Treinen van Rotterdam naar Brussel

wo 26 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Rotterdam
Naar Brussel

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Goedkoopst

34

Gemiddelde

53

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Rotterdam naar Brussel bedraagt ongeveer € 53 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 34.

goedkoopste
carrier-logo
08:28Rotterdam Centraal1h 10m 09:38Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
18:28Rotterdam Centraal1h 10m 19:38Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
14:28Rotterdam Centraal1h 10m 15:38Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis
carrier-logo
09:10Rotterdam Centraal2h 7m 11:17Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis
carrier-logo
08:10Rotterdam Centraal2h 7m 10:17Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis

Treintijden & routes

Rotterdam naar Brussel

Treinen weergeven voor morgen, wo 26 jun.
carrier-logo
08:10Rotterdam Centraal2u710:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
08:28Rotterdam Centraal1u1009:38Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
08:58Rotterdam Centraal1u1010:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
09:10Rotterdam Centraal2u711:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
09:58Rotterdam Centraal1u1011:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal2u712:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal2u112:11Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
10:14Rotterdam Centraal2u312:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
11:10Rotterdam Centraal2u713:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
11:58Rotterdam Centraal1u1013:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
12:10Rotterdam Centraal2u714:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
12:58Rotterdam Centraal1u1014:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
13:10Rotterdam Centraal2u715:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
13:58Rotterdam Centraal1u1015:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
14:10Rotterdam Centraal2u716:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
14:28Rotterdam Centraal1u1015:38Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
14:58Rotterdam Centraal1u1016:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
15:10Rotterdam Centraal2u717:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
15:58Rotterdam Centraal1u1017:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
16:10Rotterdam Centraal2u718:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
16:58Rotterdam Centraal1u1018:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
17:10Rotterdam Centraal2u719:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
17:58Rotterdam Centraal1u1019:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
18:10Rotterdam Centraal2u720:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
18:28Rotterdam Centraal1u1019:38Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
18:58Rotterdam Centraal1u1020:08Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
19:10Rotterdam Centraal2u721:17Brussel-Midi
0 changes
carrier-logo
19:58Rotterdam Centraal1u1021:08Brussel-Midi
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
di
25 jun.
29 Thalys
9 Flixbus
Vind prijzen
wo
26 jun.
34 Eurostar
8 Citybus Express
242 Jetairfly
do
27 jun.
34 Eurostar
7 Eurolines France
389 British Airways
vr
28 jun.
34 Eurostar
8 Citybus Express
363 BA Cityflyer
za
29 jun.
34 Eurostar
8 Citybus Express
438 BA Cityflyer
zo
30 jun.
34 Eurostar
8 Citybus Express
288 Jetairfly
ma
1 jul.
34 Eurostar
8 Citybus Express
421 BA Cityflyer
di
2 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
184 tuifly netherlands
wo
3 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
225 British Airways
do
4 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
252 BA Cityflyer
vr
5 jul.
24 NS International
8 Citybus Express
259 BA Cityflyer
za
6 jul.
24 NS International | IC
8 Citybus Express
324 BA Cityflyer
zo
7 jul.
24 NS International
8 Citybus Express
350 BA Cityflyer
ma
8 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
292 BA Cityflyer
di
9 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
225 BA Cityflyer
wo
10 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
225 BA Cityflyer
do
11 jul.
18 NS International | IC
8 Citybus Express
259 BA Cityflyer
vr
12 jul.
24 NS International
8 Citybus Express
252 BA Cityflyer
za
13 jul.
24 NS International | IC
8 Citybus Express
285 BA Cityflyer
zo
14 jul.
24 NS International | IC
8 Citybus Express
350 BA Cityflyer
ma
15 jul.
18 NS International
8 Citybus Express
252 BA Cityflyer

De snelste treinen

Van Rotterdam
Naar Brussel

Tijden en prijzen weergeven voor 26 jun.

Fastest Journey

1u 10m

Average

1u 38m

train per day

28

Distance

120 km

Of the 28 train that leave Rotterdam for Brussel every day 26 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 120 km distance in an average of 1u 38m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 10m .

The slowest train will take 2u 7m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
16:58Rotterdam Centraal1h 10m 18:08Brussel-Midi
0 overstappen
71 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
08:28Rotterdam Centraal1h 10m 09:38Brussel-Midi
0 overstappen
34 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
15:58Rotterdam Centraal1h 10m 17:08Brussel-Midi
0 overstappen
71 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
11:58Rotterdam Centraal1h 10m 13:08Brussel-Midi
0 overstappen
92 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
17:58Rotterdam Centraal1h 10m 19:08Brussel-Midi
0 overstappen
92 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Rotterdam naar Brussel

Gem. reistijd:
2 uren 55 minuten
Gem. treinticket:22
Vertrekstation trein:Rotterdam
Eindstation trein:Brussel
Afstand treinreis:120 km
TrainTreinmaatschappijen:NS International | IC, Eurostar, NS International

Welke treinen rijden er van Rotterdam naar Brussel?

  • NS International en Thalys bieden treinreizen aan van Rotterdam naar Brussel.
  • Met NS International heb je keuze uit een directe verbinding en treinen met een overstap onderweg, terwijl je bij Thalys op dit traject sowieso niet over hoeft te stappen.
  • Thalys doet 1 uur en 10 minuten over de reis tussen Rotterdam en Brussel, en heeft daarmee de snelste treinverbinding tussen deze steden.
  • Het goedkoopste treinticket koop je bij NS International, want daar beginnen de prijzen voor kaartjes voor dit traject bij negentien euro.
  • Een treinreis is aanzienlijk goedkoper dan een vlucht van Rotterdam naar Brussel en bespaart je ruim een uur reistijd in vergelijking met de bus.

Welke treinen van Thalys gaan van Rotterdam naar Brussel?

Doordeweeks vertrekt er bijna ieder uur een rechtstreekse trein van Thalys uit Rotterdam. In het weekend rijden de treinen van Thalys iets minder vaak naar de hoofdstad van België. Zo kun je op zaterdag kiezen uit negen verschillende vertrektijden en op zondag uit elf. Onderweg stoppen deze treinen alleen op treinstation Antwerpen-Centraal.

De eerste Thalys vertrekt doordeweeks om 6.58 uur in de morgen. Op zaterdagmorgen rijdt de eerste trein van de dag om 7.58 uur weg uit Rotterdam en op zondag is dat om 8.58 uur. Zowel op doordeweekse dagen als op zondag vertrekt de laatste Thalys naar Brussel om 20.58 uur uit Rotterdam. Ga je op zaterdag, dan rijdt de laatste Thalys om 18.58 uur weg van Rotterdam Centraal Station.

Welke treinen van NS International gaan van Rotterdam naar Brussel?

De IC Brussel van NS International brengt je zonder overstap naar treinstation Brussel Zuid. Wel stopt deze trein onderweg op de stations Dordrecht, Roosendaal, Antwerpen-Centraal, Antwerpen-Berchem en Mechelen. Ook stopt deze trein op drie andere stations van Brussel, te weten Brussel-Airport Zaventem, Brussel Noord en Brussel Centraal. De IC Brussel doet er 2 uur en 6 minuten over om van Rotterdam Centraal Station naar station Brussel Zuid te komen.

De eerste intercity van de dag vertrekt zowel op werkdagen als in het weekend om 6.58 uur in de morgen. Daarna gaat er ieder uur een rechtstreekse IC van NS International op weg naar Brussel. De laatste trein van de dag vertrekt 's avonds om 22.09 uur vanuit Rotterdam.

Vanaf welk treinstation vertrekken treinen in Rotterdam?

Alle internationale treinen naar Brussel vertrekken vanaf Rotterdam Centraal Station. Er gaat op dit treinstation van 7.00 's morgens tot 22.00 uur 's avonds in ieder geval één rechtstreekse trein per uur naar de hoofdstad van België. Het grootste deel van de dag heb je ieder uur zelfs keuze uit twee rechtstreekse treinen. Bijna ieder uur vertrekt er dan een trein van zowel Thalys als van NS International naar Brussel.

Op welke treinstations komen treinen aan in Brussel?

Alle treinen uit Rotterdam stoppen op Brussel Zuid (Bruxelles Midi). De treinen van NS International stoppen daarnaast ook op drie andere grote treinstations van Brussel. Dit zijn de stations Brussel-Airport Zaventem, Brussel Noord (Bruxelles Nord) en Brussel Centraal (Bruxelles Central).

Brussel Zuid is het grootste en tevens drukste treinstation van België. Hier vandaan reis je met de trein dan ook eenvoudig door naar andere delen van het land. Ook vertrekken er vanaf dit treinstation veel andere internationale treinen. Brussel Zuid ligt ongeveer twee kilometer ten zuiden van het centrum van Brussel. Rondom het station bevinden zich veel opstapplaatsen voor het lokale openbaar vervoer. Zo vind je hier haltes van onder meer metro's, bussen, trams en premetro's (ondergrondse tramlijnen).

Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Rotterdam naar Brussel

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
vr 28 jun.
Train
Eurostar
06:281h 10m07:38
RotterdamBrussel
za 29 jun.
Train
Eurostar
12:281h 10m13:38
RotterdamBrussel
zo 30 jun.
Train
Eurostar
16:281h 10m17:38
RotterdamBrussel
De snelste treinen van Rotterdam - Brussel op basis van reistijd
do 27 jun.
Train
Eurostar
16:281h 10m17:38
RotterdamBrussel
vr 28 jun.
Train
Eurostar
06:281h 10m07:38
RotterdamBrussel
za 29 jun.
Train
Eurostar
12:281h 10m13:38
RotterdamBrussel
Terugreis met de trein Rotterdam - Brussel
do 27 jun.
Train
SNCB | IC
06:452h 5m08:50
BrusselRotterdam
vr 28 jun.
Train
SNCB | IC
05:442h 6m07:50
BrusselRotterdam
za 29 jun.
Train
SNCB | IC
05:442h 2m07:46
BrusselRotterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
Brussel
TrainRotterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone