Treinen van Brussel naar Keulen

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Brussel
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

31

Gemiddelde

51

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Keulen bedraagt ongeveer € 51 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 31.

goedkoopste
carrier-logo
07:55Brussel-Midi1h 53m 09:48Keulen Hbf
0 overstappen
31 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
06:25Brussel-Midi1h 50m 08:15Keulen Hbf
0 overstappen
35 1Enkele reis
carrier-logo
10:28Brussel-Midi3h 44m 14:12Keulen Hbf
2 overstappen
43 1Enkele reis
carrier-logo
16:27Brussel-Midi3h 45m 20:12Keulen Hbf
2 overstappen
43 1Enkele reis
carrier-logo
07:28Brussel-Midi3h 44m 11:12Keulen Hbf
2 overstappen
43 1Enkele reis

Treintijden & routes

Brussel naar Keulen

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
06:25Brussel-Midi1u5008:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
06:55Brussel-Midi3u1710:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
07:28Brussel-Midi3u4411:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
07:55Brussel-Midi1u5309:48Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
08:23Brussel-Midi1u5210:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
08:28Brussel-Midi3u4412:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
08:56Brussel-Midi2u2011:16Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
09:25Brussel-Midi1u5111:16Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
10:25Brussel-Midi1u5012:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
10:28Brussel-Midi3u4414:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:25Brussel-Midi1u5014:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:28Brussel-Midi3u4416:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:57Brussel-Midi2u1815:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
13:25Brussel-Midi1u5015:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
13:28Brussel-Midi3u4417:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
14:25Brussel-Midi1u5016:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
14:28Brussel-Midi3u4418:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
15:28Brussel-Midi3u4419:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
16:22Brussel-Midi1u5318:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
16:27Brussel-Midi3u4520:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
16:56Brussel-Midi2u1919:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
17:27Brussel-Midi1u4819:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
18:25Brussel-Midi1u5020:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
18:28Brussel-Midi4u1222:40Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
18:57Brussel-Midi2u1821:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
19:25Brussel-Midi1u5021:15Keulen Hbf
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
31 Thalys
12 Flixbus
365 Swiss
za
22 jun.
30 Deutsche Bahn
10 Flixbus
366 Lufthansa
zo
23 jun.
40 Deutsche Bahn
10 Flixbus
378 Blue Air
ma
24 jun.
31 Thalys
10 Flixbus
443 Turkish Airlines
di
25 jun.
31 Thalys
9 Eurolines France
338 Air Dolomiti
wo
26 jun.
31 Thalys
9 Eurolines France
164 Jetairfly
do
27 jun.
31 Thalys
10 Flixbus
366 Lufthansa
vr
28 jun.
25 Deutsche Bahn
10 Flixbus
360 Lufthansa
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn
9 Eurolines France
338 Austrian Airlines
zo
30 jun.
25 Deutsche Bahn
11 Flixbus
407 Austrian Airlines
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
365 Austrian Airlines
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa
wo
3 jul.
30 Deutsche Bahn
10 Flixbus
236 Blue Air
do
4 jul.
25 Deutsche Bahn
9 Eurolines France
156 Jetairfly
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
225 tab
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa
ma
8 jul.
25 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa
wo
10 jul.
25 Deutsche Bahn
10 Flixbus
338 Lufthansa

De snelste treinen

Van Brussel
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 48m

Average

2u 38m

train per day

26

Distance

183 km

Of the 26 train that leave Brussel for Keulen every day 12 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 183 km distance in an average of 2u 38m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 48m .

The slowest train will take 4u 12m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
17:27Brussel-Midi1h 48m 19:15Keulen Hbf
0 overstappen
66 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
19:25Brussel-Midi1h 50m 21:15Keulen Hbf
0 overstappen
66 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
10:25Brussel-Midi1h 50m 12:15Keulen Hbf
0 overstappen
61 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
14:25Brussel-Midi1h 50m 16:15Keulen Hbf
0 overstappen
61 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
13:25Brussel-Midi1h 50m 15:15Keulen Hbf
0 overstappen
66 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Brussel naar Keulen

Gem. reistijd:
2 uren 6 minuten
Gem. treinticket:22
Vertrekstation trein:Brussel
Eindstation trein:Keulen
Afstand treinreis:183 km
TrainTreinmaatschappijen:Thalys, Deutsche Bahn
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Brussel naar Keulen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:251h 55m06:20
BrusselKeulen
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn
06:232h 7m08:30
BrusselKeulen
De snelste treinen van Brussel - Keulen op basis van reistijd
vr 28 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:251h 50m06:15
BrusselKeulen
za 29 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:251h 50m06:15
BrusselKeulen
ma 1 jul.
Train
Deutsche Bahn
16:251h 50m18:15
BrusselKeulen
Terugreis met de trein Brussel - Keulen
za 22 jun.
Train
Thalys
16:431h 52m18:35
KeulenBrussel
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn
19:401h 55m21:35
KeulenBrussel
ma 24 jun.
Train
Thalys
16:431h 52m18:35
KeulenBrussel
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Brussel
Keulen
TrainBruxelles-Central

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station is op loopafstand van het stadscentrum en is met het openbaar vervoer verbonden met andere stadsdelen.
Metrolijnen 1, 3, 4, 5
Voorstedelijke treinen S1, S2, S5, S7, S9
Hoe lang duurt het om van het treinstation naar het centrum te reizen?
Dit station ligt op 5 tot 10 minuten lopen van het stadscentrum.
TrainBruxelles-Midi

Voorzieningen

TrainBruxelles-Nord

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone