snelste bussen van Brussel - Düsseldorf op basis van reistijd
do 27 jun.
Bus
Flixbus
12:153h15:15
BrusselDüsseldorf
do 4 jul.
Bus
Flixbus
12:153h15:15
BrusselDüsseldorf
do 11 jul.
Bus
Flixbus
12:153h15:15
BrusselDüsseldorf
Terugreis bussen Düsseldorf - Brussel
do 27 jun.
Bus
Flixbus
10:303h13:30
DüsseldorfBrussel
vr 28 jun.
Bus
Eurolines France
09:004h13:00
DüsseldorfBrussel
za 29 jun.
Bus
Eurolines France
09:004h13:00
DüsseldorfBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
Düsseldorf
BusBruselas

Voorzieningen

BusBrüssel Gare Central

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone