Treinen van Arnhem naar Düsseldorf

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Arnhem
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

20

Gemiddelde

34

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Arnhem naar Düsseldorf bedraagt ongeveer € 34 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 20.

goedkoopste
carrier-logo
23:41Arnhem6h 38m 06:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
20 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
11:50Arnhem2h 29m 14:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
13:50Arnhem2h 30m 16:20Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
09:50Arnhem2h 29m 12:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:50Arnhem2h 35m 23:25Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis

Treintijden & routes

Arnhem naar Düsseldorf

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
07:37Arnhem1u808:45Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:37Arnhem3u2311:00Düsseldorf, ZOB
0 changes
carrier-logo
09:07Arnhem1u1310:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:50Arnhem2u3812:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:50Arnhem2u2912:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:50Arnhem2u3412:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:37Arnhem1u912:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:50Arnhem2u2914:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:50Arnhem2u3814:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:50Arnhem2u3414:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:37Arnhem1u914:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:50Arnhem2u3416:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:50Arnhem2u3016:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:50Arnhem2u3816:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:37Arnhem1u916:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:37Arnhem1u918:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:50Arnhem2u3420:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:50Arnhem2u3820:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:37Arnhem1u920:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:50Arnhem2u3422:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:50Arnhem2u3822:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:50Arnhem2u3823:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:50Arnhem2u3523:25Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
23:41Arnhem6u4706:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
23:41Arnhem6u3806:19Düsseldorf Hbf
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
vr
21 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Flixbus
za
22 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Flixbus
zo
23 jun.
25 Deutsche Bahn
18 Flixbus
ma
24 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
di
25 jun.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
wo
26 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Flixbus
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
ma
1 jul.
Vind prijzen
13 Flixbus
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Flixbus
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
vr
5 jul.
25 Deutsche Bahn
13 Flixbus
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Flixbus
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
wo
10 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus

De snelste treinen

Van Arnhem
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 8m

Average

2u 32m

train per day

25

Distance

103 km

Of the 25 train that leave Arnhem for Düsseldorf every day 7 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 103 km distance in an average of 2u 32m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 8m .

The slowest train will take 6u 47m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
07:37Arnhem1h 8m 08:45Düsseldorf Hbf
0 overstappen
42 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
15:37Arnhem1h 9m 16:46Düsseldorf Hbf
0 overstappen
42 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
13:37Arnhem1h 9m 14:46Düsseldorf Hbf
0 overstappen
42 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
17:37Arnhem1h 9m 18:46Düsseldorf Hbf
0 overstappen
42 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
19:37Arnhem1h 9m 20:46Düsseldorf Hbf
0 overstappen
42 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Arnhem naar Düsseldorf

Gem. reistijd:
2 uren 55 minuten
Gem. treinticket:21
Vertrekstation trein:Arnhem
Eindstation trein:Düsseldorf
Afstand treinreis:103 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn

Welke treinen rijden er van Arnhem naar Düsseldorf?

  • Reis met de ICE van Deutsche Bahn of de stoptrein van Abellio.
  • De trein brengt je rechtstreeks naar het centrum van Düsseldorf.
  • De ICE is 1 uur en 10 minuten onderweg.
  • Je kunt al vanaf 19 euro met de trein naar Düsseldorf reizen.
  • Met een treinticket kies je voor het snelste openbaar vervoermiddel.

Met welke treinen van Deutsche Bahn maak je een treinreis van Arnhem naar Düsseldorf?

Vanuit Arnhem ben je zo bij de Duitse grens. Dit is dus het perfecte vertrekpunt voor een treinreis naar de stad Düsseldorf. Op het station van Arnhem kun je instappen bij de hogesnelheidstreinen van Deutsche Bahn. Deze rijden in 1 uur en 10 minuten rechtstreeks naar je eindbestemming.

De directe ICE naar Düsseldorf vertrekt ongeveer elke twee uur. De eerste rit is om 7.30 uur (op zondag is dit 9.00 uur) en de laatste trein rijdt rond 19.30 uur weg uit Arnhem. Vind je het niet erg om meerdere keren over te stappen? Dan kun je nog tot 21.00 uur met Deutsche Bahn richting Düsseldorf reizen. Je bent dan wel zo'n 2,5 uur onderweg.

Met welke treinen van Abellio maak je een treinreis van Arnhem naar Düsseldorf?

Sinds het voorjaar van 2017 is Deutsche Bahn niet meer de enige spoorwegmaatschappij die op dit traject rijdt. Je kunt namelijk ook een treinkaartje kopen voor de stoptreinen van Abellio. De reis neemt 1 uur en 50 minuten in beslag en overstappen is meestal niet nodig.

Het voordeel van de direct stoptrein is dat deze vaker rijdt dan de ICE. Tussen 5.45 uur (of 6.45 uur als het zondag is) en 20.45 uur kun je namelijk één keer per uur vertrekken. Daarna kun je tot 22.45 uur nog kiezen voor een rit met overstap.

Vanaf welk treinstation vertrekken treinen in Arnhem?

De treinreis naar Düsseldorf begint op station Arnhem Centraal. Na een grootscheepse verbouwing is het nieuwe stationsgebouw in 2015 officieel geopend. Bij het station stoppen niet alleen treinen, maar ook trolleybussen en gewone stads- en streekbussen. Je hebt dus genoeg opties om naar Arnhem Centraal te reizen.

Op welk treinstation komen treinen aan in Düsseldorf?

De treinen van Deutsche Bahn en Abellio hebben allemaal Düsseldorf Hauptbahnhof als eindbestemming. Op dit station kun je direct overstappen op de bus, de tram of de metro (de U-Bahn). Wil je van het uitzicht genieten vanaf de Rheinturm? Met de bussen van lijn 732 ben je er binnen 15 minuten. Ga je shoppen in de Königsallee? Dankzij de metro's van U74 en U79 ben je er binnen no time.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Arnhem naar Düsseldorf

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
07:502h 29m10:19
ArnhemDüsseldorf
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn
07:071h 13m08:20
ArnhemDüsseldorf
De snelste treinen van Arnhem - Düsseldorf op basis van reistijd
di 25 jun.
Train
Deutsche Bahn
05:371h 8m06:45
ArnhemDüsseldorf
di 9 jul.
Train
Deutsche Bahn
17:371h 9m18:46
ArnhemDüsseldorf
do 11 jul.
Train
Deutsche Bahn
11:371h 9m12:46
ArnhemDüsseldorf
Terugreis met de trein Arnhem - Düsseldorf
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn
13:131h 15m14:28
DüsseldorfArnhem
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn
17:381h 20m18:58
DüsseldorfArnhem
di 25 jun.
Train
Deutsche Bahn
17:381h 20m18:58
DüsseldorfArnhem
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Arnhem
Düsseldorf
TrainArnhem

Voorzieningen

TrainArnhem Velperpoort

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone