Bussen van Rotterdam naar Antwerpen

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste busreizen

Van Rotterdam
Naar Antwerpen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

8

Gemiddelde

12

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Rotterdam naar Antwerpen bedraagt ongeveer € 12 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 8.

goedkoopste
carrier-logo
17:40Rotterdam, Conradstraat1h 15m 18:55Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
10 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:00Rotterdam, Conradstraat1h 30m 21:30Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
12 1Enkele reis
carrier-logo
16:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 17:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
12 1Enkele reis
carrier-logo
09:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 10:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
14 1Enkele reis
carrier-logo
12:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 13:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
14 1Enkele reis

Bustijden

Rotterdam naar Antwerpen

Bussen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
09:15Rotterdam, Conradstraat1u3010:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes
carrier-logo
10:30Rotterdam, Conradstraat2u012:30Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes
carrier-logo
12:15Rotterdam, Conradstraat1u3013:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes
carrier-logo
16:15Rotterdam, Conradstraat1u3017:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes
carrier-logo
17:40Rotterdam, Conradstraat1u1518:55Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes
carrier-logo
20:00Rotterdam, Conradstraat1u3021:30Antwerpen, Van Stralenstraat
0 changes

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
vr
21 jun.
24 NS International | IC
7 Flixbus
za
22 jun.
18 NS International | IC
7 Flixbus
zo
23 jun.
18 NS International | IC
7 Flixbus
ma
24 jun.
24 NS International
5 Flixbus
di
25 jun.
24 NS International | IC
5 Flixbus
wo
26 jun.
24 NS International | IC
5 Flixbus
do
27 jun.
13 NS International
Vind prijzen
vr
28 jun.
17 NS International
7 Flixbus
za
29 jun.
17 NS International | IC
7 Flixbus
zo
30 jun.
17 NS International
7 Flixbus
ma
1 jul.
13 NS International | IC
7 Flixbus
di
2 jul.
13 NS International
7 Flixbus
wo
3 jul.
13 NS International | IC
6 Citybus Express
do
4 jul.
13 NS International
7 Flixbus
vr
5 jul.
17 NS International | IC
6 Citybus Express
za
6 jul.
17 NS International | IC
7 Citybus Express
zo
7 jul.
17 NS International
7 Flixbus
ma
8 jul.
13 NS International | IC
7 Flixbus
di
9 jul.
13 NS International | IC
7 Citybus Express
wo
10 jul.
13 NS International
7 Flixbus

De snelste bussen

Van Rotterdam
Naar Antwerpen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 15m

Average

1u 38m

bus per day

26

Distance

78 km

Of the 26 bus that leave Rotterdam for Antwerpen every day 26 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct bus cover the 78 km distance in an average of 1u 38m but if you time it right, some bus will get you there in just 1u 15m .

The slowest bus will take 2u and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
17:40Rotterdam, Conradstraat1h 15m 18:55Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
10 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
16:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 17:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
12 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
20:00Rotterdam, Conradstraat1h 30m 21:30Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
12 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
09:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 10:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
14 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
12:15Rotterdam, Conradstraat1h 30m 13:45Antwerpen, Van Stralenstraat
0 overstappen
14 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Eurolines France
Alsa
Ouibus
National Express
bus

Reisoverzicht

Reisinformatie voor bussen van Rotterdam naar Antwerpen

Gem. reistijd:
2 uren 41 minuten
Gem. busticket:7
Beginpunt bus:Rotterdam
Eindpunt bus:Antwerpen
Afstand busreis:78 km
BusBusmaatschappijen:Flixbus, Citybus Express, Ouibus

Welke bussen rijden er van Rotterdam naar Antwerpen?

Wil je comfortabel, snel en toch goedkoop van Rotterdam naar Antwerpen reizen? Kijk dan eens naar de mogelijkheden om dat met de bus te doen. Want met de ruime en luxe groene bussen van FlixBus verplaats je je supersnel tussen de twee grootste havensteden van Europa.

In Rotterdam kun je van meerdere locaties en op verschillende tijdstippen opstappen. Iedere dag vertrekken er minimaal zes bussen, dus je hebt altijd genoeg keuze. FlixBus zet je na een korte en aangename rit in hartje Antwerpen af. Zo begin je uitgerust aan je verblijf in deze mooie Belgische stad. Bovendien zijn bustickets naar Antwerpen vrijwel altijd goedkoper dan treinkaartjes.

Vanaf welk busstation vertrekt FlixBus in Rotterdam?

In Rotterdam kun je op twee verschillende plekken opstappen. De eerste opstapplaats bevindt zich aan de Conradstraat, die pal naast het Centraal Station van Rotterdam ligt. Als je op het Stationsplein voor de hoofdingang van het station staat, dan ligt de Conradstraat aan je linkerhand. Deze straat bevindt zich achter het Groothandelsgebouw, direct naast het spoor. Vanaf de halte Conradstraat gaan er minimaal vier bussen per dag naar Antwerpen.

De andere halte in Rotterdam vind je aan het Zuidplein. Deze halte ligt naast het gelijknamige winkelcentrum aan de zuidkant van de Maas. Je FlixBus vertrekt vanaf het Metroplein / de Gooilandsingel, dat zich aan de westkant van het winkelcentrum bevindt. Vanaf de halte Zuidplein gaan er minimaal twee bussen per dag naar Antwerpen. Alle bussen die vanaf de Conradstraat en het Zuidplein rijden, gaan rechtstreeks door naar Antwerpen. Onderweg overstappen is met deze reis met FlixBus dus niet nodig.

Hoe vaak en hoe laat rijdt FlixBus vanuit Rotterdam naar Antwerpen?

FlixBus onderhoudt een zeer uitgebreide dienstregeling tussen Rotterdam en Antwerpen. Op dinsdag en woensdag vertrekken er zes bussen, terwijl er op maandag maar liefst elf groene bussen naar België gaan. De vertrektijden zijn bovendien over de hele dag verspreid.

De eerste bus naar Antwerpen vertrekt al iedere dag om 00.20 uur 's nachts. Ook kun je in de loop van de morgen en aan het begin van de middag op verschillende tijdstippen instappen. Op dinsdag en woensdag rijdt de laatste FlixBus van de dag om 17.00 uur weg uit Rotterdam. Op donderdag vertrekt de laatste bus om 18.35 uur. Van vrijdag tot en met maandag kun je ook om 21.20 nog een FlixBus naar Antwerpen nemen.

De duur van je reis hangt enigszins af van het tijdstip waarop je vertrekt en de daarbij behorende drukte op de weg. Vanaf het moment van vertrek uit Rotterdam tot je aankomst in Antwerpen ben je normaal gesproken 1.25 uur tot 1.50 uur onderweg.

Op welk busstation komt FlixBus aan in Antwerpen?

In Antwerpen eindigt je busreis bij de halte aan het Koningin Astridplein. Deze halte ligt direct naast het Centraal Station van Antwerpen. De officiële naam van de halte is 'Perron 7'. Wanneer er andere bussen bij deze halte staan, stopt de bus 50 meter verderop. Je stapt dan uit bij de laad- en loszone van het Koningin Astridplein. Dit plein ligt in het centrum van Antwerpen, vlakbij de belangrijkste winkelstraten en de plaatselijke dierentuin.

Wanneer je verder de stad in wilt gaan, dan kan dit met het plaatselijke openbaar vervoer. Je neemt dan bijvoorbeeld tramlijn 11 of tramlijn 24. Deze trams stoppen op de halte 'Perron 3' die vrijwel direct naast je eindhalte ligt. Voor bestemmingen buiten de stad pak je in het prachtig verbouwde Centraal Station van Antwerpen een regionale, nationale of internationale trein.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor bussen van Rotterdam naar Antwerpen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Bus
Flixbus
13:401h 55m15:35
RotterdamAntwerpen
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
14:051h 30m15:35
RotterdamAntwerpen
De snelste bussen van Rotterdam - Antwerpen op basis van reistijd
di 2 jul.
Bus
Flixbus
20:001h 20m21:20
RotterdamAntwerpen
do 4 jul.
Bus
Flixbus
20:001h 20m21:20
RotterdamAntwerpen
ma 8 jul.
Bus
Flixbus
10:551h 25m12:20
RotterdamAntwerpen
Terugreis bussen Antwerpen - Rotterdam
za 22 jun.
Bus
Flixbus
10:451h 55m12:40
AntwerpenRotterdam
zo 23 jun.
Bus
Flixbus
12:151h 45m14:00
AntwerpenRotterdam
ma 24 jun.
Bus
Flixbus
14:301h 45m16:15
AntwerpenRotterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
Antwerpen
BusRotterdam

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone