Treinen van Amsterdam naar Antwerpen

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Amsterdam
Naar Antwerpen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

37

Gemiddelde

58

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Antwerpen bedraagt ongeveer € 58 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 37.

goedkoopste
carrier-logo
18:22Amsterdam Centraal1h 54m 20:16Antwerpen Centraal
1 overstap
37 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
16:25Amsterdam Centraal1h 51m 18:16Antwerpen Centraal
0 overstappen
37 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
13:25Amsterdam Centraal1h 51m 15:16Antwerpen Centraal
0 overstappen
37 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
17:25Amsterdam Centraal1h 51m 19:16Antwerpen Centraal
0 overstappen
37 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
08:25Amsterdam Centraal1h 51m 10:16Antwerpen Centraal
0 overstappen
37 1Enkele reis

Treintijden & routes

Amsterdam naar Antwerpen

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
08:15Amsterdam Centraal1u1509:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
08:25Amsterdam Centraal1u5110:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
09:15Amsterdam Centraal1u1510:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
09:25Amsterdam Centraal1u5111:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
10:22Amsterdam Centraal1u5412:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
11:15Amsterdam Centraal1u1512:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
11:25Amsterdam Centraal1u5113:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
12:15Amsterdam Centraal1u1513:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
12:25Amsterdam Centraal1u5114:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
13:15Amsterdam Centraal1u1514:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
13:25Amsterdam Centraal1u5115:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
14:15Amsterdam Centraal1u1515:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
14:22Amsterdam Centraal1u5416:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
15:15Amsterdam Centraal1u1516:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
15:25Amsterdam Centraal1u5117:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
16:15Amsterdam Centraal1u1517:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
16:25Amsterdam Centraal1u5118:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
17:15Amsterdam Centraal1u1518:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
17:25Amsterdam Centraal1u5119:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
18:15Amsterdam Centraal1u1519:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
18:22Amsterdam Centraal1u5420:16Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
19:15Amsterdam Centraal1u1520:30Antwerpen Centraal
0 changes
carrier-logo
19:25Amsterdam Centraal1u5121:16Antwerpen Centraal
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
37 NS International
Vind prijzen
Vind prijzen
za
22 jun.
37 NS International
4 Citybus Express
249 Alliance Air
zo
23 jun.
37 NS International
4 Citybus Express
409 Alliance Air
ma
24 jun.
37 NS International
4 Citybus Express
Vind prijzen
di
25 jun.
37 NS International
4 Citybus Express
Vind prijzen
wo
26 jun.
37 NS International
4 Citybus Express
253 Royal Air Maroc
do
27 jun.
20 NS International
4 Citybus Express
252 Air Arabia Maroc
vr
28 jun.
26 NS International
4 Citybus Express
349 tuifly netherlands
za
29 jun.
26 NS International
4 Citybus Express
132 Alliance Air
zo
30 jun.
26 NS International
4 Citybus Express
289 Royal Air Maroc
ma
1 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
274 Air Arabia Maroc
di
2 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
Vind prijzen
wo
3 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
164 Alliance Air
do
4 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
318 Air Arabia Maroc
vr
5 jul.
26 NS International
4 Citybus Express
Vind prijzen
za
6 jul.
26 NS International
4 Citybus Express
189 tuifly netherlands
zo
7 jul.
26 NS International
4 Citybus Express
303 Royal Air Maroc
ma
8 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
184 openskies
di
9 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
125 openskies
wo
10 jul.
20 NS International
4 Citybus Express
261 openskies

De snelste treinen

Van Amsterdam
Naar Antwerpen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 15m

Average

1u 34m

train per day

23

Distance

133 km

Of the 23 train that leave Amsterdam for Antwerpen every day 20 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 133 km distance in an average of 1u 34m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 15m .

The slowest train will take 1u 54m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
13:15Amsterdam Centraal1h 15m 14:30Antwerpen Centraal
0 overstappen
73 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
12:15Amsterdam Centraal1h 15m 13:30Antwerpen Centraal
0 overstappen
81 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
15:15Amsterdam Centraal1h 15m 16:30Antwerpen Centraal
0 overstappen
73 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
19:15Amsterdam Centraal1h 15m 20:30Antwerpen Centraal
0 overstappen
73 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
14:15Amsterdam Centraal1h 15m 15:30Antwerpen Centraal
0 overstappen
98 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Amsterdam naar Antwerpen

Gem. reistijd:
2 uren 52 minuten
Gem. treinticket:26
Vertrekstation trein:Amsterdam
Eindstation trein:Antwerpen
Afstand treinreis:133 km
TrainTreinmaatschappijen:NS International

Welke treinen rijden er van Amsterdam naar Antwerpen?

  • Tussen Amsterdam en Antwerpen rijden treinen van NS International en Thalys.
  • Als je met Thalys gaat hoef je onderweg nooit over te stappen, terwijl de treinverbinding van NS International zowel rechtstreeks als met een overstap is.
  • Met de trein ben je een uur sneller dan de bus in Antwerpen en ben je voordeliger uit in vergelijking met de goedkoopste vlucht.

Welke treinen van Thalys gaan van Amsterdam naar Antwerpen?

De treinen van Thalys stoppen onderweg alleen op Amsterdam Schiphol Airport en Rotterdam Centraal Station. Doordeweeks vertrekt er vanaf Amsterdam Centraal Station vrijwel ieder uur een trein van Thalys naar Antwerpen. Dagelijks kun je dan veertien tot vijftien verschillende treinen op Amsterdam Centraal Station nemen. De eerste trein rijdt iedere dag om 6.17 uur uit Amsterdam weg en de laatste trein van de dag vertrekt om 20.17 uur.

In het weekend is de frequentie van treinen van Thalys naar Antwerpen iets lager. Op zaterdag heb je keuze uit tien treinen en op zondag vertrekken er elf treinen vanaf Amsterdam Centraal Station. De eerste trein op zaterdag rijdt om 7.17 uur weg en de laatste Thalys van die dag om 18.17 uur. Op zondag vertrekt de eerste Thalys om 8.17 uur en begint de laatste trein van de dag om 20.17 uur de reis naar Antwerpen.

Welke treinen van NS International gaan van Amsterdam naar Antwerpen?

De rechtstreekse IC Direct treinen naar Antwerpen van NS International vertrekken ieder uur vanaf Amsterdam Centraal. Deze treinen doen er 2.23 uur over om dit traject af te leggen.

Zowel doordeweeks als in het weekend gaat de eerste IC Direct al om 5.52 uur weg vanaf Amsterdam Centraal Station. Onderweg stopt deze trein op Amsterdam Schiphol Airport, Rotterdam Centraal Station, Den Haag Holland Spoor, Dordrecht en Roosendaal. De laatste rechtstreekse trein van de dag van NS International rijdt om 20.52 uur weg vanaf Amsterdam Centraal Station.

Welke treintickets zijn er beschikbaar voor een treinreis van Amsterdam naar Antwerpen?

  • De goedkoopste treintickets van Thalys zijn 4 maanden van tevoren in de aanbieding.
  • Met Thalys ben je het snelste in Antwerpen, want de reis vanuit Amsterdam duurt met deze treinen 1 uur en 13 minuten.
  • NS International biedt met 19 euro voor een reis het goedkoopste treinticket aan.

Vanaf welke treinstations vertrekken treinen in Amsterdam?

Alle internationale treinen naar Antwerpen vertrekken vanaf het Centraal Station van Amsterdam. Je kunt bij al deze treinen ook instappen op het treinstation van Amsterdam Schiphol Airport. Vrijwel de hele dag door vertrekken er per uur twee rechtstreekse treinen uur naar Antwerpen. Ook vertrekt er ieder uur een trein naar Antwerpen, waarbij je onderweg over moet stappen op Rotterdam Centraal Station.

Op welk treinstation komen treinen aan in Antwerpen?

Alle treinen uit Amsterdam stoppen op treinstation Antwerpen-Centraal. Dit prachtig verbouwde hoofdstation van de stad wordt ook wel aangeduid als Centraal Station. Antwerpen-Centraal heeft veertien sporen die over drie niveaus verdeeld zijn en werd in 2014 uitgeroepen tot mooiste station ter wereld. Je stapt hier gemakkelijk over op treinen met een lokale, regionale of internationale bestemming.

Het Centraal Station ligt direct tegen het centrum van Antwerpen aan, zodat je de stad eenvoudig per voet kunt verkennen. Er is ook een directe verbinding tussen het treinstation en twee haltes van verschillende ondergrondse tramlijnen. Deze lijnen noemt men hier ook wel premetro's en stoppen hier op de haltes Astrid en Diamant. Bovengronds stoppen aan de noordkant van Antwerpen-Centraal diverse andere tramlijnen op het Koningin Astridplein.

Daarnaast vind je aan de westkant van het station haltes van verschillende stads- en streekbussen. 500 meter ten noordwesten van Antwerpen-Centraal ligt het grote busstation op de Franklin Rooseveltplaats.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Amsterdam naar Antwerpen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
NS International
06:251h 51m08:16
AmsterdamAntwerpen
zo 23 jun.
Train
NS International
17:251h 51m19:16
AmsterdamAntwerpen
De snelste treinen van Amsterdam - Antwerpen op basis van reistijd
za 22 jun.
Train
NS International
06:251h 51m08:16
AmsterdamAntwerpen
zo 23 jun.
Train
NS International
17:251h 51m19:16
AmsterdamAntwerpen
wo 26 jun.
Train
NS International
09:251h 51m11:16
AmsterdamAntwerpen
Terugreis met de trein Amsterdam - Antwerpen
za 22 jun.
Train
SNCB | IC
06:441h 54m08:38
AntwerpenAmsterdam
zo 23 jun.
Train
SNCB | IC
05:442h 7m07:51
AntwerpenAmsterdam
ma 24 jun.
Train
Thalys
05:301h 14m06:44
AntwerpenAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Antwerpen
TrainAmsterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station is op loopafstand van het stadscentrum en is met het openbaar vervoer verbonden met andere stadsdelen.
Metrolijnen 51, 52, 53, 54
Buslijnen 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43
Tramlijnen 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Hoe lang duurt het om van het treinstation naar het centrum te reizen?
Dit station ligt op 5 tot 10 minuten lopen van het stadscentrum.
TrainAmsterdam Sloterdijk

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone