Treinen van Rotterdam naar Luxemburg

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Rotterdam
Naar Luxemburg

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

58

Gemiddelde

67

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Rotterdam naar Luxemburg bedraagt ongeveer € 67 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 58.

goedkoopste
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal5h 40m 15:50Luxembourg
1 overstap
58 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
11:10Rotterdam Centraal5h 4m 16:14Luxembourg
1 overstap
58 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
15:21Rotterdam Centraal7h 29m 22:50Luxembourg
2 overstappen
58 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
16:10Rotterdam Centraal6h 40m 22:50Luxembourg
2 overstappen
58 1Enkele reis
2e goedkoopste
carrier-logo
14:51Rotterdam Centraal7h 59m 22:50Luxembourg
2 overstappen
58 1Enkele reis

Treintijden & routes

Rotterdam naar Luxemburg

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
09:58Rotterdam Centraal4u5214:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal5u4015:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal6u416:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:10Rotterdam Centraal7u4017:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:14Rotterdam Centraal7u3617:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:14Rotterdam Centraal6u016:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:21Rotterdam Centraal7u2917:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:21Rotterdam Centraal5u5316:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:44Rotterdam Centraal7u617:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:44Rotterdam Centraal5u3016:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:51Rotterdam Centraal5u2316:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
10:51Rotterdam Centraal6u5917:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:10Rotterdam Centraal5u416:14Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:10Rotterdam Centraal6u4017:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:14Rotterdam Centraal6u3617:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:21Rotterdam Centraal6u2917:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:44Rotterdam Centraal6u617:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:51Rotterdam Centraal5u5917:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
11:58Rotterdam Centraal4u5216:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
12:58Rotterdam Centraal4u5217:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
14:10Rotterdam Centraal8u4022:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
14:14Rotterdam Centraal8u3622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
14:21Rotterdam Centraal8u2922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
14:44Rotterdam Centraal8u622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
14:51Rotterdam Centraal7u5922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
15:10Rotterdam Centraal7u4022:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
15:14Rotterdam Centraal7u3622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
15:21Rotterdam Centraal7u2922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
15:44Rotterdam Centraal7u622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
15:51Rotterdam Centraal6u5922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
16:10Rotterdam Centraal6u4022:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
16:14Rotterdam Centraal6u3622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
16:21Rotterdam Centraal6u2922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
16:44Rotterdam Centraal6u622:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
16:51Rotterdam Centraal5u5922:50Luxembourg
0 changes
carrier-logo
17:58Rotterdam Centraal4u5222:50Luxembourg
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
58 NS International
20 Flixbus
599 BA Cityflyer
za
22 jun.
58 NS International
20 Flixbus
Vind prijzen
zo
23 jun.
58 NS International
20 Flixbus
Vind prijzen
ma
24 jun.
58 NS International
20 Flixbus
458 BA Cityflyer
di
25 jun.
31 NS International
21 Flixbus
249 BA Cityflyer
wo
26 jun.
58 NS International
20 Flixbus
402 BA Cityflyer
do
27 jun.
31 NS International
20 Flixbus
386 BA Cityflyer
vr
28 jun.
39 NS International
20 Flixbus
402 BA Cityflyer
za
29 jun.
77 Eurostar
20 Flixbus
Vind prijzen
zo
30 jun.
39 NS International
20 Flixbus
Vind prijzen
ma
1 jul.
31 NS International
20 Flixbus
347 BA Cityflyer
di
2 jul.
31 NS International
21 Flixbus
245 BA Cityflyer
wo
3 jul.
31 NS International
20 Flixbus
216 British Airways
do
4 jul.
31 NS International
20 Flixbus
216 BA Cityflyer
vr
5 jul.
39 NS International
21 Flixbus
282 British Airways
za
6 jul.
77 Eurostar
20 Flixbus
Vind prijzen
zo
7 jul.
39 NS International
20 Flixbus
515 BA Cityflyer
ma
8 jul.
31 NS International
20 Flixbus
321 BA Cityflyer
di
9 jul.
31 NS International
21 Flixbus
174 BA Cityflyer
wo
10 jul.
Vind prijzen
20 Flixbus
216 BA Cityflyer

De snelste treinen

Van Rotterdam
Naar Luxemburg

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

4u 52m

Average

6u 37m

train per day

36

Distance

282 km

It's difficult to get from Rotterdam to Luxemburg without changing at least 1 times.

snelste
carrier-logo
09:58Rotterdam Centraal4h 52m 14:50Luxembourg
1 overstap
157 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
17:58Rotterdam Centraal4h 52m 22:50Luxembourg
1 overstap
157 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
11:58Rotterdam Centraal4h 52m 16:50Luxembourg
1 overstap
114 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
12:58Rotterdam Centraal4h 52m 17:50Luxembourg
1 overstap
142 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
11:10Rotterdam Centraal5h 4m 16:14Luxembourg
1 overstap
58 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Rotterdam naar Luxemburg

Gem. reistijd:
5 uren 28 minuten
Gem. treinticket:49
Vertrekstation trein:Rotterdam
Eindstation trein:Luxemburg
Afstand treinreis:282 km
TrainTreinmaatschappijen:Eurostar, NS International
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Rotterdam naar Luxemburg

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
NS International
14:105h 40m19:50
RotterdamLuxemburg
zo 23 jun.
Train
NS International
07:105h 40m12:50
RotterdamLuxemburg
De snelste treinen van Rotterdam - Luxemburg op basis van reistijd
ma 24 jun.
Train
NS International
09:105h 4m14:14
RotterdamLuxemburg
di 25 jun.
Train
NS International
09:105h 4m14:14
RotterdamLuxemburg
do 27 jun.
Train
NS International
09:105h 4m14:14
RotterdamLuxemburg
Terugreis met de trein Rotterdam - Luxemburg
za 22 jun.
Train
NS International | IC
12:105h 40m17:50
LuxemburgRotterdam
zo 23 jun.
Train
NS International | IC
09:105h 40m14:50
LuxemburgRotterdam
ma 24 jun.
Train
Eurostar
08:105h 22m13:32
LuxemburgRotterdam
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Rotterdam
Luxemburg
TrainRotterdam Centraal

Voorzieningen

Versnaperingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone