Treinen van Eindhoven naar Amsterdam

wo 19 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Eindhoven
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Goedkoopst

23

Gemiddelde

23

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Eindhoven naar Amsterdam bedraagt ongeveer € 23 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 23.

goedkoopste
carrier-logo
12:47Eindhoven1h 18m 14:05Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
18:47Eindhoven1h 18m 20:05Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
15:17Eindhoven1h 18m 16:35Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
19:17Eindhoven1h 18m 20:35Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
13:07Eindhoven1h 18m 14:25Amsterdam Centraal
0 overstappen
23 1Enkele reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
wo
19 jun.
21 NS International | IC
8 Eurolines France
Vind prijzen
do
20 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
196 tuifly netherlands
vr
21 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
589 Jetairfly
za
22 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
zo
23 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
ma
24 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
di
25 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
do
27 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
vr
28 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
za
29 jun.
21 NS International | IC
7 Flixbus
262 pegasus
zo
30 jun.
Vind prijzen
7 Flixbus
Vind prijzen
ma
1 jul.
21 NS International | IC
7 Eurolines France
Vind prijzen
di
2 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
208 pegasus
wo
3 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
do
4 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
vr
5 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
za
6 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
227 pegasus
zo
7 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
ma
8 jul.
21 NS International | IC
7 Flixbus
Vind prijzen
di
9 jul.
Vind prijzen
7 Flixbus
208 pegasus

De snelste treinen

Van Eindhoven
Naar Amsterdam

Tijden en prijzen weergeven voor 20 jun.

Fastest Journey

1u 15m

Average

1u 17m

train per day

68

Distance

111 km

Of the 68 train that leave Eindhoven for Amsterdam every day 44 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 111 km distance in an average of 1u 17m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 15m .

The slowest train will take 1u 18m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
19:34Eindhoven1h 15m 20:49Amsterdam Centraal
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
19:04Eindhoven1h 15m 20:19Amsterdam Centraal
0 overstappen
23 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
18:34Eindhoven1h 15m 19:49Amsterdam Centraal
0 overstappen
23 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
12:47Eindhoven1h 18m 14:05Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
18:47Eindhoven1h 18m 20:05Amsterdam Centraal
1 overstap
23 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Eindhoven naar Amsterdam

Gem. reistijd:
1 uren 17 minuten
Gem. treinticket:20
Vertrekstation trein:Eindhoven
Eindstation trein:Amsterdam
Afstand treinreis:111 km
TrainTreinmaatschappijen:NS International | IC

Welke treinen rijden er van Eindhoven naar Amsterdam?

  • Tussen Eindhoven en Amsterdam rijden de intercity's van NS.
  • Overstappen is op dit traject niet nodig.
  • Je komt na 1 uur en 20 minuten aan in Amsterdam.
  • Een treinticket kost ongeveer 19 euro.
  • Op dit traject ben je sneller met de trein dan met de bus.

Welke treintijden gelden voor NS van Eindhoven naar Amsterdam?

Een rechtstreekse treinreis van Eindhoven naar Amsterdam duurt ongeveer 1 uur en 20 minuten. Is de trein naar Amsterdam Centraal of Schiphol Airport net weg? In dat geval kun je gewoon gebruikmaken van de intercity die een kwartier later vertrekt. Op Utrecht Centraal stap je dan over op de trein naar je eindbestemming. Deze overstap kost je hooguit een paar minuten extra.

De intercity naar Amsterdam Centraal rijdt op doordeweekse dagen tussen 5.30 uur en 23.30 uur. In het weekend begint de treindienst wat later, namelijk om 7.00 uur (zaterdag) of 7.30 uur (zondag). Op vrijdag, zaterdag en zondag zijn er tussen 23.30 uur en 1.30 uur nog wel een aantal extra ritten. Let erop dat je onderweg minstens één keer moet overstappen.

De treinen die rechtstreeks van Eindhoven naar Amsterdam Schiphol Airport gaan, rijden tussen 6.15 uur en 20.45 uur. Later op de avond kun je alleen kiezen voor een treinreis met overstap. Ook op dit traject vertrekt de eerste trein in het weekend iets later dan doordeweeks. Op zaterdag is dit 7.15 uur en op zondag 7.45 uur.

Vanaf welk treinstation vertrekken treinen in Eindhoven?

Treinreizigers die naar Amsterdam willen, kunnen het beste vertrekken vanaf station Eindhoven Centraal. Hier vandaan laat NS namelijk rechtstreekse intercity's naar de hoofdstad rijden. Elk kwartier vertrekt er een trein vanuit Eindhoven. Er gaan twee treinen per uur naar het centrum van Amsterdam, en de andere twee treinen gaan richting de zuidkant van de stad (waaronder Amsterdam Schiphol Airport).

Op welke treinstations komen treinen aan in Amsterdam?

Vanuit Eindhoven kun je gemakkelijk met de trein naar station Amsterdam Centraal reizen. Dit treinstation ligt op ongeveer 10 minuten lopen van de Dam en de beroemde Kalverstraat. Maar op Amsterdam Centraal kun je ook instappen bij de bus, metro of de tram. Vooral de tram is erg handig voor als je de binnenstad wilt verkennen.

Moet je aan de zuidkant van Amsterdam zijn? Neem dan de intercity die naar station Amsterdam Bijlmer ArenA, Amsterdam Zuid en Schiphol Airport gaat. Vanaf station Schiphol Airport loop je zo de vertrekhal in. Daarnaast kun je bij al deze treinstations overstappen op één van de vele stadsbussen.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Eindhoven naar Amsterdam

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 21 jun.
Train
NS International | IC
13:171h 18m14:35
EindhovenAmsterdam
za 22 jun.
Train
NS International | IC
07:341h 15m08:49
EindhovenAmsterdam
zo 23 jun.
Train
NS International | IC
16:271h 18m17:45
EindhovenAmsterdam
De snelste treinen van Eindhoven - Amsterdam op basis van reistijd
za 22 jun.
Train
NS International | IC
07:341h 15m08:49
EindhovenAmsterdam
za 29 jun.
Train
NS International | IC
06:041h 15m07:19
EindhovenAmsterdam
zo 7 jul.
Train
NS International | IC
07:341h 15m08:49
EindhovenAmsterdam
Terugreis met de trein Eindhoven - Amsterdam
vr 21 jun.
Train
NS International | IC
13:351h 19m14:54
AmsterdamEindhoven
za 22 jun.
Train
NS International | IC
07:401h 18m08:58
AmsterdamEindhoven
zo 23 jun.
Train
NS International | IC
10:241h 20m11:44
AmsterdamEindhoven
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Eindhoven
Amsterdam
TrainEindhoven

Voorzieningen

Versnaperingen
TrainEindhoven Beukenlaan

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone