Treinen van Milaan naar München

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Milaan
Naar München

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

60

Gemiddelde

104

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Milaan naar München bedraagt ongeveer € 104 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 60.

goedkoopste
carrier-logo
20:40Milaan Centrale11h 44m 08:24München Hbf
0 overstappen
60 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
11:25Milaan Centrale9h 0m 20:25München Hbf
1 overstap
96 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
06:25Milaan Centrale8h 1m 14:26München Hbf
1 overstap
96 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
12:25Milaan Centrale8h 0m 20:25München Hbf
1 overstap
96 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
08:25Milaan Centrale10h 2m 18:27München Hbf
1 overstap
96 1Enkele reis

Treintijden & routes

Milaan naar München

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
06:15Milaan Centrale8u1114:26München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:25Milaan Centrale8u114:26München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:25Milaan Centrale10u016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:34Milaan Centrale9u5116:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:34Milaan Centrale7u5214:26München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:45Milaan Centrale9u4016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
06:45Milaan Centrale7u4114:26München Hbf
0 changes
carrier-logo
07:15Milaan Centrale9u1016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
07:15Milaan Centrale7u1114:26München Hbf
0 changes
carrier-logo
07:25Milaan Centrale9u016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
07:45Milaan Centrale8u4016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:15Milaan Centrale8u1016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:25Milaan Centrale10u218:27München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:25Milaan Centrale8u016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:34Milaan Centrale9u5318:27München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:34Milaan Centrale7u5116:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:45Milaan Centrale7u4016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
08:45Milaan Centrale9u4218:27München Hbf
0 changes
carrier-logo
09:15Milaan Centrale9u1218:27München Hbf
0 changes
carrier-logo
09:15Milaan Centrale7u1016:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
09:45Milaan Centrale8u4218:27München Hbf
0 changes
carrier-logo
11:25Milaan Centrale9u020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
11:34Milaan Centrale8u5120:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
11:45Milaan Centrale8u4020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
12:05Milaan Centrale8u2020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
12:25Milaan Centrale8u020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
12:25Milaan Centrale10u2922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
12:45Milaan Centrale10u922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
12:45Milaan Centrale7u4020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
13:05Milaan Centrale7u2020:25München Hbf
0 changes
carrier-logo
13:05Milaan Centrale9u4922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
13:25Milaan Centrale9u2922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
13:34Milaan Centrale9u2022:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
13:45Milaan Centrale9u922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
14:15Milaan Centrale8u3922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
14:25Milaan Centrale8u2922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
14:34Milaan Centrale8u2022:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
14:45Milaan Centrale8u922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
15:15Milaan Centrale7u3922:54München Hbf
0 changes
carrier-logo
20:40Milaan Centrale11u4408:24München Hbf
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
60 ÖBB | Nightjet
26 Flixbus
106 easyJet
za
22 jun.
82 Frecciarossa
35 Flixbus
108 easyJet
zo
23 jun.
82 Frecciarossa
20 Eurolines Switzerland
235 easyJet
ma
24 jun.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
153 Air France
di
25 jun.
84 Frecciarossa
26 Flixbus
90 Germanwings
wo
26 jun.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
90 Eurowings
do
27 jun.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
80 Germanwings
vr
28 jun.
40 ÖBB | Nightjet
26 Flixbus
137 Lufthansa
za
29 jun.
40 ÖBB | Nightjet
26 Flixbus
109 Iberia
zo
30 jun.
82 Frecciarossa
20 Eurolines Switzerland
150 Eurowings
ma
1 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
90 easyJet
di
2 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
70 Eurowings
wo
3 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
91 Vueling
do
4 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
70 easyJet
vr
5 jul.
40 ÖBB | Nightjet
26 Flixbus
70 Eurowings
za
6 jul.
50 ÖBB | Nightjet
26 Flixbus
70 Eurowings
zo
7 jul.
82 Frecciarossa
20 Eurolines Switzerland
98 easyJet
ma
8 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
70 Eurowings
di
9 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
70 Eurowings
wo
10 jul.
82 Frecciarossa
26 Flixbus
70 Eurowings

De snelste treinen

Van Milaan
Naar München

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

7u 10m

Average

8u 46m

train per day

40

Distance

348 km

Of the 40 train that leave Milaan for München every day 1 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 348 km distance in an average of 8u 46m but if you time it right, some train will get you there in just 7u 10m .

The slowest train will take 11u 44m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
09:15Milaan Centrale7h 10m 16:25München Hbf
1 overstap
109 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
07:15Milaan Centrale7h 11m 14:26München Hbf
1 overstap
109 1Enkele reis
carrier-logo
13:05Milaan Centrale7h 20m 20:25München Hbf
1 overstap
106 1Enkele reis
carrier-logo
15:15Milaan Centrale7h 39m 22:54München Hbf
1 overstap
121 1Enkele reis
carrier-logo
08:45Milaan Centrale7h 40m 16:25München Hbf
1 overstap
109 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Milaan naar München

Gem. reistijd:
12 uren 37 minuten
Gem. treinticket:52
Vertrekstation trein:Milaan
Eindstation trein:München
Afstand treinreis:348 km
TrainTreinmaatschappijen:ÖBB | Nightjet, Trenitalia, Frecciarossa
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Milaan naar München

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Frecciarossa
16:4511h 25m04:10
MilaanMünchen
zo 23 jun.
Train
Frecciarossa
16:4511h 25m04:10
MilaanMünchen
De snelste treinen van Milaan - München op basis van reistijd
za 22 jun.
Train
Frecciarossa
16:4511h 25m04:10
MilaanMünchen
zo 23 jun.
Train
Frecciarossa
16:4511h 25m04:10
MilaanMünchen
ma 24 jun.
Train
Frecciarossa
16:4511h 25m04:10
MilaanMünchen
Terugreis met de trein Milaan - München
za 22 jun.
Train
Trenitalia
18:0813h 4m07:12
MünchenMilaan
zo 23 jun.
Train
Trenitalia
18:0813h 4m07:12
MünchenMilaan
ma 24 jun.
Train
Frecciarossa
21:2011h 25m08:45
MünchenMilaan
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Milaan
München
TrainMilano Centrale

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station ligt niet in het stadscentrum, maar dat is te bereiken met het openbaar vervoer.
Metrolijnen M1, M2, M3, M5
TrainMilano Porta Garibaldi

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone