Treinen van Berlijn naar Hamburg

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Berlijn
Naar Hamburg

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

30

Gemiddelde

59

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Berlijn naar Hamburg bedraagt ongeveer € 59 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 30.

goedkoopste
carrier-logo
22:38Berlin Hbf (tief)1h 55m 00:33Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
05:28Berlin Hbf (tief)1h 57m 07:25Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
19:40Berlin Hbf (tief)1h 44m 21:24Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 22:21Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
19:06Berlin Hbf (tief)2h 9m 21:15Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis

Treintijden & routes

Berlijn naar Hamburg

Treinen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
00:07Berlin Hbf (S-Bahn)6u3606:43Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
05:28Berlin Hbf (tief)1u5707:25Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
06:38Berlin Hbf (tief)1u4608:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
07:06Berlin Hbf (tief)2u509:11Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
07:40Berlin Hbf (tief)1u4409:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
08:38Berlin Hbf (tief)1u4310:21Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
09:06Berlin Hbf (tief)2u611:12Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
09:40Berlin Hbf (tief)1u4411:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
10:38Berlin Hbf (tief)1u4312:21Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
11:40Berlin Hbf (tief)1u4413:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
12:38Berlin Hbf (tief)1u4314:21Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
13:06Berlin Hbf (tief)2u515:11Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
13:40Berlin Hbf (tief)1u4515:25Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
14:38Berlin Hbf (tief)1u4316:21Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
15:06Berlin Hbf (tief)2u517:11Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
15:40Berlin Hbf (tief)1u4417:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
16:38Berlin Hbf (tief)1u4418:22Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
17:06Berlin Hbf (tief)2u519:11Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
17:40Berlin Hbf (tief)1u4419:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
18:38Berlin Hbf (tief)1u4520:23Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
19:06Berlin Hbf (tief)2u921:15Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
19:40Berlin Hbf (tief)1u4421:24Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)1u4322:21Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
22:38Berlin Hbf (tief)1u5500:33Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
23:08Berlin Hbf (tief)7u3506:43Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
23:08Berlin Hbf (tief)7u5407:02Hamburg Hbf
0 changes
carrier-logo
23:52Berlijn Hbf6u5106:43Hamburg Hbf
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
27 Deutsche Bahn
10 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
30 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
80 Eurowings
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Eurowings
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
80 Germanwings
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
90 Germanwings
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
180 Eurowings
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
100 Germanwings
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Germanwings
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
110 csa
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
118 Iberia Express
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
80 Eurowings
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
90 Germanwings
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
150 Lufthansa
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Germanwings
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Germanwings
wo
10 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
90 Germanwings
do
11 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Germanwings
vr
12 jul.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
80 Germanwings
za
13 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
90 Germanwings
zo
14 jul.
20 Deutsche Bahn
5 Bla Bla Bus
90 Germanwings
ma
15 jul.
20 Deutsche Bahn
1 Bla Bla Bus
80 Germanwings

De snelste treinen

Van Berlijn
Naar Hamburg

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

1u 43m

Average

2u 38m

train per day

27

Distance

255 km

Of the 27 train that leave Berlijn for Hamburg every day 23 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 255 km distance in an average of 2u 38m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 43m .

The slowest train will take 7u 54m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
10:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 12:21Hamburg Hbf
0 overstappen
83 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
14:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 16:21Hamburg Hbf
0 overstappen
52 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
12:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 14:21Hamburg Hbf
0 overstappen
60 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
20:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 22:21Hamburg Hbf
0 overstappen
30 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
08:38Berlin Hbf (tief)1h 43m 10:21Hamburg Hbf
0 overstappen
78 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Berlijn naar Hamburg

Gem. reistijd:
2 uren 20 minuten
Gem. treinticket:20
Vertrekstation trein:Berlijn
Eindstation trein:Hamburg
Afstand treinreis:255 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Berlijn naar Hamburg

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Train
Deutsche Bahn
06:023h 2m09:04
BerlijnHamburg
za 29 jun.
Train
Deutsche Bahn
19:381h 55m21:33
BerlijnHamburg
zo 30 jun.
Train
Deutsche Bahn
19:381h 55m21:33
BerlijnHamburg
De snelste treinen van Berlijn - Hamburg op basis van reistijd
wo 31 jul.
Train
Deutsche Bahn
18:381h 43m20:21
BerlijnHamburg
di 2 jul.
Train
Deutsche Bahn
17:401h 44m19:24
BerlijnHamburg
di 9 jul.
Train
Deutsche Bahn
17:401h 44m19:24
BerlijnHamburg
Terugreis met de trein Berlijn - Hamburg
do 27 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:582h 43m07:41
HamburgBerlijn
vr 28 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:582h 43m07:41
HamburgBerlijn
za 29 jun.
Train
Deutsche Bahn
17:242h 55m20:19
HamburgBerlijn
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Berlijn
Hamburg
TrainBerlin Hbf

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station ligt niet in het stadscentrum, maar dat is te bereiken met het openbaar vervoer.
Metrolijnen U5
Buslijnen M41, M85, 120, 123, 142, 147, 245
Voorstedelijke treinen S3, S5, S7, S9
Trams M5, M8, M10
TrainBerlin Ostbahnhof

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone