Treinen van Verona naar Florence

vr 21 jun.
Eenvoudig vinden
Kies de goedkoopste en snelste routes van ruim 800 officiële partners
Reis op je eigen manier
Geniet van reizen met een trein, bus en vlucht in Europa
Tickets voor je reis
We staan voor je klaar

De goedkoopste treinreizen

Van Verona
Naar Florence

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Goedkoopst

18

Gemiddelde

33

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Verona naar Florence bedraagt ongeveer € 33 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 18.

goedkoopste
carrier-logo
06:05Verona Porta Nuova3h 45m 09:50Firenze Santa Maria Novella
2 overstappen
18 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
16:26Verona Porta Nuova3h 24m 19:50Firenze Santa Maria Novella
2 overstappen
18 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
14:26Verona Porta Nuova3h 24m 17:50Firenze Santa Maria Novella
2 overstappen
18 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
12:26Verona Porta Nuova3h 24m 15:50Firenze Santa Maria Novella
2 overstappen
18 1Enkele reis
goedkoopste
carrier-logo
13:26Verona Porta Nuova3h 24m 16:50Firenze Santa Maria Novella
2 overstappen
18 1Enkele reis

Treintijden & routes

Verona naar Florence

Treinen weergeven voor morgen, vr 21 jun.
carrier-logo
05:18Verona Porta Nuova3u5509:13Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
05:18Verona Porta Nuova2u3207:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
05:18Verona Porta Nuova3u4108:59Florence Rifredi
0 changes
carrier-logo
06:05Verona Porta Nuova3u4509:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
06:52Verona Porta Nuova1u3708:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
07:03Verona Porta Nuova3u4710:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
07:03Verona Porta Nuova3u1010:13Florence Rifredi
0 changes
carrier-logo
07:52Verona Porta Nuova1u3709:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
08:17Verona Porta Nuova1u3209:49Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
08:32Verona Porta Nuova5u1813:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
08:52Verona Porta Nuova1u3710:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
10:00Verona Porta Nuova2u3512:35Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
11:52Verona Porta Nuova1u3713:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
12:26Verona Porta Nuova3u2415:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
12:26Verona Porta Nuova2u3415:00Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
13:26Verona Porta Nuova3u2416:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
13:26Verona Porta Nuova2u3416:00Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
14:17Verona Porta Nuova1u3215:49Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
14:26Verona Porta Nuova3u2417:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
14:26Verona Porta Nuova3u2617:52Florence Rifredi
0 changes
carrier-logo
14:30Verona Porta Nuova3u2217:52Florence Rifredi
0 changes
carrier-logo
14:52Verona Porta Nuova1u3716:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
15:14Verona Porta Nuova2u3617:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
15:14Verona Porta Nuova3u818:22Florence Rifredi
0 changes
carrier-logo
15:14Verona Porta Nuova3u5919:13Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
16:26Verona Porta Nuova3u2419:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
16:52Verona Porta Nuova1u3718:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
17:17Verona Porta Nuova3u3320:50Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
17:52Verona Porta Nuova1u3719:29Firenze Campo di Marte
0 changes
carrier-logo
18:17Verona Porta Nuova1u3219:49Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
18:26Verona Porta Nuova3u4422:10Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
18:26Verona Porta Nuova2u5421:20Firenze Santa Maria Novella
0 changes
carrier-logo
18:52Verona Porta Nuova1u3720:29Firenze Campo di Marte
0 changes

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

VERGELIJK

Prijzen van verschillende soorten vervoer

Train
Bus
Flight
vr
21 jun.
18 Regionale
14 Flixbus
481 Transavia Airlines
za
22 jun.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
330 Transavia Airlines
zo
23 jun.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
735 Alitalia
ma
24 jun.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
Vind prijzen
di
25 jun.
18 Regionale Veloce
Vind prijzen
731 Alitalia Cityliner
wo
26 jun.
18 Regionale Veloce
8 Flixbus
217 British Airways
do
27 jun.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
448 Transavia Airlines
vr
28 jun.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
239 tarom
za
29 jun.
18 Regionale Veloce
Vind prijzen
348 Transavia Airlines
zo
30 jun.
18 Regionale Veloce
Vind prijzen
512 British Airways
ma
1 jul.
18 Regionale Veloce
Vind prijzen
251 British Airways
di
2 jul.
18 Regionale
Vind prijzen
228 British Airways
wo
3 jul.
18 Frecciargento
8 Flixbus
251 British Airways
do
4 jul.
18 Frecciargento
12 Flixbus
364 Transavia Airlines
vr
5 jul.
18 Regionale Veloce
12 Flixbus
275 Transavia Airlines
za
6 jul.
18 Frecciargento
14 Flixbus
228 Transavia Airlines
zo
7 jul.
18 Frecciargento
12 Flixbus
255 albawings
ma
8 jul.
18 Frecciargento
12 Flixbus
Vind prijzen
di
9 jul.
15 Frecciargento
8 Flixbus
403 Transavia Airlines
wo
10 jul.
18 Frecciargento
14 Flixbus
253 British Airways

De snelste treinen

Van Verona
Naar Florence

Tijden en prijzen weergeven voor 21 jun.

Fastest Journey

1u 32m

Average

2u 46m

train per day

33

Distance

186 km

Of the 33 train that leave Verona for Florence every day 11 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct train cover the 186 km distance in an average of 2u 46m but if you time it right, some train will get you there in just 1u 32m .

The slowest train will take 5u 18m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

snelste
carrier-logo
08:17Verona Porta Nuova1h 32m 09:49Firenze Santa Maria Novella
0 overstappen
40 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
18:17Verona Porta Nuova1h 32m 19:49Firenze Santa Maria Novella
0 overstappen
44 1Enkele reis
snelste
carrier-logo
14:17Verona Porta Nuova1h 32m 15:49Firenze Santa Maria Novella
0 overstappen
40 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
07:52Verona Porta Nuova1h 37m 09:29Firenze Campo di Marte
0 overstappen
43 1Enkele reis
2e snelste
carrier-logo
06:52Verona Porta Nuova1h 37m 08:29Firenze Campo di Marte
0 overstappen
43 1Enkele reis

Deze bedrijven vertrouwen ons.
We verkopen tickets van ze op één plek.

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn with connection
Renfe
SNCB | IC
train

Reisoverzicht

Reisinformatie voor treinen van Verona naar Florence

Gem. reistijd:
2 uren 22 minuten
Gem. treinticket:17
Vertrekstation trein:Verona
Eindstation trein:Florence
Afstand treinreis:186 km
TrainTreinmaatschappijen:Italo, Regionale, Frecciargento, Regionale Veloce, Frecciarossa
Vergelijk prijzen

De beste tarieven voor treinen van Verona naar Florence

Dit weekend
Deze maand
Volgende maand
za 22 jun.
Train
Regionale Veloce
05:033h 47m08:50
VeronaFlorence
zo 23 jun.
Train
Regionale Veloce
08:264h 24m12:50
VeronaFlorence
De snelste treinen van Verona - Florence op basis van reistijd
di 16 jul.
Train
Italo
05:171h 32m06:49
VeronaFlorence
ma 22 jul.
Train
Italo
16:171h 32m17:49
VeronaFlorence
di 23 jul.
Train
Italo
16:171h 32m17:49
VeronaFlorence
Terugreis met de trein Verona - Florence
za 22 jun.
Train
Regionale Veloce
07:473h 45m11:32
FlorenceVerona
zo 23 jun.
Train
Regionale Veloce
08:103h 22m11:32
FlorenceVerona
ma 24 jun.
Train
Regionale Veloce
08:325h 3m13:35
FlorenceVerona
Stations
Centrale stations en vliegvelden voor deze reis
Verona
Florence
TrainVerona Porta Nuova

Voorzieningen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone