Treinen van Rotterdam naar Keulen

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Rotterdam
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

45

Gemiddelde

54

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Rotterdam naar Keulen bedraagt ongeveer € 54 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 45.

goedkoopste
carrier-logo
12:14Rotterdam Centraal3h 21m 15:35Keulen Hbf
3 overstappen
45 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
18:14Rotterdam Centraal3h 21m 21:35Keulen Hbf
3 overstappen
45 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3h 21m 18:35Keulen Hbf
3 overstappen
45 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
23:14Rotterdam Centraal7h 26m 06:40Keulen Hbf
4 overstappen
45 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
13:14Rotterdam Centraal3h 21m 16:35Keulen Hbf
3 overstappen
45 1Enkele reis

Treintijden & routes

Rotterdam naar Keulen

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
00:05Rotterdam Centraal8u708:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
02:32Rotterdam Centraal6u4009:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
06:14Rotterdam Centraal3u2109:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
06:20Rotterdam Centraal2u5509:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
07:14Rotterdam Centraal3u2110:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
07:50Rotterdam Centraal2u5610:46Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
08:14Rotterdam Centraal3u2111:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
09:14Rotterdam Centraal3u2112:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
10:20Rotterdam Centraal2u5513:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal3u2114:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:14Rotterdam Centraal3u2115:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:20Rotterdam Centraal2u5915:19Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
12:20Rotterdam Centraal2u5815:18Keulen Messe/Deutz
0 changes
carrier-logo
13:14Rotterdam Centraal3u2116:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
14:14Rotterdam Centraal3u2117:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
14:20Rotterdam Centraal2u5817:18Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal3u2118:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
16:14Rotterdam Centraal3u2119:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
16:20Rotterdam Centraal2u5519:15Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
17:14Rotterdam Centraal3u2120:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
18:14Rotterdam Centraal3u2121:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
18:20Rotterdam Centraal2u5221:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
19:14Rotterdam Centraal3u2122:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
20:14Rotterdam Centraal3u2123:35Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
21:05Rotterdam Centraal4u701:12Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
21:14Rotterdam Centraal4u3001:44Keulen Hbf
0 changes
carrier-logo
23:14Rotterdam Centraal7u2606:40Keulen Hbf
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
45 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
234 tuifly netherlands
za
22 jun.
35 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
441 pegasus
zo
23 jun.
17 Deutsche Bahn with connection
18 Deutsche Bahn
265 pegasus
ma
24 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
191 pegasus
di
25 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
14 Eurolines France
211 tuifly netherlands
wo
26 jun.
20 Deutsche Bahn
14 Eurolines France
201 pegasus
do
27 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
531 tuifly netherlands
vr
28 jun.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
224 tuifly netherlands
za
29 jun.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
249 pegasus
zo
30 jun.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
296 pegasus
ma
1 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
249 pegasus
di
2 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
158 tuifly netherlands
wo
3 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
221 pegasus
do
4 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
466 tuifly netherlands
vr
5 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
188 tuifly netherlands
za
6 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
248 pegasus
zo
7 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
Vind prijzen
ma
8 jul.
20 Deutsche Bahn with connection
15 Eurolines Switzerland
273 pegasus
di
9 jul.
20 Deutsche Bahn
15 Eurolines Switzerland
265 tuifly netherlands
wo
10 jul.
20 Deutsche Bahn
16 Flixbus
272 pegasus

De snelste treinen

Van Rotterdam
Naar Keulen

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

2u 52m

Average

3u 44m

train per day

27

Distance

204 km

It's difficult to get from Rotterdam to Keulen without changing at least 1 times.

snelste
carrier-logo
18:20Rotterdam Centraal2h 52m 21:12Keulen Hbf
1 overstap
70 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
10:20Rotterdam Centraal2h 55m 13:15Keulen Hbf
1 overstap
70 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
16:20Rotterdam Centraal2h 55m 19:15Keulen Hbf
1 overstap
70 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
06:20Rotterdam Centraal2h 55m 09:15Keulen Hbf
1 overstap
70 1Enkele reis
carrier-logo
07:50Rotterdam Centraal2h 56m 10:46Keulen Hbf
1 overstap
70 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Rotterdam naar Keulen

Gem. reistijd:
4 uren 8 minuten
Gem. treinticket:22
Vertrekstation trein:Rotterdam
Eindstation trein:Keulen
Afstand treinreis:204 km
TrainTreinmaatschappijen:Deutsche Bahn with connection, Deutsche Bahn
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Rotterdam naar Keulen

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn
03:004h 15m07:15
RotterdamKeulen
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
18:515h 50m00:41
RotterdamKeulen
De snelste treinen van Rotterdam - Keulen op basis van reistijd
wo 26 jun.
Train
Deutsche Bahn
04:202h 55m07:15
RotterdamKeulen
wo 3 jul.
Train
Deutsche Bahn
04:202h 55m07:15
RotterdamKeulen
wo 10 jul.
Train
Deutsche Bahn
04:202h 55m07:15
RotterdamKeulen
Terugreis met de trein Rotterdam - Keulen
za 22 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
16:464h 23m21:09
KeulenRotterdam
zo 23 jun.
Train
Deutsche Bahn
17:073h 39m20:46
KeulenRotterdam
di 25 jun.
Train
Deutsche Bahn with connection
19:093h 45m22:54
KeulenRotterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
Keulen
TrainRotterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone