Treinen van Milaan naar Rome

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Milaan
Naar Rome

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

49

Gemiddelde

97

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Milaan naar Rome bedraagt ongeveer € 97 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 49.

goedkoopste
carrier-logo
06:45Milaan Centrale11h 2m 17:47Rome Termini
1 overstap
49 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
07:27Milaan Rogoredo10h 2m 17:29Rome Trastevere
2 overstappen
49 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
07:15Milaan Centrale10h 32m 17:47Rome Termini
2 overstappen
49 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
08:10Milaan Centrale9h 37m 17:47Rome Termini
1 overstap
67 1Enkele reis
carrier-logo
06:50Milaan Centrale6h 31m 13:21Rome Tiburtina
0 overstappen
68 1Enkele reis

Treintijden & routes

Milaan naar Rome

Treinen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
05:00Milaan Centrale3u5808:58Rome Termini
0 changes
carrier-logo
05:20Milaan Centrale3u1708:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
05:35Milaan Centrale3u3609:11Rome Termini
0 changes
carrier-logo
05:50Milaan Centrale4u3710:27Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:00Milaan Centrale3u709:07Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:08Milaan Centrale3u1409:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:15Milaan Centrale3u3209:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:25Milaan Centrale3u3810:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:30Milaan Centrale3u709:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:45Milaan Centrale11u217:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
06:50Milaan Centrale6u3113:21Rome Tiburtina
0 changes
carrier-logo
07:15Milaan Centrale3u710:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:15Milaan Centrale8u1515:30Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:15Milaan Centrale10u3217:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:18Milaan Porta Garibaldi3u3710:55Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:20Milaan Centrale3u2710:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:27Milaan Rogoredo10u217:29Rome Trastevere
0 changes
carrier-logo
07:30Milaan Centrale3u710:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
07:35Milaan Centrale3u3711:12Rome Termini
0 changes
carrier-logo
08:00Milaan Centrale3u311:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
08:10Milaan Centrale9u3717:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
08:15Milaan Centrale3u511:20Rome Termini
0 changes
carrier-logo
08:18Milaan Porta Garibaldi3u3311:51Rome Tiburtina
0 changes
carrier-logo
08:30Milaan Centrale3u711:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
08:35Milaan Centrale3u3612:11Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:00Milaan Centrale3u712:07Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:10Milaan Centrale8u4217:52Rome Ostiense
0 changes
carrier-logo
09:10Milaan Centrale3u1212:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:18Milaan Porta Garibaldi3u4513:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:20Milaan Centrale3u2712:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:30Milaan Centrale3u712:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
09:35Milaan Centrale3u3813:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
10:00Milaan Centrale3u313:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
10:15Milaan Centrale3u3213:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
10:35Milaan Centrale3u3614:11Rome Termini
0 changes
carrier-logo
11:00Milaan Centrale3u714:07Rome Termini
0 changes
carrier-logo
11:15Milaan Centrale3u714:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
11:20Milaan Centrale3u2714:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
11:30Milaan Centrale3u814:38Rome Termini
0 changes
carrier-logo
11:35Milaan Centrale3u3815:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
12:00Milaan Centrale3u315:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
12:20Milaan Centrale3u2715:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
12:35Milaan Centrale3u3816:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:00Milaan Centrale3u216:02Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:10Milaan Centrale6u5320:03Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:15Milaan Centrale3u716:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:20Milaan Centrale7u2920:49Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:20Milaan Centrale3u2716:47Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:30Milaan Centrale3u716:37Rome Termini
0 changes
carrier-logo
13:35Milaan Centrale3u3817:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
14:00Milaan Centrale3u717:07Rome Termini
0 changes
carrier-logo
14:18Milaan Porta Garibaldi3u3317:51Rome Tiburtina
0 changes
carrier-logo
14:35Milaan Centrale3u3818:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
15:15Milaan Centrale3u718:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
15:35Milaan Centrale3u3819:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
16:10Milaan Centrale3u1219:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
16:35Milaan Centrale3u3820:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
17:10Milaan Centrale3u1220:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
18:15Milaan Centrale3u721:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
18:37Milaan Centrale3u3622:13Rome Termini
0 changes
carrier-logo
19:15Milaan Centrale3u722:22Rome Termini
0 changes
carrier-logo
19:55Milaan Centrale3u3823:33Rome Termini
0 changes
carrier-logo
20:35Milaan Centrale3u2800:03Rome Termini
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
88 Italo
36 Bus Center
277 Alitalia Cityliner
wo
26 jun.
44 Regionale Veloce
28 Flixbus
152 Alitalia
do
27 jun.
44 Regionale Veloce
19 Flixbus
133 Alitalia
vr
28 jun.
44 Regionale Veloce
20 Sellitto
116 Alitalia
za
29 jun.
44 Regionale Veloce
Vind prijzen
83 Alitalia
zo
30 jun.
44 Regionale Veloce
25 Flixbus
52 Meridiana
ma
1 jul.
40 Italo
19 Flixbus
99 Alitalia Cityliner
di
2 jul.
33 Intercity Notte
19 Flixbus
82 Alitalia Cityliner
wo
3 jul.
33 Intercity Notte
19 Flixbus
68 Alitalia Cityliner
do
4 jul.
33 Intercity Notte
15 Flixbus
56 Meridiana
vr
5 jul.
40 Italo
15 Flixbus
57 Alitalia
za
6 jul.
39 Intercity
19 Flixbus
56 Alitalia
zo
7 jul.
40 Italo
19 Flixbus
47 Meridiana
ma
8 jul.
38 Intercity
19 Flixbus
52 Meridiana
di
9 jul.
30 Intercity
19 Flixbus
52 Meridiana
wo
10 jul.
33 Intercity Notte
19 Flixbus
52 Meridiana
do
11 jul.
27 Intercity Notte
15 Flixbus
61 Meridiana
vr
12 jul.
43 Italo
15 Flixbus
57 Alitalia
za
13 jul.
20 Frecciabianca
15 Flixbus
Vind prijzen
zo
14 jul.
33 Intercity Notte
19 Flixbus
52 Meridiana
ma
15 jul.
40 Italo
15 Flixbus
49 Meridiana

De snelste treinen

Van Milaan
Naar Rome

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

3u 2m

Average

4u 9m

train per day

63

Distance

477 km

Of the 63 train that leave Milaan for Rome every day 56 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 477 km distance in an average of 4u 9m but if you time it right, some train will get you there in just 3u 2m .

The slowest train will take 11u 2m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
13:00Milaan Centrale3h 2m 16:02Rome Termini
0 overstappen
105 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
10:00Milaan Centrale3h 3m 13:03Rome Termini
0 overstappen
105 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
12:00Milaan Centrale3h 3m 15:03Rome Termini
0 overstappen
105 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
08:00Milaan Centrale3h 3m 11:03Rome Termini
0 overstappen
105 1Enkele reis
carrier-logo
08:15Milaan Centrale3h 5m 11:20Rome Termini
0 overstappen
97 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Milaan naar Rome

Gem. reistijd:
7 uren 36 minuten
Gem. treinticket:31
Vertrekstation trein:Milaan
Eindstation trein:Rome
Afstand treinreis:477 km
TrainTreinmaatschappijen:Intercity, Italo, Intercity Notte, Regionale Veloce, Frecciabianca

Trein van Milaan naar Rome: reisinformatie

De rechtstreekse treinverbinding tussen Milaan en Rome is in handen van de Italiaanse spoorwegmaatschappijen Italo en Trenitalia. Op dit traject rijden voornamelijk hogesnelheidstreinen zodat men al na ongeveer 3 tot 3,5 uur aankomt op de eindbestemming. De trein Milaan Rome rijdt tussen 5.30 uur in de ochtend en 23.30 uur in de avond. Elk uur vertrekken er meerdere treinen zodat men nooit lang hoeft te wachten op de volgende rit.

De trein nemen vanuit Milaan

Wie met de trein naar Rome wil reizen, kan onder andere opstappen op station Porta Garibaldi of Milaan Rogoredo. Veruit de meeste mensen beginnen hun reis echter op Milaan Centraal. Dit treinstation is het beste te bereiken met de metro. Zowel de metro's op de groene lijn (MM2) als de metro's op de gele lijn (MM3) stoppen op metrostation Centrale. Hier vandaan is het slechts een paar minuten lopen naar het juiste perron voor de trein Milaan Rome. Een andere manier om door de stad te reizen, is met de tram. De trams van lijn 5 en 9 hebben beide een halte vlakbij het station.

In Rome aankomen met de trein

In de Italiaanse hoofdstad Rome zijn de sporen van de oude Romeinen nog overal zichtbaar. Men kan er bijvoorbeeld een bezoek brengen aan het Colosseum. Op deze plek werden vroeger de populaire gladiatorengevechten gehouden. Ook de Trevifontein en de Engelenburcht mag men tijdens een verblijf in Rome niet overslaan. Reizigers die de trein Milaan Rome nemen, stappen uit op station Rome Tiburtina of Rome Termini. Vanaf Rome Termini reizen veel mensen verder met de tram (lijn 5 en 14) of de metro (lijn A en B). Wie aankomt op Rome Tiburtina kan het beste overstappen op de bus (onder andere lijn 62 en 168) of de metro. Met metrolijn B reist men zelfs al in 10 minuten naar het beroemde Colosseum.

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Milaan naar Rome

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Train
Regionale Veloce
04:4511h 2m15:47
MilaanRome
zo 30 jun.
Train
Regionale Veloce
04:4511h 2m15:47
MilaanRome
De snelste treinen van Milaan - Rome op basis van reistijd
zo 7 jul.
Train
Italo
05:153h 7m08:22
MilaanRome
vr 19 jul.
Train
Italo
05:153h 7m08:22
MilaanRome
za 20 jul.
Train
Italo
15:103h 12m18:22
MilaanRome
Terugreis met de trein Milaan - Rome
do 27 jun.
Train
Regionale Veloce
12:128h 35m20:47
RomeMilaan
vr 28 jun.
Train
Regionale Veloce
12:128h 35m20:47
RomeMilaan
za 29 jun.
Train
Regionale Veloce
12:129h 8m21:20
RomeMilaan
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Milaan
Rome
TrainMilano Centrale

Voorzieningen

Versnaperingen
WC

Veelgestelde vragen

Waar is het treinstation en hoe kom je er?
Dit station ligt niet in het stadscentrum, maar dat is te bereiken met het openbaar vervoer.
Metrolijnen M1, M2, M3, M5
TrainMilano Porta Garibaldi

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone