Bussen van Frankfurt am Main naar Rotterdam

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Frankfurt am Main
Naar Rotterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

19

Gemiddelde

47

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Frankfurt am Main naar Rotterdam bedraagt ongeveer € 47 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 19.

goedkoopste
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 17h 15m 13:40Rotterdam, Conradstraat
0 overstappen
19 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main7h 45m 13:40Rotterdam, Conradstraat
0 overstappen
19 1Enkele reis
carrier-logo
15:45Frankfurt am Main7h 25m 23:10Rotterdam
0 overstappen
36 1Enkele reis
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 18h 21m 14:46Rotterdam Centraal
2 overstappen
38 1Enkele reis
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main8h 51m 14:46Rotterdam Centraal
2 overstappen
38 1Enkele reis

Bustijden

Frankfurt am Main naar Rotterdam

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
03:23Frankfurt Flughafen Fernbf10u1713:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
03:30Frankfurt Flughafen Fernbf10u1013:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
05:43Frankfurt Flughafen Fernbf7u5713:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main10u015:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main10u015:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main8u5114:46Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main11u016:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main7u4513:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
06:01Frankfurt Flughafen Fernbf7u3913:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 18u2114:46Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 19u3015:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 110u3016:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 17u1513:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 19u3015:55Rotterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:43Frankfurt Flughafen Fernbf6u5713:40Rotterdam, Conradstraat
0 changes
carrier-logo
15:45Frankfurt am Main7u2523:10Rotterdam
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
50 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
143 Condor Flugdienst
za
22 jun.
28 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
259 pegasus
zo
23 jun.
35 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
197 pegasus
ma
24 jun.
50 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
427 BA Cityflyer
di
25 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
293 British Airways
wo
26 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
337 BA Cityflyer
do
27 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
325 BA Cityflyer
vr
28 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
272 Condor Flugdienst
za
29 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
22 Flixbus
415 pegasus
zo
30 jun.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
541 British Airways
ma
1 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
292 British Airways
di
2 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
196 Tuifly
wo
3 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
263 British Airways
do
4 jul.
30 Deutsche Bahn
19 RegioJet
262 British Airways
vr
5 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
278 pegasus
za
6 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
254 pegasus
zo
7 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
292 British Airways
ma
8 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
262 British Airways
di
9 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
19 RegioJet
229 British Airways
wo
10 jul.
30 Deutsche Bahn with connection
20 Flixbus
292 British Airways

De snelste bussen

Van Frankfurt am Main
Naar Rotterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

6u 57m

Average

9u

bus per day

24

Distance

356 km

Of the 24 bus that leave Frankfurt am Main for Rotterdam every day 7 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 356 km distance in an average of 9u but if you time it right, some bus will get you there in just 6u 57m .

The slowest bus will take 11u 35m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
06:43Frankfurt Flughafen Fernbf6h 57m 13:40Rotterdam, Conradstraat
2 overstappen
73 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
06:25Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 17h 15m 13:40Rotterdam, Conradstraat
0 overstappen
19 1Enkele reis
carrier-logo
15:45Frankfurt am Main7h 25m 23:10Rotterdam
0 overstappen
36 1Enkele reis
carrier-logo
06:01Frankfurt Flughafen Fernbf7h 39m 13:40Rotterdam, Conradstraat
1 overstap
67 1Enkele reis
carrier-logo
05:55Frankfurt am Main7h 45m 13:40Rotterdam, Conradstraat
0 overstappen
19 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Frankfurt am Main naar Rotterdam

Gem. reistijd:
8 uren 46 minuten
Gem. busticket:20
Beginpunt bus:Frankfurt am Main
Eindpunt bus:Rotterdam
Afstand busreis:356 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, RegioJet
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Frankfurt am Main naar Rotterdam

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Bus
RegioJet
04:257h 15m11:40
Frankfurt am MainRotterdam
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
04:257h 15m11:40
Frankfurt am MainRotterdam
De snelste bussen van Frankfurt am Main - Rotterdam op basis van reistijd
za 22 jun.
Bus
RegioJet
04:257h 15m11:40
Frankfurt am MainRotterdam
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
04:257h 15m11:40
Frankfurt am MainRotterdam
ma 24 jun.
Bus
RegioJet
04:257h 15m11:40
Frankfurt am MainRotterdam
Terugreis bussen Rotterdam - Frankfurt am Main
za 22 jun.
Bus
RegioJet
13:007h 45m20:45
RotterdamFrankfurt am Main
zo 23 jun.
Bus
RegioJet
13:007h 45m20:45
RotterdamFrankfurt am Main
ma 24 jun.
Bus
RegioJet
13:007h 45m20:45
RotterdamFrankfurt am Main
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
BusRotterdam

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone