Bussen van Praag naar Eindhoven

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Praag
Naar Eindhoven

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

43

Gemiddelde

88

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Praag naar Eindhoven bedraagt ongeveer € 88 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 43.

goedkoopste
carrier-logo
23:00Praha, Želivského12h 55m 11:55Eindhoven, Stationsweg
0 overstappen
45 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
23:00Praha, ÚAN Florenc12h 55m 11:55Eindhoven
0 overstappen
45 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
22:30Praha, ÚAN Florenc17h 0m 15:30Eindhoven
1 overstap
50 1Enkele reis
carrier-logo
15:30Praha, ÚAN Florenc1d 15:30Eindhoven
1 overstap
68 1Enkele reis
carrier-logo
08:30Praha, ÚAN Florenc15h 28m 23:58Eindhoven
2 overstappen
74 1Enkele reis

Bustijden

Praag naar Eindhoven

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12u020:05Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12u020:05Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)10u3518:40Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12u020:05Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:30Praha, ÚAN Florenc13u5822:28Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:30Praha, ÚAN Florenc15u2823:58Eindhoven
0 changes
carrier-logo
08:30Praha, ÚAN Florenc14u3223:02Eindhoven
0 changes
carrier-logo
09:35Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)10u3020:05Eindhoven
0 changes
carrier-logo
15:30Praha, ÚAN Florenc0u015:30Eindhoven
0 changes
carrier-logo
15:30Praha, ÚAN Florenc14u4506:15Eindhoven
0 changes
carrier-logo
22:30Praha, ÚAN Florenc17u015:30Eindhoven
0 changes
carrier-logo
23:00Praha, Želivského12u5511:55Eindhoven, Stationsweg
0 changes
carrier-logo
23:00Praha, ÚAN Florenc12u5511:55Eindhoven
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Bus
Flight
vr
21 jun.
43 Flixbus
97 Transavia Airlines
za
22 jun.
34 Flixbus
480 Smartwings
zo
23 jun.
60 Eurolines France
153 Transavia Airlines
ma
24 jun.
33 Flixbus
182 Transavia Airlines
di
25 jun.
33 Flixbus
39 Transavia Airlines
wo
26 jun.
33 RegioJet
39 Ryanair
do
27 jun.
33 Flixbus
71 Transavia Airlines
vr
28 jun.
45 RegioJet
167 Transavia Airlines
za
29 jun.
33 RegioJet
Vind prijzen
zo
30 jun.
43 Flixbus
118 Transavia Airlines
ma
1 jul.
33 Flixbus
63 Transavia Airlines
di
2 jul.
33 Flixbus
30 Transavia Airlines
wo
3 jul.
33 Flixbus
18 Ryanair
do
4 jul.
33 Flixbus
39 Transavia Airlines
vr
5 jul.
45 Eurolines Switzerland
27 Transavia Airlines
za
6 jul.
43 Flixbus
Vind prijzen
zo
7 jul.
45 RegioJet
87 Transavia Airlines
ma
8 jul.
33 Flixbus
30 Ryanair
di
9 jul.
33 Eurolines Switzerland
Vind prijzen
wo
10 jul.
33 Flixbus
14 Ryanair

De snelste bussen

Van Praag
Naar Eindhoven

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

10u 30m

Average

16u 18m

bus per day

24

Distance

646 km

Of the 24 bus that leave Praag for Eindhoven every day 3 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 646 km distance in an average of 16u 18m but if you time it right, some bus will get you there in just 10u 30m .

The slowest bus will take 1d 14u 45m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
09:35Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)10h 30m 20:05Eindhoven
2 overstappen
179 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)10h 35m 18:40Eindhoven
2 overstappen
179 1Enkele reis
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12h 0m 20:05Eindhoven
3 overstappen
179 1Enkele reis
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12h 0m 20:05Eindhoven
2 overstappen
179 1Enkele reis
carrier-logo
08:05Praha hl.n. (Autobusová St. Wilsonova)12h 0m 20:05Eindhoven
2 overstappen
170 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Praag naar Eindhoven

Gem. reistijd:
15 uren 57 minuten
Gem. busticket:39
Beginpunt bus:Praag
Eindpunt bus:Eindhoven
Afstand busreis:646 km
BusBusmaatschappijen:Eurolines Switzerland, Flixbus, Eurolines France, RegioJet
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Praag naar Eindhoven

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Bus
Flixbus
08:1015h 20m23:30
PraagEindhoven
zo 23 jun.
Bus
Eurolines France
13:301d 13:30
PraagEindhoven
De snelste bussen van Praag - Eindhoven op basis van reistijd
wo 26 jun.
Bus
RegioJet
21:0012h 55m09:55
PraagEindhoven
vr 28 jun.
Bus
RegioJet
21:0012h 55m09:55
PraagEindhoven
za 29 jun.
Bus
RegioJet
21:0012h 55m09:55
PraagEindhoven
Terugreis bussen Eindhoven - Praag
za 22 jun.
Bus
Flixbus
15:3514h 35m06:10
EindhovenPraag
zo 23 jun.
Bus
Eurolines Switzerland
14:5013h 38m04:28
EindhovenPraag
ma 24 jun.
Bus
Flixbus
01:3015h 10m16:40
EindhovenPraag
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Praag
Eindhoven
BusPrag, Busbhf. Florenc

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone