Bussen van Brussel naar München

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Brussel
Naar München

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

30

Gemiddelde

45

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar München bedraagt ongeveer € 45 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 30.

carrier-logo
13:00Bruxelles, Gare du Nord21h 45m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
09:45Brussels, Gare Du Midi1d 1h 0m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
16:30Bruxelles, Gare du Nord18h 15m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
15:15Brussels, Gare Du Midi19h 30m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
10:30Bruxelles, Gare du Nord1d 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis

Bustijden

Brussel naar München

Bussen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
09:45Brussels, Gare Du Midi1u010:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
10:30Bruxelles, Gare du Nord0u1510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
12:00Bruxelles, Gare du Nord22u4510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
12:30Brussels, Gare Du Midi22u1510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
13:00Bruxelles, Gare du Nord21u4510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
13:15Brussels, Gare Du Midi21u3010:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
14:00Bruxelles, Gare du Nord20u4510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
15:00Bruxelles, Gare du Nord19u4510:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
15:15Brussels, Gare Du Midi19u3010:45München, ZOB
0 changes
carrier-logo
16:30Bruxelles, Gare du Nord18u1510:45München, ZOB
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
Vind prijzen
30 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
120 Deutsche Bahn
30 Flixbus
177 Jetairfly
do
27 jun.
120 Deutsche Bahn
30 Flixbus
179 Jetairfly
vr
28 jun.
120 Deutsche Bahn
36 Flixbus
156 Air Dolomiti
za
29 jun.
100 Deutsche Bahn
30 Flixbus
134 Lufthansa
zo
30 jun.
100 Deutsche Bahn
42 Eurolines France
325 Austrian Airlines
ma
1 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
156 Lufthansa Cityline
di
2 jul.
100 Deutsche Bahn
30 Flixbus
156 Air Dolomiti
wo
3 jul.
70 Deutsche Bahn
30 Flixbus
156 Lufthansa
do
4 jul.
100 Deutsche Bahn
30 Flixbus
156 Lufthansa
vr
5 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
134 Lufthansa Cityline
za
6 jul.
90 Deutsche Bahn
30 Flixbus
134 Air Dolomiti
zo
7 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
156 Lufthansa
ma
8 jul.
90 Deutsche Bahn
30 Flixbus
134 Lufthansa Cityline
di
9 jul.
90 Deutsche Bahn
30 Flixbus
111 Iberia
wo
10 jul.
80 Deutsche Bahn
31 Flixbus
111 Iberia
do
11 jul.
90 Deutsche Bahn
30 Flixbus
148 KLM
vr
12 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
156 Lufthansa Cityline
za
13 jul.
40 Deutsche Bahn
30 Flixbus
134 Lufthansa
zo
14 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
161 Iberia
ma
15 jul.
100 Deutsche Bahn
36 Flixbus
132 KLM

De snelste bussen

Van Brussel
Naar München

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

11u 40m

Average

18u 42m

bus per day

19

Distance

602 km

Of the 19 bus that leave Brussel for München every day 2 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 602 km distance in an average of 18u 42m but if you time it right, some bus will get you there in just 11u 40m .

The slowest bus will take 1d 1u and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

carrier-logo
16:30Bruxelles, Gare du Nord18h 15m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
15:15Brussels, Gare Du Midi19h 30m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
15:00Bruxelles, Gare du Nord19h 45m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis
carrier-logo
14:00Bruxelles, Gare du Nord20h 45m 10:45München, ZOB
1 overstap
76 1Enkele reis
carrier-logo
13:15Brussels, Gare Du Midi21h 30m 10:45München, ZOB
1 overstap
45 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Brussel naar München

Gem. reistijd:
17 uren 41 minuten
Gem. busticket:31
Beginpunt bus:Brussel
Eindpunt bus:München
Afstand busreis:602 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Eurolines France
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Brussel naar München

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
20:1511h 40m07:55
BrusselMünchen
za 29 jun.
Bus
Flixbus
20:1511h 40m07:55
BrusselMünchen
zo 30 jun.
Bus
Eurolines France
12:4520h08:45
BrusselMünchen
De snelste bussen van Brussel - München op basis van reistijd
do 27 jun.
Bus
Flixbus
20:1511h 40m07:55
BrusselMünchen
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
20:1511h 40m07:55
BrusselMünchen
za 29 jun.
Bus
Flixbus
20:1511h 40m07:55
BrusselMünchen
Terugreis bussen München - Brussel
do 27 jun.
Bus
Flixbus
04:5513h 20m18:15
MünchenBrussel
za 29 jun.
Bus
Flixbus
13:1515h 30m04:45
MünchenBrussel
zo 30 jun.
Bus
Flixbus
17:1011h 55m05:05
MünchenBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
München
BusBruselas

Voorzieningen

BusBrüssel Gare Central

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone