Treinen van Roermond naar Düsseldorf

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Roermond
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

19

Gemiddelde

21

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Roermond naar Düsseldorf bedraagt ongeveer € 21 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 19.

goedkoopste
carrier-logo
11:39Swalmen1h 49m 13:28Düsseldorf Hbf
2 overstappen
19 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
21:39Swalmen1h 49m 23:28Düsseldorf Hbf
2 overstappen
19 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
20:39Swalmen1h 49m 22:28Düsseldorf Hbf
2 overstappen
19 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
07:39Swalmen1h 49m 09:28Düsseldorf Hbf
2 overstappen
19 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
00:39Swalmen5h 49m 06:28Düsseldorf Hbf
2 overstappen
19 1Enkele reis

Treintijden & routes

Roermond naar Düsseldorf

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
00:39Swalmen5u4906:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
00:39Swalmen5u4006:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:39Swalmen1u4908:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:39Swalmen1u4008:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:39Swalmen1u4909:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:39Swalmen1u4509:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
08:39Swalmen1u4110:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
08:39Swalmen1u4910:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:39Swalmen1u4911:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:39Swalmen1u4511:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:39Swalmen1u4912:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:39Swalmen1u4012:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:39Swalmen1u4513:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:39Swalmen1u4913:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:39Swalmen1u4014:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:39Swalmen1u4914:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:39Swalmen1u4515:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
13:39Swalmen1u4915:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:39Swalmen1u4916:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:39Swalmen1u4917:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:39Swalmen1u4017:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:39Swalmen1u4918:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:39Swalmen1u4118:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:39Swalmen1u4919:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:39Swalmen1u4520:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:39Swalmen1u4920:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:39Swalmen1u4521:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:39Swalmen1u4921:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:39Swalmen1u4922:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:39Swalmen1u4522:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
21:39Swalmen1u4623:25Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
21:39Swalmen1u4923:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
21:50Swalmen3u2501:15Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
22:20Swalmen4u802:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
22:50Swalmen3u3802:28Düsseldorf Hbf
0 changes

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
vr
21 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
za
22 jun.
Vind prijzen
8 Flixbus
zo
23 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
ma
24 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
di
25 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
wo
26 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
do
27 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
vr
28 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
za
29 jun.
Vind prijzen
7 Flixbus
zo
30 jun.
19 Deutsche Bahn with connection
9 Flixbus
ma
1 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
di
2 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
wo
3 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
do
4 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
vr
5 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
za
6 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
zo
7 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
9 Flixbus
ma
8 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus
wo
10 jul.
19 Deutsche Bahn with connection
7 Flixbus

De snelste treinen

Van Roermond
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 40m

Average

2u 9m

train per day

35

Distance

55 km

It's difficult to get from Roermond to Düsseldorf without changing at least 2 times.

snelste
carrier-logo
12:39Swalmen1h 40m 14:19Düsseldorf Hbf
3 overstappen
20 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
06:39Swalmen1h 40m 08:19Düsseldorf Hbf
3 overstappen
20 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
10:39Swalmen1h 40m 12:19Düsseldorf Hbf
3 overstappen
20 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
15:39Swalmen1h 40m 17:19Düsseldorf Hbf
3 overstappen
20 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
08:39Swalmen1h 41m 10:20Düsseldorf Hbf
3 overstappen
20 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Roermond naar Düsseldorf

Gem. reistijd:
2 uren 31 minuten
Gem. treinticket:19
Vertrekstation trein:Roermond
Eindstation trein:Düsseldorf
Afstand treinreis:55 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Roermond naar Düsseldorf

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
19:391h 49m21:28
RoermondDüsseldorf
De snelste treinen van Roermond - Düsseldorf op basis van reistijd
di 25 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
12:391h 29m14:08
RoermondDüsseldorf
wo 26 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
11:391h 29m13:08
RoermondDüsseldorf
do 27 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
05:391h 29m07:08
RoermondDüsseldorf
Terugreis met de trein Roermond - Düsseldorf
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
17:321h 48m19:20
DüsseldorfRoermond
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
05:321h 48m07:20
DüsseldorfRoermond
ma 24 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
10:491h 31m12:20
DüsseldorfRoermond
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Roermond
Düsseldorf
TrainRoermond

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone