Treinen van Napels naar Milaan

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Napels
Naar Milaan

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

65

Gemiddelde

101

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Napels naar Milaan bedraagt ongeveer € 101 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 65.

goedkoopste
carrier-logo
04:21Napels Centrale10h 21m 14:42Milaan Porta Garibaldi
0 overstappen
65 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
21:31Napels Centrale9h 41m 07:12Milaan Porta Garibaldi
0 overstappen
65 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
10:31Napels Centrale8h 46m 19:17Milaan Centrale
0 overstappen
75 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
14:31Napels Centrale8h 49m 23:20Milaan Centrale
0 overstappen
75 1Enkele reis
carrier-logo
06:15Napels Centrale5h 0m 11:15Milaan Centrale
0 overstappen
96 1Enkele reis

Treintijden & routes

Napels naar Milaan

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
04:21Napels Centrale10u2114:42Milaan Porta Garibaldi
0 changes
carrier-logo
05:10Napels Centrale4u1909:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
05:31Napels Centrale4u3810:09Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
05:50Napels4u909:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
06:10Napels Centrale4u1910:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
06:15Napels Centrale5u011:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
06:39Napels Centrale4u2010:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
06:44Napels Centrale4u2511:09Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
07:00Napels Centrale4u4511:45Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
07:20Napels Centrale4u5512:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
07:31Napels Centrale10u917:40Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
07:40Napels Centrale4u1911:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
07:45Napels Centrale4u2412:09Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
08:00Napels Centrale4u5012:50Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
08:05Napels Centrale4u3712:42Milaan Porta Garibaldi
0 changes
carrier-logo
08:10Napels Centrale4u1912:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
08:25Napels Centrale4u5013:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
08:40Napels Centrale4u1912:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
09:00Napels Centrale4u4013:40Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
09:25Napels Centrale4u5014:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
09:40Napels Centrale4u1513:55Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
10:00Napels Centrale4u5014:50Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
10:05Napels Centrale4u2414:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
10:31Napels Centrale8u4619:17Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
10:33Napels4u2214:55Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
11:00Napels Centrale4u5015:50Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
11:25Napels Centrale4u5016:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:00Napels Centrale4u4516:45Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:05Napels Centrale4u2416:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:23Napels Centrale4u5217:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:30Napels Centrale4u2516:55Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:51Napels Centrale4u2117:12Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
12:57Napels Centrale4u4517:42Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
13:23Napels Centrale4u4218:05Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
14:00Napels Centrale4u4218:42Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
14:05Napels Centrale4u3718:42Milaan Porta Garibaldi
0 changes
carrier-logo
14:10Napels Centrale4u1918:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
14:20Napels Centrale4u5819:18Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
14:31Napels Centrale8u4923:20Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
14:40Napels Centrale4u1918:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
15:00Napels Centrale4u4019:40Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
15:05Napels Centrale4u2419:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
15:42Napels Centrale4u1719:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
15:48Napels Centrale4u2120:09Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
16:00Napels Centrale4u4520:45Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
16:05Napels Centrale4u2420:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
16:25Napels Centrale4u5021:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
16:40Napels Centrale4u1920:59Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
17:00Napels Centrale4u5021:50Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
17:10Napels Centrale4u1921:29Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
17:25Napels Centrale4u5022:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
17:40Napels Centrale4u2222:02Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
17:58Napels Centrale4u4722:45Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
18:10Napels Centrale4u5523:05Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
18:25Napels Centrale4u5023:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
18:40Napels Centrale4u1522:55Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
19:18Napels Centrale4u5700:15Milaan Centrale
0 changes
carrier-logo
21:31Napels Centrale9u4107:12Milaan Porta Garibaldi
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
65 Intercity Notte
Vind prijzen
115 Meridiana
za
22 jun.
50 Intercity Notte
32 Bus Center
79 easyJet
zo
23 jun.
60 Italo
35 Bus Center
63 Meridiana
ma
24 jun.
60 Intercity Notte
32 Bus Center
168 Alitalia
di
25 jun.
50 Intercity Notte
27 Flixbus
115 Alitalia
wo
26 jun.
43 Intercity Notte
27 Flixbus
73 Ryanair
do
27 jun.
43 Intercity Notte
27 Flixbus
63 Meridiana
vr
28 jun.
48 Italo
27 Flixbus
88 Meridiana
za
29 jun.
48 Italo
Vind prijzen
64 easyJet
zo
30 jun.
49 Italo
Vind prijzen
71 easyJet
ma
1 jul.
43 Intercity Notte
Vind prijzen
78 Meridiana
di
2 jul.
40 Intercity Notte
20 Flixbus
43 Ryanair
wo
3 jul.
40 Intercity Notte
20 Flixbus
28 Ryanair
do
4 jul.
40 Intercity Notte
20 Flixbus
28 Ryanair
vr
5 jul.
40 Italo
27 Flixbus
46 Ryanair
za
6 jul.
40 Intercity Notte
27 Flixbus
58 Ryanair
zo
7 jul.
40 Italo
27 Flixbus
65 easyJet
ma
8 jul.
40 Italo
27 Flixbus
58 Ryanair
di
9 jul.
40 Intercity Notte
Vind prijzen
33 Ryanair
wo
10 jul.
40 Intercity Notte
20 Flixbus
22 Ryanair

De snelste treinen

Van Napels
Naar Milaan

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

4u 9m

Average

5u

train per day

58

Distance

658 km

Of the 58 train that leave Napels for Milaan every day 55 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 658 km distance in an average of 5u but if you time it right, some train will get you there in just 4u 9m .

The slowest train will take 10u 21m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
05:50Napels4h 9m 09:59Milaan Centrale
0 overstappen
103 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
18:40Napels Centrale4h 15m 22:55Milaan Centrale
0 overstappen
103 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
09:40Napels Centrale4h 15m 13:55Milaan Centrale
0 overstappen
103 1Enkele reis
carrier-logo
15:42Napels Centrale4h 17m 19:59Milaan Centrale
0 overstappen
103 1Enkele reis
carrier-logo
14:40Napels Centrale4h 19m 18:59Milaan Centrale
0 overstappen
103 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Napels naar Milaan

Gem. reistijd:
8 uren 47 minuten
Gem. treinticket:37
Vertrekstation trein:Napels
Eindstation trein:Milaan
Afstand treinreis:658 km
TrainTreinmaatschappijen:Intercity, Italo, Intercity Notte
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Napels naar Milaan

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Intercity Notte
19:319h 41m05:12
NapelsMilaan
zo 23 jun.
Train
Italo
03:314h 38m08:09
NapelsMilaan
De snelste treinen van Napels - Milaan op basis van reistijd
di 30 jul.
Train
Italo
13:484h 21m18:09
NapelsMilaan
zo 14 jul.
Train
Italo
05:454h 24m10:09
NapelsMilaan
za 29 jun.
Train
Italo
04:444h 25m09:09
NapelsMilaan
Terugreis met de trein Napels - Milaan
za 22 jun.
Train
Intercity Notte
21:1710h 21m07:38
MilaanNapels
zo 23 jun.
Train
Intercity Notte
21:1710h 21m07:38
MilaanNapels
ma 24 jun.
Train
Intercity Notte
21:1710h 21m07:38
MilaanNapels
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Napels
Milaan
TrainNapoli Centrale

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone