Bussen van Brussel naar Rijsel

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Brussel
Naar Rijsel

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

3

Gemiddelde

7

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Rijsel bedraagt ongeveer € 7 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 3.

2e goedkoopste
carrier-logo
12:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 14:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:50Brussels, Gare Du Midi1h 20m 22:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
16:20BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 17:40Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
14:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 16:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 22:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis

Bustijden

Brussel naar Rijsel

Bussen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
06:01Bruxelles, Gare du Nord1u4407:45Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
08:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1u2010:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
12:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1u2014:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
12:50Brussels, Gare Du Midi1u2014:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
14:00Bruxelles, Gare du Nord2u016:00Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
14:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1u2016:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
16:20BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1u2017:40Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
20:15Bruxelles, Gare du Nord1u3021:45Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
20:50Brussels, Gare Du Midi1u2022:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes
carrier-logo
20:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1u2022:10Lille, Gare Lille Europe
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
di
25 jun.
Vind prijzen
7 Flixbus
wo
26 jun.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
do
27 jun.
25 SNCB | IC
3 Ouibus
vr
28 jun.
25 SNCB | IC
3 Ouibus
za
29 jun.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
zo
30 jun.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
ma
1 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus
di
2 jul.
Vind prijzen
5 Ouibus
wo
3 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus
do
4 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus
vr
5 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus
za
6 jul.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
zo
7 jul.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
ma
8 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus
di
9 jul.
Vind prijzen
5 Ouibus
wo
10 jul.
19 SNCF | TGV INOUI
3 Flixbus
do
11 jul.
Vind prijzen
5 Ouibus
vr
12 jul.
Vind prijzen
5 Ouibus
za
13 jul.
25 SNCB | IC
3 Flixbus
zo
14 jul.
Vind prijzen
5 Ouibus
ma
15 jul.
19 SNCF | TGV
3 Flixbus

De snelste bussen

Van Brussel
Naar Rijsel

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

1u 10m

Average

1u 27m

bus per day

21

Distance

94 km

Of the 21 bus that leave Brussel for Rijsel every day 21 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 94 km distance in an average of 1u 27m but if you time it right, some bus will get you there in just 1u 10m .

The slowest bus will take 2u and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
12:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 14:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
20:50Brussels, Gare Du Midi1h 20m 22:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
16:20BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 17:40Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
14:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 16:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
20:50BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France1h 20m 22:10Lille, Gare Lille Europe
0 overstappen
5 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Brussel naar Rijsel

Gem. reistijd:
2 uren 34 minuten
Gem. busticket:4
Beginpunt bus:Brussel
Eindpunt bus:Rijsel
Afstand busreis:94 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Ouibus
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Brussel naar Rijsel

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Bus
Ouibus
18:501h 20m20:10
BrusselRijsel
za 29 jun.
Bus
Flixbus
15:101h 40m16:50
BrusselRijsel
zo 30 jun.
Bus
Flixbus
09:001h 45m10:45
BrusselRijsel
De snelste bussen van Brussel - Rijsel op basis van reistijd
do 27 jun.
Bus
Ouibus
12:501h 20m14:10
BrusselRijsel
vr 28 jun.
Bus
Ouibus
18:501h 20m20:10
BrusselRijsel
di 2 jul.
Bus
Ouibus
06:501h 20m08:10
BrusselRijsel
Terugreis bussen Rijsel - Brussel
do 27 jun.
Bus
Ouibus
09:001h 20m10:20
RijselBrussel
vr 28 jun.
Bus
Flixbus
15:001h 45m16:45
RijselBrussel
za 29 jun.
Bus
Flixbus
13:001h 35m14:35
RijselBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
Rijsel
BusBruselas

Voorzieningen

BusBrüssel Gare Central

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone