Bussen van Brussel naar Praag

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Brussel
Naar Praag

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

35

Gemiddelde

51

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Praag bedraagt ongeveer € 51 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 35.

goedkoopste
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11h 50m 06:20Praha, Hlavní nádraží
0 overstappen
35 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
18:30Brussels, Gare Du Midi11h 55m 06:25Praha, Želivského
0 overstappen
35 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11h 55m 06:25Praha, ÚAN Florenc
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
10:00Bruxelles, Gare du Nord22h 30m 08:30Praha, ÚAN Florenc
1 overstap
46 1Enkele reis
carrier-logo
08:00Bruxelles, Gare du Nord1d 08:30Praha, ÚAN Florenc
1 overstap
50 1Enkele reis

Bustijden

Brussel naar Praag

Bussen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
06:45Bruxelles, Gare du Nord1u4508:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
08:00Bruxelles, Gare du Nord0u3008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
09:30Bruxelles, Gare du Nord23u008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
09:45Brussels, Gare Du Midi22u4508:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
10:00Bruxelles, Gare du Nord22u3008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
10:30Bruxelles, Gare du Nord22u008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
12:00Bruxelles, Gare du Nord20u3008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
12:30Brussels, Gare Du Midi20u008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
13:00Bruxelles, Gare du Nord19u3008:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
13:15Brussels, Gare Du Midi19u1508:30Praha, ÚAN Florenc
0 changes
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11u5006:20Praha, Hlavní nádraží
0 changes
carrier-logo
18:30Brussels, Gare Du Midi11u5506:25Praha, Želivského
0 changes
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11u5506:25Praha, ÚAN Florenc
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Bus
Flight
wo
26 jun.
35 RegioJet
110 csa
do
27 jun.
35 RegioJet
111 Ryanair
vr
28 jun.
40 RegioJet
195 csa
za
29 jun.
40 Flixbus
111 Ryanair
zo
30 jun.
48 Eurolines France
78 Ryanair
ma
1 jul.
40 RegioJet
61 Ryanair
di
2 jul.
40 RegioJet
89 Ryanair
wo
3 jul.
40 RegioJet
52 Ryanair
do
4 jul.
40 RegioJet
52 Ryanair
vr
5 jul.
43 Eurolines France
73 Ryanair
za
6 jul.
40 Eurolines Switzerland
48 Ryanair
zo
7 jul.
43 Eurolines France
73 Ryanair
ma
8 jul.
35 RegioJet
55 Ryanair
di
9 jul.
35 Eurolines Switzerland
89 Ryanair
wo
10 jul.
40 RegioJet
43 Ryanair
do
11 jul.
40 RegioJet
66 Ryanair
vr
12 jul.
39 Eurolines France
55 Ryanair
za
13 jul.
48 Eurolines France
73 Ryanair
zo
14 jul.
50 RegioJet
55 Ryanair
ma
15 jul.
35 RegioJet
46 Ryanair

De snelste bussen

Van Brussel
Naar Praag

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

11u 15m

Average

18u 44m

bus per day

26

Distance

717 km

Of the 26 bus that leave Brussel for Praag every day 6 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 717 km distance in an average of 18u 44m but if you time it right, some bus will get you there in just 11u 15m .

The slowest bus will take 1d 1u 45m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

2e snelste
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11h 50m 06:20Praha, Hlavní nádraží
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
18:30Brussels, Gare Du Midi11h 55m 06:25Praha, Želivského
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
18:30Bruxelles, Gare du Midi11h 55m 06:25Praha, ÚAN Florenc
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
13:15Brussels, Gare Du Midi19h 15m 08:30Praha, ÚAN Florenc
1 overstap
55 1Enkele reis
carrier-logo
13:00Bruxelles, Gare du Nord19h 30m 08:30Praha, ÚAN Florenc
1 overstap
55 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Brussel naar Praag

Gem. reistijd:
15 uren 6 minuten
Gem. busticket:41
Beginpunt bus:Brussel
Eindpunt bus:Praag
Afstand busreis:717 km
BusBusmaatschappijen:Eurolines Switzerland, Flixbus, Eurolines France, RegioJet
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Brussel naar Praag

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Bus
RegioJet
16:3011h 50m04:20
BrusselPraag
za 29 jun.
Bus
Flixbus
12:1515h03:15
BrusselPraag
zo 30 jun.
Bus
Eurolines France
08:0022h 30m06:30
BrusselPraag
De snelste bussen van Brussel - Praag op basis van reistijd
do 27 jun.
Bus
RegioJet
16:3011h 50m04:20
BrusselPraag
vr 28 jun.
Bus
RegioJet
16:3011h 50m04:20
BrusselPraag
ma 1 jul.
Bus
RegioJet
16:3011h 50m04:20
BrusselPraag
Terugreis bussen Praag - Brussel
do 27 jun.
Bus
RegioJet
16:0011h 30m03:30
PraagBrussel
vr 28 jun.
Bus
RegioJet
16:0012h04:00
PraagBrussel
za 29 jun.
Bus
RegioJet
16:0011h 30m03:30
PraagBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
Praag
BusBruselas

Voorzieningen

BusBrüssel Gare Central

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone