Treinen van Amsterdam naar Berlijn

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Amsterdam
Naar Berlijn

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

53

Gemiddelde

121

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Berlijn bedraagt ongeveer € 121 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 53.

goedkoopste
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11h 58m 09:22Berlijn Hbf
3 overstappen
66 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11h 1m 08:25Berlin Hbf (tief)
5 overstappen
77 1Enkele reis
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11h 42m 09:06Berlin Hbf (tief)
2 overstappen
88 1Enkele reis
carrier-logo
22:40Amsterdam Centraal11h 30m 10:10Berlin Hbf (tief)
4 overstappen
99 1Enkele reis
carrier-logo
17:00Amsterdam Centraal6h 6m 23:06Berlin Hbf (tief)
1 overstap
99 1Enkele reis

Treintijden & routes

Amsterdam naar Berlijn

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
05:02Amsterdam Centraal6u2011:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
05:02Amsterdam Centraal6u311:05Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
06:38Amsterdam Centraal6u1412:52Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
07:00Amsterdam Centraal6u2213:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
07:00Amsterdam Centraal6u513:05Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
09:03Amsterdam Centraal6u215:05Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
09:03Amsterdam Centraal6u1915:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
11:03Amsterdam Centraal6u317:06Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
11:03Amsterdam Centraal6u1917:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
13:00Amsterdam Centraal6u519:05Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
13:00Amsterdam Centraal6u2219:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
13:05Amsterdam Centraal7u5020:55Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
13:05Amsterdam Centraal7u5120:56Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
13:07Amsterdam Centraal7u4920:56Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
13:07Amsterdam Centraal7u4820:55Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam Centraal6u521:05Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
15:00Amsterdam Centraal6u2221:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
17:00Amsterdam Centraal6u623:06Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
20:24Amsterdam Centraal9u1205:36Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11u4209:06Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11u5809:22Berlijn Hbf
0 changes
carrier-logo
21:24Amsterdam Centraal11u108:25Berlin Hbf (tief)
0 changes
carrier-logo
22:40Amsterdam Centraal11u3010:10Berlin Hbf (tief)
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
48 FlixTrain
24 Citybus Express
129 easyJet
za
22 jun.
40 FlixTrain
24 Citybus Express
106 easyJet
zo
23 jun.
80 Deutsche Bahn with connection
24 Citybus Express
95 tuifly netherlands
ma
24 jun.
48 FlixTrain
24 Citybus Express
106 easyJet
di
25 jun.
60 Deutsche Bahn
24 Citybus Express
106 easyJet
wo
26 jun.
38 FlixTrain
24 Citybus Express
108 easyJet
do
27 jun.
36 FlixTrain
24 Citybus Express
120 easyJet
vr
28 jun.
38 FlixTrain
24 Citybus Express
103 easyJet
za
29 jun.
31 FlixTrain
24 Citybus Express
120 easyJet
zo
30 jun.
Vind prijzen
24 Citybus Express
127 easyJet
ma
1 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
24 Citybus Express
88 easyJet
di
2 jul.
30 Deutsche Bahn
24 Citybus Express
106 Norwegian Air Shuttle
wo
3 jul.
31 FlixTrain
24 Citybus Express
65 easyJet
do
4 jul.
31 FlixTrain
24 Citybus Express
102 KLM
vr
5 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
24 Citybus Express
100 Eurowings
za
6 jul.
31 FlixTrain
24 Citybus Express
102 KLM
zo
7 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
24 Citybus Express
122 KLM
ma
8 jul.
30 Deutsche Bahn
24 Citybus Express
86 KLM
di
9 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
24 Citybus Express
87 easyJet
wo
10 jul.
28 FlixTrain
24 Citybus Express
78 easyJet

De snelste treinen

Van Amsterdam
Naar Berlijn

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

6u 2m

Average

7u 59m

train per day

26

Distance

577 km

Of the 26 train that leave Amsterdam for Berlijn every day 6 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 577 km distance in an average of 7u 59m but if you time it right, some train will get you there in just 6u 2m .

The slowest train will take 11u 58m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
09:03Amsterdam Centraal6h 2m 15:05Berlin Hbf (tief)
1 overstap
152 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
05:02Amsterdam Centraal6h 3m 11:05Berlin Hbf (tief)
1 overstap
152 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
11:03Amsterdam Centraal6h 3m 17:06Berlin Hbf (tief)
1 overstap
152 1Enkele reis
carrier-logo
15:00Amsterdam Centraal6h 5m 21:05Berlin Hbf (tief)
1 overstap
152 1Enkele reis
carrier-logo
13:00Amsterdam Centraal6h 5m 19:05Berlin Hbf (tief)
1 overstap
152 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Amsterdam naar Berlijn

Gem. reistijd:
9 uren 27 minuten
Gem. treinticket:36
Vertrekstation trein:Amsterdam
Eindstation trein:Berlijn
Afstand treinreis:577 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection, FlixTrain, Deutsche Bahn

Welke treinen rijden er van Amsterdam naar Berlijn?  

  • Welke spoorwegmaatschappij biedt treinen van Amsterdam naar Berlijn  aan?
  • Met de Duitse spoorwegmaatschappij Deutsche Bahn heb je een uitstekende treinverbinding tussen Amsterdam en Berlijn.
  • Rijden er rechtstreekse treinen van Amsterdam naar Berlijn?
  • Er rijdt een rechtstreekse trein op deze route.
  • Hoe lang duurt de kortste treinreis naar Berlijn?
  • De snelste route is de treinreis met één overstap, deze duurt 6 uur en 18 minuten.
  • Hoeveel maanden van tevoren zijn er treintickets naar Berlijn beschikbaar?
  • Treintickets zijn meestal al goedkoop te boeken 90 dagen voor vertrek en je kunt vaak ook nog kort voor vertrek een treinkaartje kopen.
  • Zijn er treintickets van de Deutsche Bahn bij Omio beschikbaar?
  • Je kunt bij Omio gewoon je treinkaartjes bestellen voor de treinen van Amsterdam naar de stad Berlijn, het is veilig en goedkoop.

Welke treinen van spoorwegmaatschappij Deutsche Bahn maken een treinreis van Amsterdam naar Berlijn?  

De kortste route van de treinen van Amsterdam naar Berlijn duurt 6 uur en 18 minuten. Deze route heeft één overstap. Je kunt kiezen voor treinen zonder overstap, maar er zijn ook treinreizen met een of meerdere keren overstappen. Soms wordt er dan voor een deel van de reis een trein van Abellio Rail ingezet. De treinen die meestal worden ingezet zijn de Deutsche Bahn IC en ICE-treinen. Voor deze treinen kun je vooraf een stoel reserveren. De eerste trein van de Deutsche Bahn vertrekt al vroeg in de ochtend en over de hele dag gaan er circa 15 treinen richting Berlijn. Iedere dag van de week worden er treinen op deze route ingezet.

Vanaf welk treinstation vertrekken treinen in Amsterdam?  

De treinen voor de treinreis van Amsterdam naar Berlijn vertrekken vanaf Amsterdam Centraal. Je kunt op verschillende manieren naar Amsterdam Centraal reizen, bijvoorbeeld met de bus, de tram en zelfs met het veer. Met de lijnen 4, 14 en 24 ben je er al in 6 minuten vanaf de Dam. Vanaf de RAI kun je bijvoorbeeld met de metro naar het station, hier doe je 10 minuten over.

Op welk treinstation komen treinen aan in Berlijn?  

De treinen komen aan in Berlijn in hartje centrum op het hypermoderne Hauptbahnhof. Door de centrale ligging kun je zo naar verschillende punten in het centrum lopen, maar je kunt ook de S-Bahn, de bus, de metro of de nachtbus nemen.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Amsterdam naar Berlijn

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
FlixTrain
10:309h 23m19:53
AmsterdamBerlijn
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
18:249h 25m03:49
AmsterdamBerlijn
De snelste treinen van Amsterdam - Berlijn op basis van reistijd
di 30 jul.
Train
Deutsche Bahn
03:026h 3m09:05
AmsterdamBerlijn
di 25 jun.
Train
Deutsche Bahn
03:026h 20m09:22
AmsterdamBerlijn
di 2 jul.
Train
Deutsche Bahn
03:026h 20m09:22
AmsterdamBerlijn
Terugreis met de trein Amsterdam - Berlijn
zo 23 jun.
Train
FlixTrain
06:3210h 28m17:00
BerlijnAmsterdam
ma 24 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
00:048h 49m08:53
BerlijnAmsterdam
di 25 jun.
Train
FlixTrain
06:119h 34m15:45
BerlijnAmsterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Amsterdam
Berlijn
TrainAmsterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station is op loopafstand van het stadscentrum en is met het openbaar vervoer verbonden met andere stadsdelen.
Metrolijnen 51, 52, 53, 54
Buslijnen 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43
Tramlijnen 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Hoe lang duurt het om van het treinstation naar het centrum te reizen?
Dit station ligt op 5 tot 10 minuten lopen van het stadscentrum.
TrainAmsterdam Sloterdijk

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone