Treinen van Rotterdam naar Düsseldorf

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Rotterdam
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

25

Gemiddelde

44

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Rotterdam naar Düsseldorf bedraagt ongeveer € 44 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 25.

goedkoopste
carrier-logo
23:14Rotterdam Centraal7h 5m 06:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
25 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal3h 5m 14:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
16:14Rotterdam Centraal3h 5m 19:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3h 6m 18:20Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
09:14Rotterdam Centraal3h 5m 12:19Düsseldorf Hbf
4 overstappen
30 1Enkele reis

Treintijden & routes

Rotterdam naar Düsseldorf

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
00:01Rotterdam Centraal9u3209:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
00:05Rotterdam Centraal7u2807:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
02:32Rotterdam Centraal6u108:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:05Rotterdam Centraal3u2809:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:14Rotterdam Centraal3u1009:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:14Rotterdam Centraal3u1409:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:20Rotterdam Centraal2u2508:45Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
06:56Rotterdam Centraal4u3711:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:05Rotterdam Centraal3u2810:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:14Rotterdam Centraal3u1010:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:14Rotterdam Centraal3u1410:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:50Rotterdam Centraal2u3010:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
07:56Rotterdam Centraal4u3712:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
08:56Rotterdam Centraal4u3713:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:05Rotterdam Centraal3u2812:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:14Rotterdam Centraal3u1012:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:14Rotterdam Centraal3u512:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
09:14Rotterdam Centraal3u1412:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:20Rotterdam Centraal2u2612:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:26Rotterdam Centraal4u5815:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:26Rotterdam Centraal5u215:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
10:56Rotterdam Centraal4u3715:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal3u514:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal3u1414:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal3u1014:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:05Rotterdam Centraal3u2815:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:14Rotterdam Centraal3u1015:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:14Rotterdam Centraal3u1415:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:20Rotterdam Centraal2u2614:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:26Rotterdam Centraal5u217:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:26Rotterdam Centraal4u5817:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
12:56Rotterdam Centraal4u3717:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:05Rotterdam Centraal3u2817:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:14Rotterdam Centraal3u1017:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:14Rotterdam Centraal3u1417:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:20Rotterdam Centraal2u2616:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
14:56Rotterdam Centraal4u3719:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:05Rotterdam Centraal3u2818:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3u1018:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3u1418:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3u618:20Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:05Rotterdam Centraal3u2819:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:14Rotterdam Centraal3u519:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:14Rotterdam Centraal3u1419:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:20Rotterdam Centraal2u2618:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
16:56Rotterdam Centraal4u3721:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:05Rotterdam Centraal3u2820:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:14Rotterdam Centraal3u1020:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
17:14Rotterdam Centraal3u1420:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:05Rotterdam Centraal3u2821:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:14Rotterdam Centraal3u1021:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:14Rotterdam Centraal3u1421:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:20Rotterdam Centraal2u2620:46Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
18:26Rotterdam Centraal5u223:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:05Rotterdam Centraal3u2822:33Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:14Rotterdam Centraal3u1422:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
19:14Rotterdam Centraal3u1022:24Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:14Rotterdam Centraal3u1123:25Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
20:14Rotterdam Centraal3u1423:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
21:05Rotterdam Centraal3u3200:37Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
21:14Rotterdam Centraal5u1402:28Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
23:14Rotterdam Centraal7u506:19Düsseldorf Hbf
0 changes
carrier-logo
23:14Rotterdam Centraal7u1406:28Düsseldorf Hbf
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
25 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
325 BA Cityflyer
za
22 jun.
25 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
292 BA Cityflyer
zo
23 jun.
25 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
339 pegasus
ma
24 jun.
30 Deutsche Bahn
14 Flixbus
297 BA Cityflyer
di
25 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
295 British Airways
wo
26 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
298 BA Cityflyer
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
242 BA Cityflyer
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
139 tuifly netherlands
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
298 BA Cityflyer
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
234 pegasus
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
308 BA Cityflyer
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
152 tuifly netherlands
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
206 pegasus
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
226 BA Cityflyer
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
181 tuifly netherlands
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
235 pegasus
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 RegioJet
234 pegasus
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
13 Flixbus
292 BA Cityflyer
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Flixbus
189 BA Cityflyer
wo
10 jul.
20 Deutsche Bahn
13 Flixbus
189 BA Cityflyer

De snelste treinen

Van Rotterdam
Naar Düsseldorf

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

2u 25m

Average

3u 49m

train per day

63

Distance

177 km

It's difficult to get from Rotterdam to Düsseldorf without changing at least 1 times.

snelste
carrier-logo
06:20Rotterdam Centraal2h 25m 08:45Düsseldorf Hbf
1 overstap
63 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
12:20Rotterdam Centraal2h 26m 14:46Düsseldorf Hbf
1 overstap
63 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
10:20Rotterdam Centraal2h 26m 12:46Düsseldorf Hbf
1 overstap
63 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
14:20Rotterdam Centraal2h 26m 16:46Düsseldorf Hbf
1 overstap
63 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
18:20Rotterdam Centraal2h 26m 20:46Düsseldorf Hbf
1 overstap
63 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Rotterdam naar Düsseldorf

Gem. reistijd:
3 uren 5 minuten
Gem. treinticket:23
Vertrekstation trein:Rotterdam
Eindstation trein:Düsseldorf
Afstand treinreis:177 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Rotterdam naar Düsseldorf

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
07:143h 5m10:19
RotterdamDüsseldorf
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
12:143h 5m15:19
RotterdamDüsseldorf
De snelste treinen van Rotterdam - Düsseldorf op basis van reistijd
ma 24 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:202h 25m06:45
RotterdamDüsseldorf
di 9 jul.
Train
Deutsche Bahn
04:202h 25m06:45
RotterdamDüsseldorf
wo 10 jul.
Train
Deutsche Bahn
14:202h 26m16:46
RotterdamDüsseldorf
Terugreis met de trein Rotterdam - Düsseldorf
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
05:373h 9m08:46
DüsseldorfRotterdam
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
15:383h 8m18:46
DüsseldorfRotterdam
ma 24 jun.
Train
Deutsche Bahn
19:092h 46m21:55
DüsseldorfRotterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
Düsseldorf
TrainRotterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone