Treinen van Berlijn naar Amsterdam

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Berlijn
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

60

Gemiddelde

105

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Berlijn naar Amsterdam bedraagt ongeveer € 105 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 60.

goedkoopste
carrier-logo
19:41Berlijn Hbf14h 12m 09:53Amsterdam Centraal
7 overstappen
60 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
06:34Berlijn Hbf6h 23m 12:57Amsterdam Centraal
0 overstappen
70 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf10h 1m 09:53Amsterdam Centraal
4 overstappen
70 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf10h 3m 09:55Amsterdam Centraal
3 overstappen
70 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)12h 17m 08:55Amsterdam Centraal
4 overstappen
70 1Enkele reis

Treintijden & routes

Berlijn naar Amsterdam

Treinen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
00:07Berlin Hbf (S-Bahn)9u2109:28Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
04:30Berlin Hbf (tief)6u3011:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:34Berlijn Hbf6u2312:57Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
06:50Berlin Hbf (tief)6u712:57Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
07:59Berlijn Hbf6u5414:53Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
07:59Berlijn Hbf6u5614:55Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
08:34Berlijn Hbf6u2314:57Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
08:50Berlin Hbf (tief)6u714:57Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
10:34Berlijn Hbf6u2617:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
10:50Berlin Hbf (tief)6u1017:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
12:34Berlijn Hbf6u2619:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
12:50Berlin Hbf (tief)6u1019:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
13:49Berlin Hbf (tief)6u3920:28Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
14:34Berlijn Hbf6u2621:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
14:51Berlin Hbf (tief)6u921:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
16:34Berlijn Hbf6u2623:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
16:50Berlin Hbf (tief)6u1023:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
17:49Berlin Hbf (tief)8u2702:16Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
18:34Berlijn Hbf12u2607:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
18:50Berlin Hbf (tief)12u1007:00Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
19:06Berlin Hbf (tief)12u5908:05Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
19:06Berlin Hbf (tief)13u4908:55Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
19:41Berlijn Hbf14u1209:53Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
19:49Berlin Hbf (tief)12u4608:35Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
19:49Berlin Hbf (tief)12u1608:05Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)11u2708:05Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)12u1708:55Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf10u109:53Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf11u610:58Amsterdam Centraal
0 changes
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf10u309:55Amsterdam Centraal
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
Vind prijzen
33 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
60 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
110 csa
do
27 jun.
40 FlixTrain
26 Citybus Express
220 Germanwings
vr
28 jun.
50 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
171 Sas Airways
za
29 jun.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
137 easyJet
zo
30 jun.
46 FlixTrain
26 Citybus Express
165 easyJet
ma
1 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
141 Air France
di
2 jul.
38 FlixTrain
26 Citybus Express
114 easyJet
wo
3 jul.
40 Deutsche Bahn
25 Eurolines France
100 easyJet
do
4 jul.
38 FlixTrain
25 Eurolines France
88 easyJet
vr
5 jul.
50 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
148 easyJet
za
6 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
107 easyJet
zo
7 jul.
48 FlixTrain
26 Citybus Express
122 easyJet
ma
8 jul.
36 FlixTrain
26 Citybus Express
78 easyJet
di
9 jul.
31 FlixTrain
26 Citybus Express
79 easyJet
wo
10 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
61 easyJet
do
11 jul.
31 FlixTrain
26 Citybus Express
79 easyJet
vr
12 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
81 easyJet
za
13 jul.
50 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
94 easyJet
zo
14 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
97 KLM
ma
15 jul.
40 Deutsche Bahn with connection
26 Citybus Express
74 easyJet

De snelste treinen

Van Berlijn
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

6u 7m

Average

8u 51m

train per day

30

Distance

577 km

Of the 30 train that leave Berlijn for Amsterdam every day 6 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 577 km distance in an average of 8u 51m but if you time it right, some train will get you there in just 6u 7m .

The slowest train will take 14u 12m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
06:50Berlin Hbf (tief)6h 7m 12:57Amsterdam Centraal
1 overstap
138 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
08:50Berlin Hbf (tief)6h 7m 14:57Amsterdam Centraal
1 overstap
138 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
14:51Berlin Hbf (tief)6h 9m 21:00Amsterdam Centraal
1 overstap
110 1Enkele reis
carrier-logo
16:50Berlin Hbf (tief)6h 10m 23:00Amsterdam Centraal
1 overstap
138 1Enkele reis
carrier-logo
12:50Berlin Hbf (tief)6h 10m 19:00Amsterdam Centraal
1 overstap
138 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Berlijn naar Amsterdam

Gem. reistijd:
9 uren 23 minuten
Gem. treinticket:38
Vertrekstation trein:Berlijn
Eindstation trein:Amsterdam
Afstand treinreis:577 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection, FlixTrain, Deutsche Bahn

Welke treinen rijden er van Berlijn naar Amsterdam?

  • Tussen Berlijn en Amsterdam reis je met Deutsche Bahn.
  • Er zijn enkele directe ritten per dag.
  • Een rechtstreekse reis met de hogesnelheidstrein duurt 6,5 uur.
  • Vanaf 39 euro kun je al een goedkoop treinticket kopen.
  • De trein is een goedkoop alternatief voor het vliegtuig.

Welke treintijden gelden voor Deutsche Bahn van Berlijn naar Amsterdam?

De meeste reizigers kiezen het liefst voor een rechtstreekse treinrit naar Amsterdam. Het voordeel is dat je dan comfortabel kunt blijven zitten tot je na 6,5 uur reizen aankomt op je eindbestemming. Maar een treinreis met één overstap is ook zeker geen slechte optie. Doordat je op het station van Hannover maar kort hoeft te wachten, sta je gewoon na 6,5 uur in Amsterdam.

Vanuit Berlijn kun je in ieder geval elke twee uur met de trein naar Amsterdam reizen. De dienstregeling komt 's ochtends al vroeg op gang. Want op doordeweekse dagen kun je al om 4.30 uur op de trein stappen. In het weekend is dit wel wat later, namelijk om 6.30 uur. De laatste rit waarbij je 6,5 uur onderweg bent, vertrekt om 16.30 uur. Reis je graag 's avonds? Dan moet je rekening houden met een veel langere reistijd en meer overstappen.

Vanaf welk treinstation vertrekken treinen in Berlijn?

Vanaf het centraal station van Berlijn (Berlin Hauptbahnhof) vertrekken er dagelijks hogesnelheidstreinen naar Amsterdam. Het aantal rechtstreekse ritten verschilt per dag. Soms is er één directe treinverbinding tussen Berlijn en Amsterdam, en in drukkere periodes kunnen dit er zomaar zes zijn. Toch zijn er ook genoeg mogelijkheden om via een overstapstation te reizen. Vanuit Berlijn ga je vaak eerst naar Hannover, waar je de trein richting Amsterdam kunt nemen.

Op welk treinstation komen treinen aan in Amsterdam?

Je treinreis naar Amsterdam eindigt op station Amsterdam Centraal. Hier vandaan kun je eenvoudig met het openbaar vervoer verder reizen. Bij het station stoppen namelijk ook bussen, metro's en trams. Met de metro's van lijn 51, 53 en 54 ben je snel in de buitenwijken van Amsterdam. Blijf je in het centrum? Dan is de tram de makkelijkste manier om je in de stad te verplaatsen.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Berlijn naar Amsterdam

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
17:4114h 14m07:55
BerlijnAmsterdam
za 29 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
19:2211h 43m07:05
BerlijnAmsterdam
zo 30 jun.
Train
FlixTrain
06:1110h 49m17:00
BerlijnAmsterdam
De snelste treinen van Berlijn - Amsterdam op basis van reistijd
wo 24 jul.
Train
Deutsche Bahn
04:346h 23m10:57
BerlijnAmsterdam
do 18 jul.
Train
Deutsche Bahn
08:346h 26m15:00
BerlijnAmsterdam
di 23 jul.
Train
Deutsche Bahn
08:346h 26m15:00
BerlijnAmsterdam
Terugreis met de trein Berlijn - Amsterdam
do 27 jun.
Train
FlixTrain
10:309h 15m19:45
AmsterdamBerlijn
vr 28 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
18:079h 24m03:31
AmsterdamBerlijn
zo 30 jun.
Train
Deutsche Bahn
16:346h 36m23:10
AmsterdamBerlijn
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Berlijn
Amsterdam
TrainBerlin Hbf

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station ligt niet in het stadscentrum, maar dat is te bereiken met het openbaar vervoer.
Metrolijnen U5
Buslijnen M41, M85, 120, 123, 142, 147, 245
Voorstedelijke treinen S3, S5, S7, S9
Trams M5, M8, M10
TrainBerlin Ostbahnhof

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone